1:2
2:2
1:0

FAT PIPE Tigers Start98 - MITEL Florbalová akademie MB 5:4p
15. Eliška Poláková, 28. Kateřina Kovaříková, 49. Eliška Poláková, 51. Anežka Pěnkavová, 62. Eliška Poláková - 30. Michaela Bauerová, 35. Alena Machačová, 49. Mayya Lytorova, 58. Veronika Zittová; rozhodčí: Jan Knap - Michal Kolář; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 93; zásahy brankářů: Michaela Galušková 17 - Marie Topolová 11, Klára Šimonová 5; po třetinách: 1:0, 1:2, 2:2, 1:0;
65:00
Střely v prodloužení: 1:0
61:30
65:00
61:30
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #13 Eliška Poláková, asistoval #79 Tereza Hanzlíková (5:4).
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 5:6
60:00
59:55
V základní hrací době se týmum nepodařilo rozhodnout o výsledku dnešního zápasu a následuje prodloužení.
57:24
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #96 Veronika Zittová bez asistence (4:4).
57:24
Taktika Boleslavi hrát v šesti bez brankáře jim přinásí potřebný gól pro vyrovnání.
57:15
Timeout MITEL Florbalová akademie MB
57:00
Právě probíhá poslední tři minuty základní hrací doby.
56:50
Venerová trefuje pouze tyčku.
55:26
Povedený blok Machačové.
54:59
Škorpová s Polákovou zkouší znovu svoji osvědčenou taktiku. Tentokrát ale bez míče v bráně.
52:31
Eliška Poláková znovu ve gólové šanci. Bohužel pro Tigers ale její střela letí úplně mimo bránu.
50:08
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #48 Anežka Pěnkavová, asistoval #89 Anna Macháčková (4:3).
50:08
Vyrovaný stav se Tigers nelíbí a opět uskakují jedním gólem navíc.
48:42
Rychlá odpověď na gól Tigers. Mayya Lytorova vybojovala míček pri rozehrání a trefuje zaskočenou Galuškovou.
48:23
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #66 Mayya Lytorova bez asistence (3:3).
48:18
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #13 Eliška Poláková, asistoval #32 Monika Škorpová (3:2).
47:29
Venerová obětavě blokuje bolestivou střelu.
46:07
Polákové se nedaří správně zpracovat dlouhou náhrávku od Škorpové.
44:02
Švejdová získává míček a běží okamžitě do protiútoku. Výsledek je ale bezgólový.
41:52
Bauerová a Zittová teď potrápily Galuškovou v bráně.
37:19
Boleslav opět ve skvělé šanci, ale míček nekončí za zády Galuškové.
35:02
Zittová těsně míjí bránu Tigers.
34:29
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #95 Alena Machačová, asistoval #45 Michaela Bauerová (2:2).
34:29
Mladá Boleslav si krásně počkala na volnou brán, do které střílí, a vyrovnává tak skóre.
33:03
Škorpová zkouší střílet z půlky.
29:43
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #45 Michaela Bauerová, asistoval #96 Veronika Zittová (2:1).
29:43
Střídání brankáře. Nový brankář #2 Klára Šimonová družstva MITEL Florbalová akademie MB
29:43
Boleslav střílí svůj první gól a snižuje náskok domácích
28:23
Tým hostů hraje v plném počtu.
27:49
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #42 Kateřina Kovaříková bez asistence (2:0).
27:49
Kovaříková využívá šance, sama běží na bránu a střílí gól v oslabení.
27:16
Vranová zkouší nadhodit míček před bránu, ale její pokus zůstává nevyužitý.
26:23
Vyloučen hráč #24 Barbora Špačková družstva FAT PIPE Tigers Start98 na 2 minuty za bránění ve hře.
26:23
Po faulu na protihráčku si zahrají přesilovku i hosté. Dvouminutový faul si odsedí Barbora Špačková.
26:00
Probíhá odložené vyloučení pro Boleslav.
21:40
Zlatníková s Poviňkovou se do sebe zaklesly a omylem tak vytvořily blok pro střílející hráčku Tigers.
20:20
Bauerová trefuje pouze tyčku.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým hostů.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:6
20:00
19:28
Machačová svoji střelou trefila pouze ruku brankářky domácích.
19:00
Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
16:07
14:07
Vyloučen hráč #21 Ivana Miklíková družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za bránění ve hře.
14:07
V patnácté minutě probíhá i první vyloučení zápasu. Za bránění ve hře si dvě minuty odsedí Ivana Miklíková.
14:00
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #13 Eliška Poláková, asistoval #89 Anna Macháčková (1:0).
14:00
O první gól zápasu se postarala Eliška Poláková, kdy po perfektní nahrávce Macháčkové střílí do prázdné brány.
11:53
Střelu Doležálkové opět vyráží Galušková.
09:50
Halou zacinkala tyčka po střele Zlatníkové.
09:28
Až rozhodčího píšťalka zastavuje boleslavské ostřelování brány.
07:49
Bauerová střílí ze zášvihu a Galušková vyráží helmou mimo herní plochu.
06:32
Poláková u brány střílí má šanci skórovat, ale míč letí mimo.
04:29
Doležálková dostává nahrávku zpoza brány a střílí na připravenou Galuškovou
01:45
Máme tu i první střelu Startu. O tu se postarala Eliška Poláková.
00:58
První střelu zápasu vystřelila Zittová. Galušková ale chytá.
00:01
Úvodní buly zápasu vyhrává tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Knap a Michal Kolář.
00:00
00:00
Line-up hostů MITEL Florbalová akademie MB: brankář: Marie Topolová; hráči v poli: Eliška Pivoňková, Kristýna Vranová, Barbora Doležálková, Michaela Bauerová, Veronika Zittová
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Tigers Start98: brankář: Michaela Galušková; hráči v poli: Kristina Venerová, Sabina Šnajberková, Zuzana Mervartová, Kristýna Vejvodová, Kateřina Kovaříková
00:00
Vítáme vás na online přenosu zápasu Extraligy žen. Dnes se na hale Jedenáctka utká domácí tým FAT PIPE Tigers Start98 proti MITEL Florbalová akademie MB.