0:1
1:3
- : -

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:5
10. Veronika Káčová, 13. Linda Pudišová, 56. Michaela Mlejnková - 20. Sára Seevaldová, 33. Šárka Staňková, 50. Vendula Maroszová, 52. Michaela Kubečková, 60. Dominika Buczek; rozhodčí: Libor Gavlas - Martin Petřík; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; diváků: 261; zásahy brankářů: Veronika Tomšová 16 - Nikola Příleská 13; po třetinách: 2:1, 0:1, 1:3;
60:00
Komentáře trenérů a nejlepších hráček najdete zde.
60:00
Střely ve 3. části: 6:6
60:00
59:36
Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
59:36
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #8 Dominika Buczek bez asistence (3:5).
59:00
Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
57:45
Pudišová od mantinelu zkusila poslat míček dvacet nad led, Příleská se nenechala nachytat a míček vyráží.
56:46
Chyba domácích vedla k dalšímu ohrožení nyní prázdné brány. Nakonec však míček zpět vybojovala Pudišová.
56:06
Ostrava to zkouší v šesti.
55:44
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #42 Linda Pudišová (3:4).
55:32
Chyba Kotzurové dovolila Vítkovicím dostat se ke střele.
54:43
Vyloučen hráč #55 Denisa Hyršová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
54:30
Šponiarová tahem úplně mimo bránu.
53:34
Nádherný výjezd Vrlíkové dovedl FBC až ke střele, které se ujala Zagórska. Druhá jmenovaná však trefuje pouze Příleskou.
52:48
Vyloučen hráč #14 Karolína Sigmundová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za blokování florbalky.
51:43
Domácí holky se trošku zalekly a Vítkovice přebírají otěže.
51:20
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #4 Michaela Kubečková, asistoval #26 Barbora Husková (2:4).
50:21
Chúpeková mohla srovnat, bohužel netrefuje bránu.
49:31
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #7 Vendula Maroszová, asistoval #8 Dominika Buczek (2:3).
48:55
Vítkovice vyvíjí obrovský tlak, který nakonec končí faulem FBC a odloženým vyloučením.
45:00
Vyloučen hráč #14 Karolína Sigmundová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
43:22
Ránu Sigmundové Příleská přes tři lidi neviděla a měla celkem štěstí, že ji míček nakonec trefil do hrudi.
42:20
Husková si projela celé hřiště, nakonec však svou střelu míří mimo bránu.
41:13
Vítkovice drží míček ve svém obranném pásmu.
37:32
Káčová s Chúpekovou předvedly krásnou akci, která by i mohla skončit gólem nebýt perfektního zákroku Příleské.
36:33
Druhá ostravská lajna obléha Vítkovickou polovinu.
34:53
Závar před domácí bránou.
33:18
A Vítkovice v další obrovské šanci! Šponiarová nakonec míček nezpracovala, tudíž se skóre nemění.
32:55
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #15 Šárka Staňková, asistoval #8 Dominika Buczek (2:2).
32:09
Ferenčiková se dostala před Tomšovou, svou šanci však zahodila střelou nad.
31:00
Dnešní utkání sleduje neuvěřitelných 261 diváků, děkujeme!
30:53
Káčová si vyjela a... vystřelila do první hráčky.
29:54
Hra se přelévá ze strany na stranu.
28:33
Příleská nyní měla plné ruce práce, nakonec však svůj tým podržela.
27:12
Závar před domácí bránou nakonec vyúsťuje ve střelu na Tomšovou, ta parádně vyráží.
24:54
Hudáková P. poslala perfektní pass na Mlejnkovou, ta ale nebyla připravená a nemohla střílet z první.
23:26
Sigmundová to zkusila z dálky a po zemi, avšak míjí bránu.
22:45
Káčová překazila rozjetý útok Vítkovic, bere míček a sama se řítí na bránu hostí.
21:34
Hned od začátku třetiny se hraje nahoru dolů.
19:44
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Sára Seevaldová bez asistence (2:1).
19:00
Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
17:11
Ostrava dlouho vyvíjí obrovský tlak, akorát finální fáze trochu vázne.
15:38
První lajna FBC kombinuje na útočné polovině.
14:02
Ferenčíková spíš nahodila z poloviny hřiště, proto tento pokus nebyl pro Tomšovou nijak zvlášť ohrožující.
13:18
Hudáková perfekně zaklekla proti střele Matýskové.
12:03
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #42 Linda Pudišová, asistoval #10 Denisa Kotzurová (2:0).
11:06
Mlejnková místo toho aby střelila z první, tak čekala až se Příleská přesune a pak ji to hodila přímo do rukou.
10:38
Vyloučen hráč #26 Barbora Husková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
10:02
Rozhodčí zvedají ruce, výhoda pro domácí!
09:32
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #34 Veronika Káčová bez asistence (1:0).
09:17
Tomšová se dnes nenudí, nyní se ji pokoušela přemoct Maroszová svou střelou do rohu brány, ale Tomšová perfektně vyráží.
08:15
Bínová vypálila pořádnou bombu, škoda jen že mimo.
06:24
Šponiarová si moc věřila a pokoušela se projít dvěma protihráčkami, její plán se ale neuskutečnil a také přichází o míček.
05:08
Husková si povodila Vrlíkovou, na Bínovou však nevyzrála a ztrácí míček.
03:42
Šponiarová dostala nabito před bránu, střela nakonec letí vysoko nad.
02:45
Maroszová si parádně míček pokryla a vyjela si na střed, ani tato střela však neměla vítězné zakončení a míček končí mimo bránu.
01:40
Nyní se ke střele dostala Buczek, avšak Tomšová byla na střelu připravená.
00:39
Hudáková P. poslala pěknou střelu z dálky, obránkyně Vítkovic však míček vyblokovala.
00:01
Úvodní buly pro Vítkovice.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Martin Petřík.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Nikola Příleská; hráči v poli: Denisa Hyršová, Michaela Šponiarová, Vendula Maroszová, Šárka Staňková, Markéta Lenfeldová
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Veronika Tomšová; hráči v poli: Michaela Mlejnková, Veronika Káčová, Laura Chúpeková, Paulína Hudáková, Veronika Rybičková