1:3
3:3
- : -

Finance Novák FBK Jičín - Bulldogs Brno 6:9
6. Kristýna Bachmaierová, 12. Šárka Smetáková, 22. Šárka Smetáková, 47. Kristýna Bachmaierová, 57. Gabriela Žůrková, 60. Martina Kleinová - 1. Michaela Žáková, 11. Veronika Stuchlíková, 18. Tereza Pešková, 25. Anna Brucháčková, 30. Veronika Stuchlíková, 33. Liliana Bolfová, 50. Veronika Machálková, 50. Liliana Bolfová, 58. Anna Brucháčková; rozhodčí: Jan Brejcha - Petr Herman; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 150; zásahy brankářů: Marcela Velzelová 28 - Jana Prátová 17; po třetinách: 2:3, 1:3, 3:3;
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 11:12
60:00
59:59
Máme tu konec utkání, ve kterém bylo k vidění celkem 15 branek. Z vítězství se radují hostujicí hráčky týmu Bulldogs Brno.
59:36
Na konci zápasu se prosazují domácí hráčky a korigují tak ještě konečný výsledek zápasu. První střela Kacelové mířila pouze do tyče, ale dorážka Kleinové již byla přesná.
59:35
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #68 Martina Kleinová, asistoval #86 Michaela Kacelová (6:9).
57:56
Další povedenou kombinaci předvedlo sesterské duo z Brna, které tak odskakuje opět na čtyřgólový rozdíl.
57:55
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #36 Anna Brucháčková, asistoval #20 Ema Brucháčková (5:9).
56:36
Domácí kapitánka snižuje střelou po zemi k tyči.
56:35
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #10 Gabriela Žůrková, asistoval #86 Michaela Kacelová (5:8).
52:45
Domácí obrana nyní na poslední chvíli zachytává balónek, který již byl za zády brankářky Velzelové.
51:43
Výborná střela tahem v podání Preisslerové, hostující brankářka však kryje.
51:14
Domácí odchovankyně Svobodová končí na útočné polovině za mantinelem.
49:46
Po třiceti vteřinách přidávají hráčky z Brna další branku a vytváří si tím čím dál větší náskok.
49:45
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #64 Liliana Bolfová, asistoval #20 Ema Brucháčková (4:8).
49:16
Nyní se do prázdné branky trefují i hráčky Bulldogs a znovu tak zvyšují svůj náskok na rozdíl tří branek.
49:15
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #55 Veronika Machálková, asistoval #30 Veronika Stuchlíková (4:7).
46:15
Výborná akce domácích hráček při které Bachmaierová neomilně zakončovala do prázdné branky. Jičín snižuje na rozdíl dvou gólů.
46:14
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #85 Kristýna Bachmaierová, asistoval #21 Eva Preisslerová (4:6).
46:00
Střela Kuchařové z dobré pozice byla zblokována hostujicí obranou.
44:51
Početní výhoda pro jičínské hráčky právě skončila, k žádnému výraznému ohrožení branky nedošlo.
42:52
Druhou přesilovou hru se budou hráčky Jičína jistě snažit přetavit ve snížení aktuálního skóre zápasu.
42:51
Vyloučen hráč #88 Tereza Pešková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
40:49
Skončíla přesilová hra Brna, ve které se jejím hráčkám rovněž nepodařilo skórovat.
40:01
Třetí třetinu začínají hráčky Brna početní výhodou.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:10
40:00
39:59
Ve druhé třetině se již nic nestane. Do šaten se tak půjde za stavu 3:6.
38:49
Vyloučen hráč #20 Nikola Kuchařová družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
38:48
Na konci druhé třetiny dostanou k dispozici přesilovou hru i hráčky Bulldogs Brno.
37:40
Nyní můžeme pozorovat mnoho ztrát z obou stran, které nevedou k žadným zajímavým akcím.
34:02
Domácí hráčky se zdají být opařené výkonem hráček z Brna a nedostávají se do žádných střeleckých příležitostí.
32:15
Nešťastně propadlí míček končí za zády Velzelové a Bulldogs Brno se ujímá již tříbrankového vedení.
32:14
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #64 Liliana Bolfová, asistoval #97 Kristýna Pospíšilová (3:6).
30:00
Toto utkání přímo v hale sleduje úžasných 150 díváků, kteří tvoří skvělou atmosféru.
29:19
Bulldogs Brno díky gólu Stuchlíkové nyní odskakuje na rozdíl dvou gólů.
29:18
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #30 Veronika Stuchlíková, asistoval #55 Veronika Machálková (3:5).
27:25
Díky výbornému zisku Žůrkové na polovině hřiště se domácí hráčky dostaly k nebezpečné střele kterou však kryla Prátová.
25:20
Nebezpečnou střelu domácí kapitánky Žůrkové likviduje hostujicí brankářka Prátová.
24:40
Po kombinaci sester Brucháčkových se tým Bulldogs Brno opět ujímá vedení.
24:39
23:39
Jičín si v přesilové hře nevytvořil nebezpečnou situaci a skóre zápasu se nám tak nezměnilo.
21:40
Hráčky Jičína dostávají k dispozici první přesilovou hru zápasu, uvidíme jak si s ní poradí.
21:39
Vyloučen hráč #20 Ema Brucháčková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
21:06
Jednoduše rozehraná standartní situace z holí hráček Jičína končí gólem a srovnáním zápasu na 3:3.
21:05
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #15 Šárka Smetáková, asistoval #6 Monika Hašková (3:3).
20:43
Hráčky Brna se pokouší o kombinaci za brankou Jičína, která je zmařena pozornou obranou domácích.
20:01
Začíná druhá třetina tohoto zatím velice zajímavého zápasu.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:14
20:00
19:59
Na konci první třetiny je prozatimní skóre zápasu 2:3. Pokračovat budeme opět po přestávce.
18:22
Sportovní areál v Jičíně byl opět svědky skvělého zákroku domácí brankářky Velzelové.
17:13
Po střele z osy hřiště se Bulldogs Brno znovu dostává do jednobrankového vedení.
17:12
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #88 Tereza Pešková, asistoval #36 Anna Brucháčková (2:3).
16:40
Hostujicí hráčka s číslem 96 se dostala ke střele, ale míček jí sklouzl z čepele a tedy netrefila zařízení.
14:40
Hráčky Bulldogs kombinují na polovině Jičína, avšak k žádnému zakončení se nedostávají.
12:58
Po ztrátě na vlastní polovině opět úžasně zasahuje domácí brankářka Marcela Velzelová, díky které zůstalo skóre nerozhodné.
11:15
Ihned po obdrženém gólu se domácí hráčky Jičína prosazují a opět srovnávají stav tohoto utkání.
11:14
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #15 Šárka Smetáková, asistoval #10 Gabriela Žůrková (2:2).
10:28
Hráčky Bulldogs Brno se znovu dostávají do jednogólového vedení, díky gólu Stuchlíkové.
10:27
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #30 Veronika Stuchlíková, asistoval #8 Michaela Žáková (1:2).
09:38
Nyní jsme byli svědky skvělého zákroku domácí brankářky Velzelové která vykryla nebezpečnou střelu E. Brucháčkové z Brna.
08:07
Hostujicí hráčky nevyužily nabídnuté příležitosti v podobě akce 3 na 2. Míček skončil za manitinelem a rozehrávat tak budou domácí.
05:33
Domácí hráčky se po standartce na útočné polovině dostaly k odraženému balónku, který se povedl uklidit do branky. Skóre zápasu je 1:1.
05:32
04:30
Hostujicí hráčky Bulldogs Brno zdárně kombinují na polovině Jičína.
02:10
První střelu domácích kryje hostujicí brankářka Prátová.
00:59
Hostujicí hráčky Brna hned v úvodní minutě využily nabídky v podobě trestného střílení a dostávají se do vedení.
00:58
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #8 Michaela Žáková z trestného střílení (0:1).
00:01
Vítame všechny fanoušky florbalu u dnešního zápasu 4. kola extraligy žen.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Petr Herman.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: hráči v poli: Liliana Bolfová, Anna Brucháčková, Tereza Pešková, Ema Brucháčková, Kristýna Pospíšilová
00:00
Line-up domácích Finance Novák FBK Jičín: hráči v poli: Martina Kleinová, Leona Müllerová, Eva Preisslerová, Kristýna Bachmaierová, Gabriela Žůrková