2:2
0:8
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - PSN Tatran Střešovice 2:13
33. Matěj Rapp, 37. Matěj Švácha - 12. Matěj Čelakovský, 13. Adam Kučera, 15. Marek Hozman, 30. Matěj Čelakovský, 38. Vít Hrbáček, 41. Matěj Čelakovský, 47. Vít Hrbáček, 50. Adam Kučera, 51. Vojtěch Panuška, 52. Vojtěch Kún, 54. Vojtěch Kún, 58. Vít Hrbáček, 59. Vít Hrbáček; rozhodčí: Matěj Novák - Jaroslav Němeček; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; diváků: 87; zásahy brankářů: Patrik Urban 15, Jan Čepička 0 - Lev Kliment 9; po třetinách: 0:3, 2:2, 0:8;
Komentář domácích Polomis Jan (Vedoucí):
Od prvních minut utkání ve vysokém tempu. Od počátku jsme byli vyrovnaným soupeřem. Ve druhé třetině jsme přidali na tlaku a vytvořili si několik nebezpečných šancí. Ke konci druhé třetiny nám ovšem začli docházet síly a soupeř převzal otěže utkání. Výsledek třetí třetiny již mluví sám za sebe. Děkuji soupeři za utkání a přeji klidnou cestu domů.
Komentář hostů Menhart Jakub (Trenér):
Až na krátký výpadek ve druhé třetině dobře zvládnuté utkání. Ve třetí třetině už nám napadalo vše. Dobrý vstup do sezóny. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 6:12
60:00
59:03
Hosté jsou v plném počtu.
58:45
Domácím se teď nedaři procpat míček přes kompaktní obranu Tatranu.
58:16
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #31 Vít Hrbáček bez asistence (2:13).
57:40
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #31 Vít Hrbáček z trestného střílení (2:12).
57:40
Hrbáček si počkal a zakončil mezi nohy.
57:03
Vyloučen hráč #9 Adam Carvan družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za zvedání florbalky.
57:03
V odloženém vyloučení si plzeň vytvořila pěknou šanci, Kliment chytal míček v pádu.
56:06
Domácí jsou v plném počtu.
56:00
Po Hozmanově střele zacinkala tyčka.
55:13
Baxa si vybojoval míček a dostal se k zakončení ze středu, se kterým si Klimenta poradil.
54:06
Vyloučen hráč #47 Matěj Švácha družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost.
53:54
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #66 Vojtěch Kún bez asistence (2:11).
53:54
Nešťastný odraz usměrnil Kúnovu střelu do branky.
53:09
Mastnému se z bezprostřední blízkosti nedaří Klimentu překonat.
51:16
Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
51:16
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #66 Vojtěch Kún, asistoval #53 Daniel Péc (2:10).
51:16
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jan Čepička družstva FBŠ SLAVIA Plzeň
51:16
Tatran rychle přidává další gol do sítě Plzně.
50:48
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #68 Vojtěch Panuška, asistoval #4 Filip Eliáš (2:9).
50:48
Panuškova střela nebyla dobře vidět a Urban v brance Plzně neměl šanci.
49:27
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #17 Adam Kučera, asistoval #5 Marek Hozman (2:8).
49:27
Nápor na oslabený domácí tým byl příliš velký, a i tuto přesilovou hru Tatran využívá.
47:49
Vyloučen hráč #82 Lukáš Netrh družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za zvedání florbalky.
46:33
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #31 Vít Hrbáček, asistoval #92 Matěj Čelakovský (2:7).
43:44
Pohledná souhra Péce a Čelakovského končí po zásahu Urbana v rohu hřiště.
41:42
Netrhovu tvrdou střelu od mantinelu Kliment vyráží instiktivním zákrokem rukou.
40:15
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #92 Matěj Čelakovský, asistoval #4 Filip Eliáš (2:6).
40:15
Druhá přesilová hra se Tatranu podařila lépe, Čelakovský přesně trefuje vingl.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 3:9
40:00
39:28
Vyloučen hráč #10 David Lácha družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
37:41
Carvanovi míček sjel a akce končí v rohu.
37:11
37:11
Rychlá odpověď hostů.
36:55
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha, asistoval #17 Adam Baxa (2:4).
36:55
Švácha od levího mantinelu trefuje růžek branky.
36:05
Netrh se snažil najít Mastného, ale druhému jmenovanému vyšlo zakončení an beackhand a obránci neměli problém střelu zblokovat.
33:53
Kučera zakončoval příliš z úhlu a míček letěl za mantinel.
32:41
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #78 Matěj Rapp bez asistence (1:4).
32:41
Rapp se na polovině hřiště zmocnil míčku a dovezl ho až za záda Klimenty.
31:03
Eliáš se snažil překvapit Urbana vytočením zpoza branky, ale domácí golman se stihnul přesunout.
30:39
Tatran kombinuje s míčkem a čeká na ideální příležitost k zakončení.
29:28
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #92 Matěj Čelakovský bez asistence (0:4).
29:28
Čelakovský si počkal na tyčce na chybu rozehrávajících hráčů Plzně a následně s klidem zakončil.
26:58
26:01
Několik střel rychle za sebou šlo na Urbana, se všemi si ale za pomocí obránců poradil.
24:58
Vyloučen hráč #78 Matěj Rapp družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
22:08
Tykalovu střelu Kliment viděl a neměl nejmenší problém míček chytit.
20:45
Šedivý a Švácha vystihli nepřesnost v rozehrávce, ale k vážnému ohrožení branky hostů se nedostali.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 2:8
20:00
18:33
Další střelu Tatranu Urban vyráží maskou mimo hřiště.
16:53
Shovanou střelu Šedivého Kliment vykopnul nohou.
16:02
Tykal posílá míček jen těsně vedle branky.
14:39
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #5 Marek Hozman, asistoval #68 Vojtěch Panuška (0:3).
12:24
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #17 Adam Kučera, asistoval #68 Vojtěch Panuška (0:2).
12:24
Panuška poslal míček přesně na Kučeru a ten zakončoval do odkryté branky.
11:07
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #92 Matěj Čelakovský, asistoval #53 Daniel Péc (0:1).
11:07
Péc našel Čelakovského, tomu napoprvé střela nesedla, ale dorážka skončila za Urbanovými zády.
08:40
Čelakovský míří těsně nad břevno Urbanovi branky.
07:51
Zmatek před brankou domácích, kdy nikdo neviděl kde vlastně míček je, golem nekončí.
07:05
Michalu Fuchsovi střela nesedla.
05:45
Čelakovského střelu pohotově zblokoval Rapp.
04:48
Panuška od pravého mantinelu zamířil jen malý kousek od tyčky domácích.
04:09
Rappova střela neprošla přes nohy bránících hráčů.
02:52
Teď na míčku kombinují domácí, ale k větší šanci se zatím nedostali.
02:04
Binědovi se podařilo vystihnout nepřesnost v rozehrávce Tatranu, ale než stihl zakončit o míček byl připraven.
00:25
Úvodní minuta přinesla střelu na branku domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matěj Novák a Jaroslav Němeček.
00:00
00:00
Line-up hostů PSN Tatran Střešovice: brankář: Lev Kliment; hráči v poli: Lukáš Mühlfait, Marek Hozman, Filip Eliáš, Vojtěch Panuška, Adam Kučera
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Patrik Urban; hráči v poli: Michal Fuchs, Matěj Švácha, Jakub Šedivý, Matěj Rapp, Martin Benda