1:6
0:3
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - Panthers Praha 1:12
25. Vojtěch Fišer - 13. Marek Urban, 14. Marek Linha, 19. Marek Urban, 26. Marek Linha, 32. Tomáš Kačer, 34. Lukáš Kubálek, 35. Marek Linha, 38. Tomáš Kačer, 38. David Beneš, 46. David Zelinka, 57. Lukáš Kubálek, 60. Antonín Ježek; rozhodčí: Jan Lukáč - Kamil Vraspír; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Petr Vitoň 16, Tomáš Kaňák 1 - Julius Šabler 18; po třetinách: 0:3, 1:6, 0:3;
Komentář domácích Kratochvíl Jiří (Vedoucí):
Naprosto naivní hra v útoku vedla k tomu, že jsme dnes proměnili jen jednu šanci, zatímco soupeř nás nekompromisně trestal za chyby v obraně.
Komentář hostů Jenšík Lukáš (Trenér):
Dnes rozhodně zlepšení ve hře do obrany. Velmi dobrá disciplína a produktivita nám dnes výhrálo zápas. P.S. Snad se i konečně ukáže Pepa Hušbauer taky!! Zdraví Jabulín :-)
60:00
Střely ve 3. části: 5:4
60:00
59:05
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #27 Antonín Ježek, asistoval #26 Šimon Jelínek (1:12).
57:59
Jsou poslední dvě minuty dokonce diváci jsou napjatí.
56:13
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #43 Lukáš Kubálek bez asistence (1:11).
49:59
Vyloučen hráč #79 Matyáš Kouba družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
49:20
Utkání je čím dál více napínavé
46:39
Štíři zkoušejí střílet na bránu.
45:23
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #67 David Zelinka bez asistence (1:10).
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář #31 Tomáš Kaňák družstva FBC Štíři Č. Budějovice
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:13
40:00
38:59
Zbývá minuta do konce tak snad ještě padne gol.
37:30
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 David Beneš, asistoval #17 Matyáš Uher (1:9).
37:04
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #34 Tomáš Kačer, asistoval #67 David Zelinka (1:8).
34:54
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #40 Marek Linha, asistoval #34 Tomáš Kačer (1:7).
33:29
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #43 Lukáš Kubálek, asistoval #31 Samuel Hron (1:6).
31:44
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #34 Tomáš Kačer bez asistence (1:5).
29:24
Březina střílí, střela neproměněna.
27:48
Fišer si obehrál hráče a pokusil se vystřelit, střelu neproměnil.
25:33
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #40 Marek Linha, asistoval #27 Antonín Ježek (1:4).
24:08
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #78 Vojtěch Fišer, asistoval #22 Matyáš Sirotek (1:3).
23:01
Pechovi se nepodařilo proměnit střelu.
21:30
Prokop měl krásnou střelu bohužel padla tyčka.
18:23
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #94 Marek Urban bez asistence (0:3).

12:25
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #94 Marek Urban, asistoval #1 Daniel Kolář (0:1).
10:39
Vyloučen hráč #79 Matyáš Kouba družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:39
Vyloučen hráč #17 Matyáš Uher družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.