0:7
0:8
- : -

SK Meťák České Budějovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 0:23
3. Antonín Mužík, 7. Matyáš Borek, 12. Matyáš Kronovetr, 14. Adam Sláma, 16. Vojtěch Petráň, 18. Matyáš Borek, 20. Ondřej Štefek, 20. Vojtěch Petráň, 22. Matyáš Borek, 24. Robert Petr Koudelka, 28. Adam Sláma, 32. Matyáš Kronovetr, 32. Matyáš Borek, 38. Matěj Jambor, 39. Filip Kovářík, 44. Vojtěch Procházka, 47. Adam Sláma, 47. Vojtěch Petráň, 47. Matěj Jambor, 48. Ondřej Zlesák, 50. Matěj Jambor, 54. Vojtěch Procházka, 58. Ondřej Zlesák; rozhodčí: Jan Lukáč - Kamil Vraspír; vyloučení: 3:1; využití: 0:3; zásahy brankářů: Daniel Švec 35 - Adam Stříteský 14; po třetinách: 0:8, 0:7, 0:8;
Komentář domácích Pírka Filip (Asistent trenéra):
Dnešní utkání z naší strany poznamenala početná marodka. Bohužel dnes proti takto silnému soupeři bojovnost a odhodlání nestačilo. Gratuluji soupeři k vítězství a přeji týmu Chodova hodně úspěchů po zbytek sezóny.
Komentář hostů Svoboda Jan (Trenér):
Jsme samozřejmě rádi za nastřílené branky. Dokázali jsme být ve střehu a připraveni celé utkání, což hodnotím kladně. Mohli jsme si dnes vyzkoušet i více herních variant, které se nám mohou hodit. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme hodně štěstí v dalších zápasech.
60:00
Střely ve 3. části: 4:17
60:00
57:25
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #75 Ondřej Zlesák, asistoval #72 Matyáš Kronovetr (0:23).
53:26
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #7 Vojtěch Procházka bez asistence (0:22).
49:51
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Matěj Jambor bez asistence (0:21).
47:32
Timeout SK Meťák České Budějovice
47:32
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #75 Ondřej Zlesák, asistoval #66 Robert Petr Koudelka (0:20).
46:45
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Matěj Jambor, asistoval #73 Adam Sláma (0:19).
46:36
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #93 Vojtěch Petráň, asistoval #44 Filip Kovářík (0:18).
46:04
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #73 Adam Sláma, asistoval #68 Martin Škorpa (0:17).
44:19
Vyloučen hráč #91 Jiří Šoupa družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání.
43:31
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #7 Vojtěch Procházka, asistoval #68 Martin Škorpa (0:16).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:20
40:00
38:46
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Filip Kovářík, asistoval #93 Vojtěch Petráň (0:15).
37:42
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Matěj Jambor, asistoval #68 Martin Škorpa (0:14).
36:59
Vyloučen hráč #34 David Tomeš družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za blokování florbalky.
31:21
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #53 Matyáš Borek, asistoval #28 Kryštof Šejnost (0:13).
31:06
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #72 Matyáš Kronovetr, asistoval #57 Ondřej Štefek (0:12).
27:25
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #73 Adam Sláma, asistoval #10 Matěj Jambor (0:11).
24:24
Vyloučen hráč #7 Vojtěch Procházka družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za špatné střídání.
23:01
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #66 Robert Petr Koudelka, asistoval #57 Ondřej Štefek (0:10).
21:38
20:00
20:00
Střely v 1. části: 5:21
20:00
19:40
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #93 Vojtěch Petráň, asistoval #53 Matyáš Borek (0:8).
19:03
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #57 Ondřej Štefek, asistoval #75 Ondřej Zlesák (0:7).
17:25
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #53 Matyáš Borek, asistoval #93 Vojtěch Petráň (0:6).
15:30
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #93 Vojtěch Petráň bez asistence (0:5).
13:31
11:48
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #72 Matyáš Kronovetr, asistoval #68 Martin Škorpa (0:3).
10:15
Vyloučen hráč #35 Martin Kořenský družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za blokování florbalky.
06:55
02:26
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #49 Antonín Mužík, asistoval #7 Vojtěch Procházka (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Lukáč a Kamil Vraspír.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Adam Stříteský; hráči v poli: Adam Sláma, Antonín Mužík, Vojtěch Procházka, Martin Škorpa, Matěj Jambor
00:00
Line-up domácích SK Meťák České Budějovice: brankář: Daniel Švec; hráči v poli: Jan Tomaško, Lukáš Holý, Martin Smudek, Tomáš Bezpalec, Martin Kořenský