2:0
2:1
- : -

Kanonýři Kladno - Florbal Chomutov 5:2
18. Hugo Hübner, 28. Josef Nový, 34. Jakub Kabourek, 56. Matěj Čika, 58. Dominik Prudil - 4. Marek Cígler, 41. Martin Jeníček; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Jakub Janoušek 15 - Jan Leština 17, Lukáš Kopecký 0; po třetinách: 1:1, 2:0, 2:1;
Komentář domácích Novák Jan (Trenér):
Takové utkání jsme potřebovali. Velmi náročný zápas s vítězným koncem, ve kterém jsme přečkali tři kritické momenty. První krůček za náma a pět stále před náma. Děkujeme soupeři, divákům a zveme je na zítrejší zápas!
Komentář hostů Bocian Martin (Trenér):
Oboustranně vyrovnané utkání. Rozhodla produktivita ve třetí třetině. Díky hráčům za nasazení a bojovnost a soupeři i rozhodčím za férové utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 5:8
60:00
57:09
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #20 Dominik Prudil bez asistence (5:2).
56:30
Hosté v šesti
55:56
Timeout Florbal Chomutov
55:33
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #15 Matěj Čika, asistoval #81 Martin Čermák (4:2).
55:15
Důležitý blok Spurného proti střele Pleskače
53:25
Neuvěřitelný zákrok Kuby Janouška! Vychytal chomutovského útočníka, který střílel do odkryté kasy
51:03
Vyloučen hráč #15 Matěj Čika družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za blokování florbalky.
49:42
Janoušek kryje nebezpečnou střelu hostů
49:29
Střídání brankáře. Nový brankář #73 Lukáš Kopecký družstva Florbal Chomutov
46:25
Vyloučen hráč #7 Martin Pretl družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
44:20
Hübner nastřelil Spurného, odražený míček získal Frýba, ale golmana nepřekonal
41:30
Procházka trefil golmana, další střelu zblokoval Dolejší
40:04
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #87 Martin Jeníček, asistoval #5 Adam Manas (3:2).
33:25
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #7 Jakub Kabourek, asistoval #69 Hugo Hübner (3:1).
27:25
Rozsévač vyprovodil Tomáška přes mantinel. Nový následně svého spoluhráče pomstil přesnou střelou od mantinelu
27:18
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #97 Josef Nový, asistoval #20 Dominik Prudil (2:1).
26:11
Vyloučen hráč #25 Daniel Rozsévač družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:20
Tyč zvoní po Tomáškově střele
23:24
Hned několik střeleckých pokusů dokázal pokrýt Leština a drží tak stále neozhodný stav
21:50
Kladenští od začátku třetiny kontrolují balonek a hledají recept na překonání hostující obrany a golmana
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:6
20:00
19:55
Kladenský tlak v poslední mitutě branku nepřinesl, a tak jdou týmy do šaten s nerozhodným stavem
17:49
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #69 Hugo Hübner bez asistence (1:1).
17:49
Hübner si vybojoval rozehrávku, kterou následně sám zužitkoval
16:50
Nový hledal před brankou Čiku, trefil pouze jeho botu. Odražený míček sbírá Chomutov
14:28
Přesilová hra domácích gol nepřinesla. Pokusy Tomáška ani Nového neměli dostatečné parametry
12:25
Vyloučen hráč #28 Marek Cígler družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
11:00
Nový proletěl hřištěm a dostal se až ke střele, jeho rána skončila na vestě golmana
08:40
Pleskač po vyhránem souboji zamířil sám k Janouškovi, který jeho pokus kryje
06:55
Čermák krásně vyslal Čiku samotného proti Leštinovi, brankář hostů byl v tomto duelu šťastnějším
05:50
Tomášek v obklíčení tří soupeřů padá a na míček se dostává Chomutov
03:52
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #28 Marek Cígler, asistoval #17 Jan Fator (0:1).
03:52
První branku zápasu vstřelil chomutovský Hennrich. Míček uklidil celkem s přehledem k zadní tyči