4:0
3:1
- : -

SOKOLI Pardubice - FbC Hradec Králové  10:2
6. Vojtěch Král, 9. Petr Kvasil, 19. Tomáš Macháček, 21. Tomáš Belej, 23. David Strnádek, 36. Jan Pek, 39. Adam Černý, 53. Ondřej Machatý, 57. Adam Černý, 60. Lukáš Drahný - 5. Filip Rathouský, 43. Lukáš Klouček; rozhodčí: Jitka Romančáková - Radek Hrdlička; vyloučení: 4:4; využití: 1:0; diváků: 105; zásahy brankářů: Vojtěch Ujec 27 - Jakub Musil 23; po třetinách: 3:1, 4:0, 3:1;
Komentář domácích Krejčí Tomáš (Asistent trenéra):
Dnešní utkání jsme zvládli hlavně v hlavě, kde jsme se koncentrovali pouze na sebe a svůj výkon. Naše aktivní hra dělala soupeři problémy, kde jsme vyžívali jejich ztrát a konečně jsme byli produktivní. Musíme být pořád nohama na zemi a zítra předvést minimalně stejný výkon Děkuji soupeři a rozhodčím za zápas. Děkuji našim skvělým fanouškům.
Komentář hostů Heger David (Trenér):
Děkujeme soupeři za férové utkání. Týmu za výkon. Dnes zvítězil zkušenější tým.
60:00
Střely ve 3. části: 13:14
60:00
59:10
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #44 Lukáš Drahný, asistoval #20 Adam Černý (10:2).
59:10
10 pro Pardubice
56:29
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #20 Adam Černý, asistoval #44 Lukáš Drahný (9:2).
53:45
Pardubice v situaci 5 na 3 nezvládají držet balón a Hradci dávají zbytečný prostor
52:43
Vyloučen hráč #99 Ondřej Binar družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za špatné střídání.
52:20
Vyloučen hráč #89 Jakub Wolf družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře.
52:20
Vyloučen hráč #17 David Strnádek družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hra bez florbalky.
52:00
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #57 Ondřej Machatý, asistoval #25 Petr Kvasil (8:2).
47:24
Vyloučen hráč #8 Tomáš Macháček družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání.
47:24
Hradec zkouší v šesti
42:13
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #80 Lukáš Klouček, asistoval #74 Martin Cupal (7:2).
39:59
Vyloučen hráč #5 Jakub Šimák družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání.
39:30
I přes nepříznivý stav Hradec stále kouše a stále předvádí velmi sympatický výkon
38:05
35:31
Timeout FbC Hradec Králové
35:31
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #67 Jan Pek, asistoval #57 Ondřej Machatý (6:1).
34:32
Vyloučen hráč #80 Lukáš Klouček družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
31:11
Střela od Černého končí v Chrudimce
26:44
Vyloučen hráč #99 Ondřej Binar družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za blokování florbalky.
22:31
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #17 David Strnádek, asistoval #44 Lukáš Drahný (5:1).
22:31
Je vidět, že si pardubičtí lépe odpočinuli
20:20
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #28 Tomáš Belej, asistoval #67 Jan Pek (4:1).
18:23
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #8 Tomáš Macháček, asistoval #60 Michal Jeřáb (3:1).
16:10
Zvoní pardubická tyč
14:49
Vyloučen hráč #55 Petr Křinka družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání.
13:30
Sokoli teď tři minuty obléhají branku Hradce, ti tlak ustáli
08:20
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #25 Petr Kvasil, asistoval #57 Ondřej Machatý (2:1).
08:00
Drahný střelou zkouší, zda je branka hostí správně naladěna
05:18
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #37 Vojtěch Král bez asistence (1:1).
04:40
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #42 Filip Rathouský, asistoval #99 Ondřej Binar (0:1).
03:33
Hraje se nahoru dolu. Bránkáři se ale zatím nepotí
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jitka Romančáková a Radek Hrdlička.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové :
00:00
Line-up domácích SOKOLI Pardubice: brankář: Vojtěch Ujec; hráči v poli: Petr Kvasil, Jakub Šimák, Jan Pek, Ondřej Machatý, Tomáš Belej