7:0
1:4
- : -

FBC DOŠWICH MILEVSKO - FBŠ SLAVIA Plzeň 8:5
25. Filip Prokop, 26. Jakub Trojáček, 29. Daniel Dolejš, 30. Adam Dvořák, 32. Petr Heřmánek, 37. Eduard Chalupa, 38. Daniel Dolejš, 60. Daniel Dolejš - 4. Filip Cipra, 41. Matěj Švácha, 48. Michal Fuchs, 55. Matěj Švácha, 58. Michal Fuchs; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Adam Hejný 39 - Patrik Urban 12, Lukáš Šimeček 13; po třetinách: 0:1, 7:0, 1:4;
Komentář domácích Dolejš Lukáš (Trenér):
Dnes se podařilo dobře rozehraný zápas dotáhnout do vítězného konce. Rozhodla povedená druhá třetina. Ve 3. třetině jsme nechali soupeře přiblížit se ke zdramatizovaní zápasu. Víkend hodnotim velmi pozitivně, kluci si zaslouží poklonu před podaným výkonem. Děkuji soupeři za pěkný zápas.
Komentář hostů Kubinec Lukáš (Trenér):
Už dlouho jsem nezažil zápas, ve kterém jsme měli tak velké množství šancí a zároveň jsme tak hodně selhávali v jejich proměňování. Určitě to zapříčinil i skvělý brankář Milevska a jeho přesně postavená branka, která cinkala jako o život. Snad jsme si vybrali impotenci dnes a příště budeme více připraveni. Děkujeme soupeři za zápas a pořadatelům za jejich práci.
60:00
Střely ve 3. části: 10:17
60:00
59:09
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš bez asistence (8:5).
58:30
Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO
57:18
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #12 Martin Benda (7:5).
55:36
Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
54:39
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha, asistoval #78 Matěj Rapp (7:4).
52:12
Vyloučen hráč #45 Michal Fuchs družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
50:47
Hosté zkouší různé taktiky a kombinace, aby zmátli soupeře.
47:58
Hosté trestným nájezdem pomalu dotahují náskok hostů.
47:57
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs z trestného střílení (7:3).
42:32
Hosté se do 3. třetiny vrhli tvrdě. Domácí ale ani svým druhým golem nerozhodili.
40:21
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha, asistoval #12 Martin Benda (7:2).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 16:15
40:00
37:02
Backhandem Dolejž za Došwich střílí další gol do plzeňské branky.
37:01
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #45 Martin Schorník (7:1).
36:27
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #66 Eduard Chalupa, asistoval #6 Filip Prokop (6:1).
34:42
Rozehrávka hostů těsně před domácí brankou končí daleko v síti za bránou.
32:39
Sportovní halou se ozvalo cinknutí branky, domácí těsně nedostali gola.
31:33
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #62 Petr Heřmánek z trestného střílení (5:1).
29:32
Milevsko se krade vítězství. Změna taktiky velmi pomohla.
29:31
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #32 Adam Dvořák bez asistence (4:1).
29:31
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Lukáš Šimeček družstva FBŠ SLAVIA Plzeň
28:46
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #37 Jakub Trojáček (3:1).
25:39
Hosté dostávají druhý,velmi nečekaný gol od dua Trojáček-Dolejš.
25:38
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #37 Jakub Trojáček, asistoval #5 Daniel Dolejš (2:1).
24:05
Milevsko vyrovnává výborným golem zprava.
24:04
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #6 Filip Prokop, asistoval #62 Petr Heřmánek (1:1).
22:49
Milevský golman odvádí kousky, kterými drží tým zatím v dobrém hracím skore.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:12
20:00
16:24
Oba týmy se drží na míčku, a snaží se změnit skóre ve svůj prospěch.
13:00
Domácí golman zastavil míček přesně na brankové čáre. Pro Došwich veliké štěstí.
10:20
Hosté útočí ze všech svých sil. Došwich stále odolává.
07:17
Domácí poprvé střílí na plzeňskou branku. Bohužel střelu zblokoval golman.
04:58
Rozhodčí neuznávají gol hostů kvůli vysoké holi.
03:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #85 Filip Cipra, asistoval #67 Jakub Šedivý (0:1).
02:02
První střela hostů na domácí branku, naštěstí střela končí daleko za bránou.
01:30
Domácí se dostali do tvrdého útoku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Buzický a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Patrik Urban; hráči v poli: Matěj Rapp, Martin Benda, Michal Fuchs, Matěj Švácha, Jakub Šedivý
00:00
Line-up domácích FBC DOŠWICH MILEVSKO: hráči v poli: Martin Schorník, Eduard Chalupa, Petr Dvořák, Daniel Dolejš, Jakub Trojáček