1:6
1:5
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 3:17
5. Jáchym Peprný, 21. Jaroslav Studenovský, 54. Patrik Matys - 1. Adam Sláma, 6. Vojtěch Petráň, 6. Matěj Jambor, 7. Matyáš Kronovetr, 9. Martin Škorpa, 15. Antonín Mužík, 23. Matyáš Kronovetr, 26. Matyáš Kronovetr, 26. Vojtěch Petráň, 33. Ondřej Zlesák, 36. Vojtěch Procházka, 39. Matěj Bezpalec, 42. Matyáš Kronovetr, 51. Vojtěch Procházka, 53. Filip Kovářík, 53. Vojtěch Petráň, 57. Matěj Jambor; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Matěj Brabenec 36, Vojtěch Šrámek 14 - Tadeáš Hendlinger 20; po třetinách: 1:6, 1:6, 1:5;
Komentář domácích Kratochvíl Jiří (Vedoucí):
Proti velmi silnému soupeři jsme se snažili soustředit na určité detaily, a ty se nám nakonec do hry podařilo přinášet, což nám pomůže v dalším průběhu sezony. Pro nás velká škola zahrát si s Chodovem, pro soupeře snad aspoň trochu dobrá příprava na hlavní sezonu. Děkujeme za zápas a přejeme dál hodně štěstí.
Komentář hostů Šindelář Milan (Asistent trenéra):
Děkujeme soupeři za utkání a přejeme hodně štěstí v sezóně.
60:00
Střely ve 3. části: 6:17
60:00
56:18
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Matěj Jambor, asistoval #28 Kryštof Šejnost (3:17).
53:28
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #77 Patrik Matys, asistoval #78 Vojtěch Fišer (3:16).
52:45
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #93 Vojtěch Petráň, asistoval #53 Matyáš Borek (2:16).
52:25
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Filip Kovářík, asistoval #66 Robert Petr Koudelka (2:15).
50:41
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #7 Vojtěch Procházka, asistoval #93 Vojtěch Petráň (2:14).
45:38
3.třetina je velmi vyrovnaná, hraje se nahoru a dolu.
41:14
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #72 Matyáš Kronovetr, asistoval #57 Ondřej Štefek (2:13).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:30
40:00
38:39
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Matěj Bezpalec, asistoval #93 Vojtěch Petráň (2:12).
36:20
Střídání brankáře. Nový brankář #31 Vojtěch Šrámek družstva FBC Štíři Č. Budějovice
35:59
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #7 Vojtěch Procházka, asistoval #29 Kilián Hejtmánek (2:11).
33:20
Chodov drží míček ve svých čepelích a nechce se ho vzdát.
32:17
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #75 Ondřej Zlesák, asistoval #57 Ondřej Štefek (2:10).
29:00
V přesilovce se nedaří štírům skorovat.
27:15
Vyloučen hráč #72 Matyáš Kronovetr družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
25:51
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #93 Vojtěch Petráň, asistoval #7 Vojtěch Procházka (2:9).
25:12
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #72 Matyáš Kronovetr, asistoval #73 Adam Sláma (2:8).
24:08
Vyloučen hráč #29 Vojtěch Prokop družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
22:25
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #72 Matyáš Kronovetr, asistoval #25 Matěj Bezpalec (2:7).
22:15
Vynikající zákrok brankaře Brabence.
20:34
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #64 Jaroslav Studenovský, asistoval #29 Vojtěch Prokop (2:6).
14:39
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #49 Antonín Mužík, asistoval #10 Matěj Jambor (1:6).
13:12
Štíři jsou pod velkým tlakem.
13:00
Štíři mají volný úder, ale neproměnili.
08:45
Štíři se snaží bojovat o branku, ale bohužel se nedaří.
08:22
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #68 Martin Škorpa, asistoval #10 Matěj Jambor (1:5).
07:26
Branky padají tak rychle, že je nestíhám psát.
06:07
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
06:07
05:50
05:24
04:38
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #92 Jáchym Peprný, asistoval #78 Vojtěch Fišer (1:1).
03:27
Vyloučen hráč #73 Adam Sláma družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
00:20
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #73 Adam Sláma, asistoval #10 Matěj Jambor (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Rousek a Ondřej Sochůrek.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Tadeáš Hendlinger; hráči v poli: Adam Sláma, Martin Škorpa, Kryštof Šejnost, Matěj Jambor, Antonín Mužík
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Matěj Brabenec; hráči v poli: Dominik Březina, Samuel Starčevský, Matyáš Cuřín, Jáchym Peprný, Vojtěch Fišer