2:0
3:4
- : -

Panthers Praha - SK Meťák České Budějovice 10:5
1. David Zelinka, 8. Marek Linha, 8. David Zelinka, 15. Dominik Novotný, 20. Ryan Ian Stejskal, 30. Šimon Jelínek, 39. Šimon Jelínek, 46. David Beneš, 55. David Beneš, 58. Marek Leiš - 8. Tomáš Bezpalec, 42. David Tomeš, 44. Tomáš Bezpalec, 49. Tomáš Bezpalec, 56. Tomáš Bezpalec; rozhodčí: Lukáš Polanský - Jakub Tázler; vyloučení: 4:3; využití: 1:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Daniel Kolář 23 - Daniel Švec 31; po třetinách: 5:1, 2:0, 3:4;
Komentář domácích Jenšík Lukáš (Trenér):
Nejhorší utkání od konce letní přípravy. Pokud se nevzpamatujeme, tak příští kolo velmi rychle narazíme. Jen díky skvělému výkonu našeho brankáře jsme získali tři body. Díky soupeři za utkání.
Komentář hostů:
Podali jsme bojovný výkon, škoda první třetiny, kdy nám soupeř odskočil. Škoda také nevyužité přesilkovky 5:3. S předvedenou hrou ve druhé a třetí třetině našeho týmu jsem spokojený. Gratuluji soupeři k vítězství.
60:00
Střely ve 3. části: 13:12
60:00
58:33
Vyloučen hráč #17 Matyáš Uher družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
57:17
Timeout SK Meťák České Budějovice
57:17
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #57 Marek Leiš, asistoval #54 Ondřej Suchánek (10:5).
55:10
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec, asistoval #83 Filip Pírka (9:5).
54:13
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 David Beneš, asistoval #57 Marek Leiš (9:4).
51:18
Vyloučen hráč #73 Lukáš Kubálek družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
51:18
Vyloučen hráč #67 David Zelinka družstva Panthers Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
48:46
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec z trestného střílení (8:4).
45:13
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 David Beneš, asistoval #67 David Zelinka (8:3).
44:51
Vyloučen hráč #66 Václav Schneider družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání.
43:20
41:32
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #34 David Tomeš, asistoval #94 Daniel Švec (7:2).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 14:9
40:00
38:59
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #26 Šimon Jelínek, asistoval #88 Ondřej Pokorný (7:1).
36:24
Vyloučen hráč #34 David Tomeš družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání.
29:36
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #26 Šimon Jelínek, asistoval #69 Dominik Novotný (6:1).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 14:7
20:00
19:11
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #62 Ryan Ian Stejskal bez asistence (5:1).
14:48
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #69 Dominik Novotný, asistoval #26 Šimon Jelínek (4:1).
09:54
Vyloučen hráč #31 Martin Smudek družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
09:32
Vyloučen hráč #81 David Beneš družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
09:09
Timeout Panthers Praha
07:56
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec bez asistence (3:1).
07:36
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #67 David Zelinka, asistoval #34 Tomáš Kačer (3:0).
07:17
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #40 Marek Linha, asistoval #27 Antonín Ježek (2:0).
00:43
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #67 David Zelinka, asistoval #17 Matyáš Uher (1:0).
00:01
Úvodní buly vyhrávají domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Polanský a Jakub Tázler.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Meťák České Budějovice: brankář: Daniel Švec; hráči v poli: Jiří Šoupa, Nicolas Humpál, David Tomeš, Václav Schneider, Oliver Schick
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Daniel Kolář; hráči v poli: David Zelinka, David Pech, Antonín Ježek, Marek Linha, Tomáš Kačer