1:2
2:0
0:0

FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 - Bulldogs Brno 4:5pn
14. Tadeáš Gryc, 28. Štěpán Ludmila, 44. Marek Zapletal, 60. Michal Malec - 3. David Zemánek, 11. Martin Svatoň, 32. Adam Zukal, 37. Filip Mazáč, N Adam Zukal; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Matěj Buršík 19 - Martin Koudelka 22; po třetinách: 1:2, 1:2, 2:0, 0:0;
Komentář domácích Fiala Marek (Trenér):
Super zápas, který měl oboustranně vše co měl mít. Vážím si všech členů týmu za výborně odvedenou práci. Budeme dál pracovat a zlepšovat se. Soupeři i divakům děkujeme za výborný zápas.
Komentář hostů Vybíral Miroslav (Trenér):
Těší Mně, že jsme dnes velmi dobře vstoupili do utkání a po většinu jej i kontrolovali. Hattrick ukázal svou kvalitu a v naších výpadcích dokázal snižovat stav utkání až do jejího vyrovnání. V nájezdech velmi dobře zachytal brankář a můžeme brát o bod navíc do tabulky. V této skupině může vyhrát i prohrát každy a podle toho musíme i hrát. Děkuji soupeři za utkání, fanouškům za podporu a hráčům za dnešní výkon. AVÉ BULLS :)

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno hráč #84 Adam Zukal a vstřelil rozhodující gól (4:5).

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 hráč #15 Jakub Vařecha , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno hráč #75 Richard Kalousek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 hráč #4 Lukáš Suk , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno hráč #60 Tadeáš Svozil , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 hráč #31 Michal Malec , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno hráč #75 Richard Kalousek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 hráč #4 Lukáš Suk a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno hráč #84 Adam Zukal , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno hráč #84 Adam Zukal a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 hráč #15 Jakub Vařecha a vstřelil gól.

59:37
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #31 Michal Malec, asistoval #15 Jakub Vařecha (4:4).
59:37
Malec využil hru bez brankáře nádhernou střelou pod horní tyč.
56:29
Buršík si připisuje další famozní zákrok.
55:59
Gryc T. ubránil přečíslení 2 na 1.
54:23
Gryc M. střelou od mantinelu překvapil Koudelku, bohužel gól nevstřelil.
53:35
Hosté hráli svou přesilovku spíše na obranné polovině.
51:36
Vyloučen hráč #17 Tadeáš Gryc družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:31
Malcovu střelu od mantinelu vytěsnil Koudelka ramenem.
47:35
Vyloučen hráč #60 Tadeáš Svozil družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
47:35
I domácí se dočkají početní výhody.
45:20
Vyloučen hráč #17 Tadeáš Gryc družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za hrubost.
45:20
Vyloučen hráč #5 Petr Vaverčák družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost.
45:20
Dnešní zápas nám nabídne i hru 4 na 4.
45:16
Buršík opět zasahuje.
44:11
Ludmila si zcela osamocen neporadil z Koudelkou.
43:28
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #6 Marek Zapletal, asistoval #17 Tadeáš Gryc (3:4).
43:28
Zapletalovi se povedlo překonat Koudelku.
39:49
Koudelka si poradil se střelou Zapletala.
36:31
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #54 Filip Mazáč, asistoval #84 Adam Zukal (2:4).
36:31
Mazáč procedil backhandovou střelu za Buršíka.
31:37
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #84 Adam Zukal, asistoval #12 David Zemánek (2:3).
31:15
Vařecha nevyužil samostatného úniku v oslabení.
30:31
Vyloučen hráč #4 Lukáš Suk družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za sekání.
29:19
Malec obětavím blokem blokuje soupeřovu střelu.
27:00
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #61 Štěpán Ludmila, asistoval #67 Adam Klusoň (2:2).
27:00
Trojice Eliáš, Klusoň, Ludmila rozebrali obranu soupeře a nádhernou kombinací srovnávají stav zápasu.
23:25
Malec překazil přečícslení hostí skvělým návratem.
21:54
Buršík zastavuje přízemní střelu nohou.
20:01
Druhou třetinu začnou na míčku Bulldogs.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:6
20:00
18:32
Buršík dnes drží svůj tým skvělými zákroky.
17:30
Vařecha z rozehrávky pouze nad.
13:37
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #17 Tadeáš Gryc, asistoval #4 Lukáš Suk (1:2).
13:37
Rychlého přechodu z vlastní poloviny využívá Gryc T.
12:58
Eliášova střela z poloviny končí pouze v rukou Koudelky.
10:18
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #61 Martin Svatoň, asistoval #12 David Zemánek (0:2).
10:18
Svatoň umístil míček k tyče a navyšuje tak vedení hostí.
09:32
Koudelka měl teď velké problémy s Vařechovou střelou.
07:39
Zapletal se dostal ke střele, Koudelka však připraven.
06:00
Vyloučen hráč #15 Jakub Vařecha družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za bránění ve hře.
06:00
Bulldogs si zahrají první přesilovku dnešního utkání.
04:19
Svozil netrefuje prázdnou bránu.
03:17
Buršík neměl sebe menší problém se střelou Svozila.
02:39
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #12 David Zemánek, asistoval #24 Jakub Hanzelka (0:1).
00:54
Vaverčák si neporadil se skákavým balonkem před Buršíkem.
00:01
Úvodní buly dnešního zápasu vyhrávají domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Fuciman a Pavel Urbánek.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Martin Koudelka; hráči v poli: Tadeáš Svozil, Filip Mazáč, Adam Vágner, Adam Zukal, Michal Veselovský
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno U19: brankář: Matěj Buršík; hráči v poli: Adam Klusoň, Jakub Vařecha, Štěpán Ludmila, Michal Malec, Jáchym Eliáš