0:1
2:1
0:1

Kanonýři Kladno - BLACK ANGELS YONEX 2:3p
52. Dominik Prudil, 58. Josef Nový - 21. Jakub Kocourek, 47. Robin Bělík, 66. Adam Štyler, N Adam Štyler; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jakub Janoušek 26 - Martin Procházka 28; po třetinách: 0:0, 0:1, 2:1, 0:1;
Komentář domácích Novák Jan (Trenér):
Dnes jsme v prvních dvou třetinách postrádali určité prvky hry, díky kterým jsme včera vyhráli. Oceňuji návrat do zápasu a výkon ve třetí třetině, kde jsme byli lepším týmem. Každopadně po dnešním výkonu je pro nás bod zlatej. Díky soupeři a divákům.
Komentář hostů Zalubil Jakub (Trenér):
Dnes lepší než včera, ale i tak nás stále sráží produktivita. Za průběh utkání bereme dnešek jako ztrátu bodu, ale výhra je důležitá. Děkujeme za florbalový zápas Kladnu a divákům za podporu.

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS YONEX hráč #88 Adam Štyler a vstřelil rozhodující gól (2:3).

Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS YONEX hráč #44 Tobiáš Hejda a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS YONEX hráč #20 Lukáš Sůva a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno hráč #97 Josef Nový a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno hráč #15 Matěj Čika a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno hráč #20 Dominik Prudil , ale gól nevstřelil.
70:00
Zahájena trestná střílení.
70:00
Střely v prodloužení: 2:2
65:00
65:00
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #88 Adam Štyler z trestného střílení (2:2).
60:44
Prudil v šanci u brány nestihl vystřelit.
57:23
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #97 Josef Nový, asistoval #20 Dominik Prudil (2:1).
56:23
Krásná šance domácích nebyla proměněna
51:31
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #20 Dominik Prudil, asistoval #69 Hugo Hübner (1:1).
51:31
Prudil připravený ve velkém brankovišti posílá prudkou střelu do soupeřovy brány.
51:17
Nový připraven na střelu dostává nahrávku, procházka však nepustil.
49:21
Vyloučen hráč #31 Jakub Bartušek družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za zvedání florbalky.
46:41
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #60 Robin Bělík, asistoval #20 Lukáš Sůva (0:1).
46:41
Po neuvěřitelné kombinaci Sůvy a Bělíka končí míček v brance domácích.
46:30
Vyloučen hráč #76 Lukáš Spurný družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:59
Vyloučen hráč #91 Jan Karel Matějka družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za blokování florbalky.
37:54
Pecka dostává nahrávku před prázdnou branku, ale střílí mimo.
34:32
Frýba vymýšlí, jak proniknout soupeřovu obranu a přihráva na Nového, který čeká před brankou.
31:49
Lubasova střela těsně minula branku a skončila za mantinely.
28:05
Domácí využívají šance a rozehrávají, když soupeř není připraven, jejich výhoda však hned končí.
26:49
Míček končí mimo hřiště po dlouhé kombinaci hostů.
23:27
Bartušek posílá prudkou střelu na branku, ale Janoušek nezklamal.
20:27
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #9 Jakub Kocourek, asistoval #53 Ondřej Pecka (0:0).
15:33
Domácí se pokouší proniknout obranou hostů, ale marně.
10:50
Sůva to zkusil sám na brankáře,ale Janoušek rychle zakročil.
09:56
Trestné střílení družstva Kanonýři Kladno neproměnil #69 Hugo Hübner.
07:43
Hosté se už delší dobu drží na míčku a snaží se kombinovat.
04:26
Horák zkusil propálit brankáře ze středu hřiště.
02:24
Janoušek vychytal Doležalovu pekelnou střelu.
00:01
Úvodní buly vyhrávají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS YONEX: brankář: Martin Procházka; hráči v poli: Adam Štyler, Jakub Kocourek, Matěj Lubas, Ondřej Pecka, Lukáš Sůva
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Jakub Janoušek; hráči v poli: Karel Frýba, Josef Nový, Matěj Čika, Dominik Prudil, Martin Čermák