2:5
3:1
- : -

Florbal Primátor Náchod - FbC Hradec Králové  7:6
1. Jan Majer, 16. Adam Jakubský, 30. Lukáš Prause, 30. Martin Hanuš, 41. Jakub Langpaul, 42. Jakub Langpaul, 46. Jakub Kubásek - 25. Vítek Ryba, 26. Filip Rathouský, 31. Jakub Wolf, 33. Lukáš Klouček, 37. Jakub Wolf, 56. Filip Nerad; rozhodčí: Václav Křepelák - Daniel Suchý; vyloučení: 5:3 + Jakub Wolf 4; využití: 3:1; zásahy brankářů: Vojtěch Fof 9, Josef Štach 4 - Michal Malý 26; po třetinách: 2:0, 2:5, 3:1;
Komentář domácích Čečetka Jan (Vedoucí):
Dvě třetiny jsme nehráli srdcem a nebyli schopní dát góla ve hře 5 na 5. Ve třetí třetině jsme hru zrychlili a hlavně jsme chtěli. Díky tomu jsme dokázali zápas zlomit na naši stranu. Děkuji divákům a soupeři za zápas.
Komentář hostů Heger David (Trenér):
Dmešmí utkání rozhodla naše nedisciplinovanost. Zbytečná vyloučení.Jinak děkuji týmu za plnění taktických pokynů. Posouváme se to je pozitivní. Děkuji soupeři za fér utkání a zraněnému hráči přejeme brzké uzdravení.
60:00
Střely ve 3. části: 12:5
60:00
59:59
Hanuš dal gól sekund po ukončení zápasu.
59:34
Střela hradce jde za hřiště

59:00
Hradec je v šesti proti čtyře zkouší vše.

58:12
Vyloučen hráč #87 Adam Jakubský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nesportovní chování.
55:39
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #37 Filip Nerad, asistoval #98 Prokop Hanzlík (7:6).
54:25
Náchod je v plném počtu.

53:30
Martin Hanuš si vykoupal Lukáše Kloučka.
52:25
Vyloučen hráč #87 Adam Jakubský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za vysoká florbalka.

47:58
Vyloučen hráč #80 Lukáš Klouček družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za držení.
47:58
Vyloučen hráč #24 Lukáš Rázl družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za držení.
46:44
Tonda Donaj měl nádhernou šanci která nekončí gólem Malý vychytal.

45:30
Timeout FbC Hradec Králové
45:30
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #60 Jakub Kubásek, asistoval #19 Lukáš Prause (7:5).
45:30
 Hradec si bere timeout.

41:51
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #87 Adam Jakubský (6:5).
38:16
Majer byl zfualován a leží už zhruba minutu na zemi za mantinelem.Volá se zachranka.
38:15
Vyloučen hráč #89 Jakub Wolf družstva FbC Hradec Králové na 2+2 minuty za hrubost.
36:30
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #89 Jakub Wolf bez asistence (4:5).
32:41
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #80 Lukáš Klouček, asistoval #74 Martin Cupal (4:4).
31:20
Vyloučen hráč #17 Jiří Jebavý družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
30:54
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #89 Jakub Wolf, asistoval #42 Filip Rathouský (4:3).
29:08
Náchod odpovídá na góly od Hradce, a ukazuje komu patří tahle půda.
29:07
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #61 Martin Hanuš z trestného střílení (4:2).
29:00
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #19 Lukáš Prause, asistoval #61 Martin Hanuš (3:2).
28:28
Langoš opět netrefuje prázdnou branku.
28:15
Vyloučen hráč #42 Filip Rathouský družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za blokování florbalky.
27:30
Fof drží Náchod a chytá jak z extraligy.

26:00
Náchodská střela opět trefila pouze tyčku.

25:04
Hradec se po svém prvním gólu nezastavuje a dává ihned další.

25:03
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #42 Filip Rathouský, asistoval #13 Elliot Festa (2:2).
24:54
Hradec střílií svůj první gól.
24:53
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #82 Vítek Ryba, asistoval #80 Lukáš Klouček (2:1).

19:59
Náchod bude hrát 35 sekund v přesilovce.
18:35
Vyloučen hráč #72 Matěj Nosek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
16:28
Majerova backhandová střela bohužel trefila pouze tyčku.
15:39
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #45 Adam Pekárek (2:0).
13:00
Velmi nebezpečná situace před brankou Náchoda nakonec nekončí gólem.
11:00
Nic extra se neděje.
04:57
Náchod je v plné počtu.

04:10
Náchod sice hraje jenom ve čtyřech, ale vypadá to jako kdyby hrály v plném počtu.

02:57
Vyloučen hráč #87 Adam Jakubský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
02:30
Hradec hraje v šesti s výhodou.
00:41
Majer neváhá a dává první gól.

00:40
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #99 Jan Majer, asistoval #19 Lukáš Prause (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Křepelák a Daniel Suchý.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové : hráči v poli: Filip Brejcha, Vítek Ryba, Martin Cupal, Lukáš Klouček, Filip Nerad