3:0
1:2
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB - SOKOLI Pardubice 5:2
8. Jakub Hart, 26. Kryštof Kostroun, 28. Jan Venera, 32. Filip Bergman, 42. Filip Bergman - 58. Ondřej Machatý, 58. Jan Pek; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Matěj Veselý 14 - Vojtěch Ujec 18; po třetinách: 1:0, 3:0, 1:2;
Komentář domácích Šácha Martin (Trenér):
Opět jsem rád, jak jsme utkání celkově zvládli. Byl to pro nás těžký zápas, který rozhodli první dvě třetiny, kdy jsme měli hru pod kontrolou. Ve Třetí třetině jsme se dostali našimi chybami pod tlak a utkání si zkomplikovali. Víme co musíme do příště zlepšit. Děkuji soupeři za zápas.
Komentář hostů Krejčí Tomáš (Asistent trenéra):
Dnes jsme věděli že to bude velice těžké utkání, což se potvrdilo. Připravovali jsme se na to, ale bohužel naše individuální chyby soupeř okamžitě proměnil. Dnes nás i srážela naše střelecká nemohoucnost která nás stála lepší výsledek. Nutno ale podotknout že Bolka byla 2.třetiny lepším týmem. Zvedneme hlavy a připravíme se na další utkání. Kluky chválím za přístup. Děkuji soupeři a rozhodčím za férové utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 8:7
60:00
59:25
Pardubicím se rozherávka moc nepovedla. Napálili jen Bergmana, který byl ve zdi.

59:23
Timeout SOKOLI Pardubice
59:23
Pardubice mají standartku. Ještě před tím si ale vzali time-out.

57:56
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #67 Jan Pek, asistoval #7 Michal Puchner (5:2).
57:56
Pardubice jedou dál! Pek snižuje na 5:2
57:25
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #57 Ondřej Machatý, asistoval #44 Lukáš Drahný (5:1).
57:25
Pardubice se gólu nakonec dočkali! Do odkryté kasy dostal balónek Machatý
55:39
Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
55:08
Ani jedenomu týmu se nedaří dostat do stálého tlaku. Uvidíme jestli to změní Pardubická standartka, kterou budou rozehrávat.
55:00
Rozběhla se nám poslední pětiminutovka zápasu
53:33
Boleslav se snaží ubránit výsledek.
50:50
Bergman našel přes celou šířku hřiště Šourka. Ten jen prodloužil míček na Harta, který ale pouze promáchl.
49:33
Matěj Veselý předvedl krásný přesun. Zatím drží čisté konto.
46:01
Drahný opět ve velké šanci! Teď ale z velkého brankoviště, i když před sebou už měl jen gólmana, netrefil branku.
45:16
Matěj Veselý teď zalehl balónek. Zabránil tak snížení stavu.
44:39
Lukáš Drahný vystřelil z otočky, trefil tyč domácí branky!
43:39
Hart střílel od levého mantinelu mimo Ujcovu svatyni.
42:50
Plášil vyslal střelu. Ujec jeho střelu vytáhl pravým ramenem.
41:09
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #45 Filip Bergman, asistoval #76 Ondřej Pužman (5:0).
40:33
Lukáš Drahný šel sám na brankaře. Nakonec ho ale zastavil Feigl, který se doslova přiřítil do obraného pásma.

39:07
Pardubice začali napadat podstatně výš než bylo zvykem v dosavadním průběhu zápasu
36:29
Pardubice se po dlouhé době dostali do tlaku.
35:09
Pardubicím se nedaří dostat míček od kontrolu. Boleslav většinu třetiny útočí.
33:26
Šanci přidat patý gól nevyužil Bergman. Měl volnou branku, ale Ujec se stihl včas přesunout.
31:40
31:40
Bergman vymetl pavučiny v levém horním rohu branky! Ukázkovou střelou využívá přesilovku a zvyšuje na 4:0
30:05
Vyloučen hráč #5 Jakub Šimák družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání.
30:05
Jakub Šmihák fauloval Šourka. Rozhodčí tento faul vyhodnotili jako přestupek na dvě minuty a Boleslavský celek si tak může zahrát přesilovku.
29:35
Macháček si naběhl doprostřed útočného pásma. Tam ho ale zastavila pozorná boleslavská obrana.
27:16
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #66 Jan Venera, asistoval #76 Ondřej Pužman (3:0).
27:16
Pužman našel přihrávkou úplně volného Veneru, který jen ťukl míček do branky! Krásnou akcí tak Bolka odskočila týmu z perníkového města na rozdíl třech gólů.
25:24
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #14 Kryštof Kostroun, asistoval #66 Jan Venera (2:0).
25:24
Kostroun trefil se velkého brankoviště mezi nohy pardubického gólmana. Stav utkání 2:0!
24:18
Pardubický brejk 3 na 1 překazil Fišera, když Macháčkovi sebral míček z čepele.
23:34
Zmatek před boleslavskou brankou vyřešil Bergman. Vzal si balónek na svoji čepel a přesunul hru na druhou polovinu.
21:52
Patrik Zaruba otestoval domácího brankaře. ten i v 2. třetině zatím drží nulu.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:5
20:00
18:28
Boleslav se zkouší dostat ke střele. Pardubická obrana teď převadvádí dobrý výkon, a tak je Ujec prakticky bez práce.
14:00
Ujcův výhoz zpracoval Drahný, který přihrávkou z první našel volného břed brankou Kvasila, ten ale trefil domácího brankaře.
11:26
Bergman se individuální akcí dostal až k Ujcovi, který ale byl pozorný a jeho střelu zneškodnil.
08:48
Pardubice se dostávají do zápasu. Od inkasovaného gólu si Bolka prakticky nečuchla k balónku
08:17
Hostující brejk 3 na 2 překazil rozhodčí. Akci totiž předcházel faul.
07:01
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #97 Jakub Hart, asistoval #82 Martin Feigl (1:0).
07:01
Střelu Feigla tečoval před bránou Hart, kterému se povedlo dostat balónek do branky hostů!
06:34
První pardubickou převahu překazil Ondřej Kubeš, když fauloval Fišeru v útočném pásmu.
05:12
Pardubická dvojce útočníků zahnala boleslavského Feigla až za domácí bránu. Jedinou přihrávkou se ale Bolka opět dostala do útoku.
04:02
Feigl zkusil vystřelit z poloviny hřiště. Pardubický Adam Černý, ale střelu zblokoval.
02:38
Boleslav zatím převážne na balónku.
00:45
První střelu v utkání vyslal hráč v Boleslavském dresu. Tomáš Volovik vstřelil ale pouze do boční síťky Pardubické branky.
00:01
Zápas začal! Úvodní bule pro tým z Pardubic.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Rousek a Ondřej Sochůrek.
00:00
00:00
Line-up hostů SOKOLI Pardubice: brankář: Vojtěch Ujec; hráči v poli: Petr Kvasil, Jakub Šimák, Lukáš Drahný, Ondřej Machatý, Tomáš Belej
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Matěj Veselý; hráči v poli: Michal Fišera, Filip Bergman, Jakub Šourek, Jakub Hart, Ondřej Pužman