3:0
3:2
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Panthers Praha 7:3
11. Vojtěch Petráň, 22. Ondřej Štefek, 29. Lukáš Kafka, 38. Ondřej Zlesák, 57. Martin Škorpa, 59. Matěj Jambor, 59. Matěj Jambor - 1. Antonín Ježek, 51. Ryan Ian Stejskal, 59. David Zelinka; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 5:1; využití: 0:0; diváků: 49; zásahy brankářů: Josef Šedivý 16 - Julius Šabler 13; po třetinách: 1:1, 3:0, 3:2;
Komentář domácích Svoboda Jan (Trenér):
Pěkný zápas, mělo to konečně náboj, který prostě v kvalifikaci a jakékoliv soutěži  potřebujete. Můžou nás mrzet zahozené šance. Zítra nás čeká další zápas od nuly, musíme se na něj připravit. Děkujeme soupeři a rozhodčím.
Komentář hostů Nováková Andrea (Asistent trenéra):
Dnešní utkání jsme si prohráli sami a to zbytečnými chybami, ze kterých se musíme do následných bojů vzpamatovat. Děkujeme soupeři za utkání a budeme se těšit na zítra.
60:00
Střely ve 3. části: 5:6
60:00
58:59
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Matěj Jambor, asistoval #13 Jan Štefek (7:3).
58:55
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Matěj Jambor bez asistence (6:3).
58:49
Vyloučen hráč #49 Antonín Mužík družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
58:19
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #67 David Zelinka, asistoval #10 Ryan Ian Stejskal (5:3).
56:08
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #68 Martin Škorpa bez asistence (5:2).
50:59
Vyloučen hráč #72 Matyáš Kronovetr družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
50:20
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #10 Ryan Ian Stejskal, asistoval #4 Julius Šabler (4:2).
39:07
Vyloučen hráč #72 Matyáš Kronovetr družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
37:32
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #75 Ondřej Zlesák, asistoval #93 Vojtěch Petráň (4:1).
29:34
Vyloučen hráč #93 Vojtěch Petráň družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
28:01
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Lukáš Kafka, asistoval #75 Ondřej Zlesák (3:1).
27:18
Vyloučen hráč #68 Martin Škorpa družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:28
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #57 Ondřej Štefek, asistoval #53 Matyáš Borek (2:1).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:6
20:00
13:42
Vyloučen hráč #16 Adam Eliáš družstva Panthers Praha na 2 minuty za hra rukou.
10:04
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #93 Vojtěch Petráň, asistoval #66 Robert Petr Koudelka (1:1).
00:23
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #27 Antonín Ježek, asistoval #17 Matyáš Uher (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Julius Šabler; hráči v poli: David Pech, Marek Linha, Matyáš Uher, Antonín Ježek, David Zelinka
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Josef Šedivý; hráči v poli: Matěj Jambor, Ondřej Zlesák, Kilián Hejtmánek, Lukáš Kafka, Martin Škorpa