1:4
0:5
- : -

SK Meťák České Budějovice - FBC Štíři Č. Budějovice 3:13
3. Tomáš Bezpalec, 10. Filip Pírka, 37. Tomáš Bezpalec - 9. Dominik Burda, 12. Vojtěch Prokop, 15. Matyáš Cajthaml, 20. Vojtěch Basík, 26. Matyáš Cajthaml, 30. Vojtěch Fišer, 34. Matyáš Sirotek, 40. Tomáš Dofek, 48. Matyáš Sirotek, 50. Matyáš Sirotek, 50. Dominik Březina, 54. Dominik Březina, 57. Jáchym Peprný; rozhodčí: Petr Holeček - Petr Stejskal; vyloučení: 3 + Martin Smudek 4 + Jan Tomaško 4:5; využití: 1:2; diváků: 59; zásahy brankářů: Daniel Zdychynec 33 - Matěj Brabenec 24; po třetinách: 2:4, 1:4, 0:5;
Komentář domácích Pírka Filip (Asistent trenéra):
Děkujeme  soupeři za zápas a obrovský dík patří těm, kteří dnes odehráli  kromě tohoto zápasu  ještě i dvě utkání za mužský tým
Komentář hostů:
Záčatek utkání jsme zaspali a soupeř nás potrestal z protiútoků. Od druhé třetiny jsme zlepšili pohyb , napadání a začali jsme soupeře přehrávat. Zlepšena koncovka přinesla zaslužené vítězství. Škoda některých zákroků soupeře, které byly o zdraví. Zítra se těsíme na odvetu.
60:00
Střely ve 3. části: 8:19
60:00
58:54
Vyloučen hráč #47 Jan Tomaško družstva SK Meťák České Budějovice na 2+2 minuty za hrubost.
56:25
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #92 Jáchym Peprný, asistoval #78 Vojtěch Fišer (3:13).
55:24
Vyloučen hráč #31 Martin Smudek družstva SK Meťák České Budějovice na 2+2 minuty za hrubost.
54:03
Vyloučen hráč #58 Vojtěch Basík družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:24
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #27 Dominik Březina, asistoval #58 Vojtěch Basík (3:12).
50:25
Timeout SK Meťák České Budějovice
50:24
Vyloučen hráč #64 Jaroslav Studenovský družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za zvedání florbalky.
49:20
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #27 Dominik Březina, asistoval #29 Vojtěch Prokop (3:11).
49:12
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #22 Matyáš Sirotek, asistoval #65 Tomáš Dofek (3:10).
47:36
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #22 Matyáš Sirotek, asistoval #29 Vojtěch Prokop (3:9).
45:35
Vyloučen hráč #4 Nicolas Humpál družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání.
40:46
Trestné střílení družstva FBC Štíři Č. Budějovice neproměnil #22 Matyáš Sirotek.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:14
40:00
39:58
Trestné střílení družstva SK Meťák České Budějovice neproměnil #20 Tomáš Bezpalec.
39:14
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #65 Tomáš Dofek, asistoval #29 Vojtěch Prokop (3:8).
36:59
Vyloučen hráč #92 Jáchym Peprný družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
36:02
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec, asistoval #83 Filip Pírka (3:7).
34:19
33:17
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #22 Matyáš Sirotek, asistoval #78 Vojtěch Fišer (2:7).
30:16
Vyloučen hráč #34 David Tomeš družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání.
29:35
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #78 Vojtěch Fišer, asistoval #60 Matyáš Cajthaml (2:6).
25:10
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #60 Matyáš Cajthaml, asistoval #78 Vojtěch Fišer (2:5).
23:31
Vyloučen hráč #54 Štěpán Taubr družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:13
20:00
19:51
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #58 Vojtěch Basík, asistoval #60 Matyáš Cajthaml (2:4).
17:45
Vyloučen hráč #60 Matyáš Cajthaml družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za špatné střídání.
14:16
11:55
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #29 Vojtěch Prokop, asistoval #58 Vojtěch Basík (2:2).
09:03
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #83 Filip Pírka, asistoval #47 Jan Tomaško (2:1).
08:07
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #87 Dominik Burda, asistoval #7 Matyáš Křivský (1:1).
02:08
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec, asistoval #47 Jan Tomaško (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Holeček a Petr Stejskal.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Matěj Brabenec; hráči v poli: Matyáš Cuřín, Jáchym Peprný, Vojtěch Fišer, Matyáš Cajthaml, Matyáš Sirotek
00:00
Line-up domácích SK Meťák České Budějovice: brankář: Daniel Zdychynec; hráči v poli: Jan Tomaško, Filip Pírka, Tomáš Bezpalec, Jan Duda, Martin Smudek