0:4
0:0
- : -

FbC Hradec Králové - Předvýběr.CZ Florbal MB 3:8
4. Elliot Festa, 10. Filip Brejcha, 18. Petr Szturc - 11. Jakub Hart, 13. Filip Bergman, 16. Štěpán Hendrych, 18. Jakub Šourek, 26. Jakub Hart, 28. Kryštof Kostroun, 32. Jonáš Kudrna, 37. Jonáš Kudrna; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jakub Musil 20 - Matěj Veselý 9; po třetinách: 3:4, 0:4, 0:0;
Komentář domácích Žižka Jeroným (Vedoucí):
V dnešním zápase jsme střídali lepší momenty s horšími. Na celkovém výsledku se pak projevila větší herní vyspělost soupeře. My jsme získali další cenné zkušenosti, které se budeme snažit zúročit v dalších utkáních. Díky klukům za odmakané utkání a díky soupeři za zápas v duchu fair play.
Komentář hostů Šácha Martin (Trenér):
Dnes pro nás těžké utkání, nezvládli jsme začátek, kdy byl soupeř velmi namotivovaný a nám trvalo, než jsme dokázali zareagovat na jeho aktivní hru. V celém zápase bylo více bojovných pasáží, než těch florbalových. Od nás nejlepší druhá třetina, ve třetí třetině jsme si vytvořili obrovské množství šancí, ale ani jednu nedokázali proměnit, to musíme zlepšit. Díky soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 4:5
60:00
58:40
Hostujícímu Kostrounovi se nelibí zdejší povrch a peprným slovíčkem ho i okomentoval.
55:41
Hradec teď lehce ožil, doknce se dostal do závaru před Veselého brankou, ale bohužel to k ničemu nevedlo
51:33
Jsme za půlkou 3. třetiny a pořád nemám co psát, doufejme, že se v poslední desetiminutovce stane něco záživného.
48:38
Boleslav kontroluje hru i balonek, ale do velkých příležitostí se nedostávají
46:22
Ryba teď krásně vystihl kros, uvolnil se, ale backhandem trefil bohužel jen břevno
44:45
Hra je souboji dost ostrá, ale florbalovosti moc nanabízí.
42:40
Zatím jsme ve 3. třetině bez střely na bránu, hra je taková bramboračka.
37:58
Vyloučen hráč #45 Filip Bergman družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za bránění ve hře.
37:57
Bergman teď zkusil nasadit Brejchovi bodycheck, ale rozhodčí byli pozorní tak šel pykat na trestnou
36:51
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #3 Jonáš Kudrna, asistoval #5 Michal Fišera (3:8).
36:50
Kudrna střelou přes blok zahrál Musilovi na housle
35:02
Nyní je hra taková nemastná, neslaná, šancí jako šafránu, není moc co psát.
31:31
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #3 Jonáš Kudrna, asistoval #45 Filip Bergman (3:7).
31:30
Kudrnovi se teď z takřka nulového úhlu podařilo prostřelit Musila na přední tyč a Boleslav odskakuje už do čtyřbrankového vedení
27:33
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #14 Kryštof Kostroun, asistoval #82 Martin Feigl (3:6).
27:32
Feigl našel připraveného Kostrouna a ten poslal balonek na přední tyč
27:11
Hra je na obou stranách plná nepřesností
25:15
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #97 Jakub Hart, asistoval #45 Filip Bergman (3:5).
25:14
Hanzlík ztratil na hranici velkého brankoviště balonek, Bergman našel před prázdnou Harta a ten se nemýlil
23:47
Vyloučen hráč #36 Petr Szturc družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
23:46
Szturc zbytečne na půlce zezadu nečistě odzbrojil Bergmana a půjde si odpočinout
17:48
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #36 Petr Szturc, asistoval #37 Filip Nerad (3:4).
17:47
Nerad st. od mantinelu teď náramně našel na středu číhajícího Szturce a ten nechytatelně prostřelil Veselého na zadní kládu
17:23
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #33 Jakub Šourek bez asistence (2:4).
17:22
Šourek se prosmýkl kolem mantinelu a se štěstím procedil balonek za Musila
15:49
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #55 Štěpán Hendrych bez asistence (2:3).
15:48
Hendrych prošel sám celým hšištěm a zakončil přesně k tyči Musilovy brány
15:32
hradeckým dnes rozehrávka vázne
13:25
Šance hostí 3 na 2, hned v zápětí brejk Krause sám na brankáře, ale Veselý zůstal v klidu
12:29
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #45 Filip Bergman, asistoval #33 Jakub Šourek (2:2).
12:28
Šourek našel krásně Bergmana na zadní tyči a ten už měl práci snadnou.
10:09
10:08
Teď ale bohužel udělal Brejcha fatál na posledním a Hart situaci sám na golmana nemilosrdně trestá
09:32
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #4 Filip Brejcha, asistoval #37 Filip Nerad (2:0).
09:31
Brejcha se famózně uvolnil podél pravého mantinelu a vymetl pavučiny v prvém horním rohu Veselého svatyně
07:56
Boleslav zatím marně dobývá branku houževnatě bránícího Hradce
06:01
Střelu z první ze středu likviduje Musil
04:20
Po kvalitní kombinaci hostů byl Bergman opět v šanci, ale trefil jen tyč odkryté brány
03:10
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #13 Elliot Festa, asistoval #42 Filip Rathouský (1:0).
03:09
Festa se bravůrně uvolnil, seslal střelu dvacet nad led a posílá Hradec do vedení
02:43
Hostující Bergman v první šanci, na Musila nevyzrál.
00:55
Mladoboleslavští na balonku, ale s rozehrou si kvůli hradecké osobce neví moc rady
00:01
Buly pro Mladou Boleslav
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Vlček a Lukáš Žofka.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Matěj Veselý; hráči v poli: Michal Fišera, Filip Bergman, Jakub Šourek, Jakub Hart, Ondřej Pužman
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové : brankář: Jakub Musil; hráči v poli: Filip Nerad, Filip Brejcha, Vítek Ryba, Martin Cupal, Petr Szturc
00:00
Vítám všechny čtenáře onlinu u dnešního večerního utkání hradecké a mladoboleslavské juniorky, přeji příjemnou zábavu.