2:0
1:3
0:1

SOKOLI Pardubice - Florbal Primátor Náchod 4:5p
6. Tomáš Belej, 28. Adam Černý, 35. Jakub Šimák, 52. Tomáš Belej - 20. Filip Knettig, 45. Jakub Langpaul, 53. Lukáš Rázl, 56. Lukáš Rázl, 61. Lukáš Rázl; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 75; zásahy brankářů: Vojtěch Ujec 16 - Josef Štach 18; po třetinách: 1:1, 2:0, 1:3, 0:1;
Komentář domácích Krejčí Tomáš (Asistent trenéra):
Dnes jsme věděli, že soupeř bude bránit a čekat na brejky. Celý zápas jsme byli lepším týmem a místo toho aby jsme na začátku 3.třetiny vedli 6:1, tak jsme svými lacinými chybami dostali soupeře na koně, což patřičně využil. Zápas jsme si zkomplikovali jenom a jenom sami.. Prodloužení už byla loterie, ale pravidlo NEDÁŠ - DOSTANEŠ se dnes ukázalo. Soupeři a rozhodčím děkuji za fair-play zápas : Děkujeme skvělým fanouškům za podporu a uvidíme se v neděli v Hradci.
Komentář hostů Čečetka Jan (Trenér):
První dvě třetiny jsme byli horším týmem. Naše hra neměla dostatečné tempo, rychlost a nasazení. Ve třetí třetině jsme hru zrychlili byli aktivnější v obraně i útoku a vypracovali si dostatek šancí pro otočení zápasu na naší stranu. Ty jsme neproměnily a v prodloužení na rozdíl od soupeře svoji šanci využili. V příštích zápasech musíme pro tříbodový úspěch hrát 60 minut, nikoliv jednu třetinu. Díky soupeři, rozhodčím a divákům za zápas
70:00
Střely v prodloužení: 1:1
60:41
60:41
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #24 Lukáš Rázl, asistoval #87 Adam Jakubský (4:5).
60:40
Nedáš, dostaneš. Domácí v posledních 10 minutách ztratili dobře rozehraný zápas a hosté z Náchoda si odváží 2 body
52:11
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #24 Lukáš Rázl, asistoval #61 Martin Hanuš (4:3).
51:50
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #28 Tomáš Belej, asistoval #44 Lukáš Drahný (4:2).
51:14
Vyloučen hráč #87 Adam Jakubský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování florbalky.
44:55
Langpaul si naběhl do velkého brankoviště a dostal přesnou přihrávku zpoza brány
44:51
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #89 Antonín Donaj (3:2).
34:53
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #5 Jakub Šimák, asistoval #44 Lukáš Drahný (3:1).
31:30
Hosté jsou ve výhodě, k balonku se dostal Belej ale Štach jeho dobrou střelu vychytal
30:57
Vyloučen hráč #89 Patrik Záruba družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání.
27:20
Střela, dorážka, gól. Dobrý důraz Černého v brankovišti
27:18
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #20 Adam Černý, asistoval #35 František Kadavý (2:1).

21:40
Obraz hry je podobný jako v první třetině, domácí jsou na míčku a snaží se přehrát blok hostí
20:00
20:00
Střely v 1. části: 5:6
20:00
19:20
Hosté v závěru třetiny srovnávají. Knettig si v obraně vzal balonek a dovezl ho až do brány
19:18
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #42 Filip Knettig bez asistence (1:1).