Torpedo Havířov
5
Utkání bylo zkontumováno.

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - Torpedo Havířov 10:6
6. Richard Pum, 18. Matěj Melčák, 36. Matěj Vrátný, 40. Jan Punčochář, 41. Jan Punčochář, 46. Matěj Vrátný, 47. Matěj Melčák, 48. Jakub Onderka, 49. Matěj Melčák, 58. Jan Punčochář - 25. Samuel Řezáč, 46. Šimon Jandák, 49. Alex Foltyn, 50. Jan Zaoralek, 50. Samuel Řezáč, 52. Alex Foltyn; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 49; zásahy brankářů: Patrik Antoniazi 19, David Hloušek 1 - Vojtěch Kolkop 19; po třetinách: 2:0, 2:1, 6:5;
Komentář domácích Svačinka Tomáš (Trenér):
Zápas byl o trpělivosti z naší strany, což jsme dodrželi a dokázali jsme nyvyšovat skore. Trochu mě mrzí nedisciplinovanost ve třetí třetině z herního hlediska kdy jsme dělali obrovské chyby ve hře jeden na jeden. Hráči musí myslet na to, že to je jejich zodpovědnost. Mládežnická lajna splnila to, co jsem od nich očekával a byli dneska nejlepší na hřišti. Jinak v celku spokojenost. Díky klukům za zápas, taktéž rozhodčím a divákům.
Komentář hostů Pěgřimek Lukáš (Trenér):
Můj subjektivní názor je ten, že dnes nevyhrál herně vyspělejší tým nýbrž tým, který byl produktivní, efektivní a trestal naše hloupé chyby. Většinu gólú jsme soupeři darovali jak na zlatém podnose z čehož se musíme poučit. Jsem spokojený s mezihrou, zejména ve 3. třetině a řešení herních situací v útočném pásmu. Bohužel jsme brankostroj odšpuntovali příliš pozdě. Soupeři gratuluji k zasloužené výhře. Zdravím Vojtu do Nymbáče. Odveta bude peklo :-)
60:00
Střely ve 3. části: 12:13
60:00
57:25
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Jan Punčochář bez asistence (0:5).
57:25
Střídání brankáře. Nový brankář #31 David Hloušek družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
55:50
Havířov jde do šesti hráčů bez brankáře.
52:13
Vojkůvka střílí ze středu ale trefuje jen střed Antoniaze.
51:30
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #65 Alex Foltyn, asistoval #11 Samuel Řezáč (-1:5).
49:56
Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
49:56
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #11 Samuel Řezáč, asistoval #52 Tomasz Grycz (-1:4).
49:48
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Jan Zaoralek, asistoval #60 Šimon Jandák (-1:3).
48:55
Oba celky se teď celkem rozjeli a branky padají jedna za druhou.
48:19
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #8 Matěj Melčák, asistoval #65 Marek Zabral (-1:2).
48:09
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #65 Alex Foltyn, asistoval #55 Vojtěch Mrowiec (-2:2).
47:26
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #28 Jakub Onderka, asistoval #12 Jan Punčochář (-2:1).
46:58
45:47
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #60 Šimon Jandák, asistoval #11 Samuel Řezáč (-4:1).
45:46
Jandák s kvalitním důrazem před brankou dotlačuje míček do branky.
45:04
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #34 Matěj Vrátný, asistoval #65 Marek Zabral (-4:0).
44:34
Gobel střílí z poloviny ale míček končí v rohu Havířova.
43:43
Ostrava nachází volné hráče před Kouklopem ale ten zatím většinu těchto střel vychytal bez větších problémů.
43:16
Ostrava tlačí na rozehru Havířova.
40:36
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Jan Punčochář, asistoval #30 Patrik Antoniazi (-5:0).
39:35
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Jan Punčochář bez asistence (-6:0).
37:12
Pezda střílí mimo branku.
35:14
35:13
Vrátný posílá míček pod nohy Kouklopa střílí další branku.
34:37
Havířov střídá na míčku.
33:39
Pezda střílí z výjezdu ale jeho střela je zblokována Přindišem.
31:54
Ostrava dostává úder před brankou Havířova.
30:34
Gobel nahrává na Přindiše a ten utíka po mantinelu hluboko na polovinu Havířova.
27:59
Havířov v pasivní formaci čeká na chybu Ostravy.
24:59
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #11 Samuel Řezáč, asistoval #65 Alex Foltyn (-8:0).
24:58
Havířov s nádhernou kombinací do prázdné.
23:39
Neuznaná branka pro Ostravu.
23:11
Ostrava s krasnou kombinací, která končí mimo branku.
17:27
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #8 Matěj Melčák, asistoval #65 Marek Zabral (-8:-1).
14:58
Havířov bere míček.
14:13
Pum opět střílí z výjezdu ale tentokrát se mu nedaří zamířit.
13:45
Vyloučen hráč #29 Vojtěch Škůrek družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost.
10:44
Řezáč střílí z úhlu ale Antoniaz chytá nohou.
09:01
Grycz si našel kličku a nahráva na střed ale tam už jeho nahrávku zachytává Ostrava.
07:31
Ostrava se dobře drží na útočné polovině.
06:30
Pum na nic nečekal a skoro z poloviny hřistě střílí.
05:49
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #18 Richard Pum, asistoval #28 Jakub Onderka (-9:-1).
05:12
Vyloučen hráč #29 Vojtěch Škůrek družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:20
Grycz střílí na branku ale trefuje jen břicho brankáře.
01:28
Ostrava po střele Havířova přechází na míček.
00:57
Havířov v klidu točí míček na své polovině a hledá okno do útoku.
00:01
Úvodí rozehru bere Havířov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Petr Rogowski.
00:00
00:00
Line-up hostů Torpedo Havířov: brankář: Vojtěch Kolkop; hráči v poli: Vojtěch Petřík, Tobiáš Zipser, Martin Buják, Alex Foltyn, Samuel Řezáč
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Patrik Antoniazi; hráči v poli: Richard Pum, Adam Mikoláš, Karel Mičulka, Jakub Onderka, Jan Punčochář