2:1
2:0
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - FBC Česká Lípa 9:2
5. Filip Ouředníček, 12. Filip Ouředníček, 13. František Urbánek, 13. Filip Ouředníček, 18. František Urbánek, 28. Adam Gere, 37. Matyáš Cvejn, 54. Jonáš Obermann, 60. František Urbánek - 7. Jiří Moravík, 29. Adam Filip Hrdlička; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 4:9 + Karel Staněk OS; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Vojtěch Vítek 15 - Milan Švajcr 35, Radek Dvořák 1; po třetinách: 5:1, 2:1, 2:0;
Komentář domácích Paštika Marek (Trenér):
Dneska povinné vítězství. Škoda neproměněných šancí, výsledek mohl skončit větším rozdílem. Děkujeme soupeři a těšíme se zítra na Bohemku.
Komentář hostů Staněk Karel (Trenér):
Utkání jsme si prohráli v první třetině, kdy jsme nebyli důrazní před svojí brankou. Děkujeme za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 11:6
60:00
59:17
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #40 František Urbánek, asistoval #18 Richard Kellenberger (9:2).
57:36
Vyloučen hráč #63 Filip Ouředníček družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
57:36
Vyloučen hráč #27 Jindřich Jásek družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za hrubost.
57:36
Vyloučen hráč #28 David Ngo družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nesportovní chování.
57:36
Vyloučen trenér Karel Staněk družstva FBC Česká Lípa - osobní trest.
54:31
Vyloučen hráč #7 Oliver Šulc družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nesportovní chování.
54:31
Vyloučen hráč #7 Oliver Šulc družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za hrubost.
54:24
Trestné střílení družstva FBC Česká Lípa neproměnil #3 Ondřej Martinec.
53:37
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #89 Jonáš Obermann, asistoval #92 Jakub Pekárek (8:2).
53:27
Vyloučen hráč #4 Ondřej Hudík družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
51:39
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
51:39
51:39
Vyloučen hráč #40 František Urbánek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
42:39
Vyloučen hráč #56 Matyáš Cvejn družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 19:6
40:00
36:30
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #56 Matyáš Cvejn, asistoval #36 Adam Gere (7:2).
34:13
Trestné střílení družstva TJ Sokol Královské Vinohrady neproměnil #92 Jakub Pekárek.
34:13
Střídání brankáře. Nový brankář #42 Radek Dvořák družstva FBC Česká Lípa
32:24
Vyloučen hráč #4 Ondřej Hudík družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:14
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #71 Adam Filip Hrdlička, asistoval #3 Ondřej Martinec (6:2).
27:09
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #36 Adam Gere, asistoval #96 Marek Hauptmann (6:1).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 15:5
20:00
17:13
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #40 František Urbánek, asistoval #89 Jonáš Obermann (5:1).
16:38
Trestné střílení družstva FBC Česká Lípa neproměnil #21 Jan Zátka.
15:30
Harry už mohl mít 4. branku na svým kontě, ale svůj samostatný únik bohužel neproměnil.
14:48
Vyloučen hráč #36 Adam Gere družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře.
12:39
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #63 Filip Ouředníček, asistoval #89 Jonáš Obermann (4:1).
12:10
11:25
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #63 Filip Ouředníček z trestného střílení (2:1).
07:35
Vyloučen hráč #7 Oliver Šulc družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
06:15
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #78 Jiří Moravík, asistoval #3 Ondřej Martinec (1:1).
04:46
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #63 Filip Ouředníček, asistoval #96 Marek Hauptmann (1:0).
01:10
Vyloučen hráč #28 David Ngo družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa: brankář: Milan Švajcr; hráči v poli: Jiří Moravík, Oliver Šulc, Matěj Ulman, Jan Zátka, Ondřej Hudík
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Vojtěch Vítek; hráči v poli: Marek Hauptmann, František Urbánek, Filip Ouředníček, Jonáš Obermann, Miroslav Řehák