3:0
2:0
- : -

PSN Tatran Střešovice - FBŠ SLAVIA Plzeň 11:1
6. Vojtěch Panuška, 6. Vít Hrbáček, 12. Marek Hozman, 15. Jakub Lisa, 17. Vít Hrbáček, 18. Daniel Péc, 23. Adam Bureš, 30. Jakub Lisa, 39. Daniel Péc, 47. Vojtěch Panuška, 59. Daniel Péc - 17. Matyas Tykal; rozhodčí: Dalibor Repček - Adam Tietz; vyloučení: 3:2; využití: 2:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Lev Kliment 20 - Patrik Urban 13, Šimon Staněk 19; po třetinách: 6:1, 3:0, 2:0;
Komentář domácích Pojar Jan (Trenér):
V první třetině se nám podařilo soupeři odskočit na větší brankový rozdíl. Musíme zlepšit proměňování vyložených šancí a vyvarovat se zbytečných vyloučení. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Polomis Jan (Trenér):
Tentokrát nám neutekla třetí třetina, ale hned ta první. Soupeř byl dnes většinu zápasu lepší. Chci kluky pochválit, makali až do konce a nechali na hřišti skutečně všechno. Děkuji pořadatelům a soupeři za fér utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 11:5
60:00
59:18
Klement vybíhá z obrany po mantinelu a posílá svou střelu na bližší tyč. Staněk vyráží.
58:11
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #53 Daniel Péc, asistoval #68 Vojtěch Panuška (11:1).
58:10
Péc téměř z nulového úhlu střílí na blížší tyč.
56:50
Tatranští si v klidu posílají míček okolo bránící Plzně. Kučera přihrává na druhou stranu na Malhockého, který střílí. Trefuje však pouze Staňka.
56:18
Vyloučen hráč #6 Filip Huml družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
54:48
Povedená akce hostů. Fuchs Michal bohužel před brankou přestřeluje.
53:33
Bureš a jeho trýček na Staňka bohužel nevyšel.
53:13
Timeout PSN Tatran Střešovice
50:43
Cipra střílí od mantinelu a netrefuje odkrytou bránu.
49:45
Vyloučen hráč #6 Michal Antonín Malhocký družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
49:00
Trestné střílení družstva PSN Tatran Střešovice neproměnil #53 Daniel Péc.
49:00
Péc si Staňka položil a stířlí. Staněk se na poslední chvíli natahuje a míček prsty vyráží.
48:35
Hrbáček ve výběhu volí přihrávku. Ani z této situace si Staněk nepřipíše zákrok.
46:27
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #68 Vojtěch Panuška, asistoval #7 Jakub Lisa (10:1).
46:26
Panuška před gólmanem stířlí z otočky a posouvá míček pod Staňkem.
45:30
Netrh získává míček na půlce a vytahuje se. Pod tlakem střílí backhandem, s čímž si Kliment hravě poradil.
44:37
Standardka domácích v rohu. Šolle přirhává na nabíhajícího Pluhaře před brankou. Skóre se tentokrát nemění.
43:48
Hezká akce Plzně bohužel nekončí střelou.
42:40
Fuchs Michal jde ve výběhu do střely. Na poslední chvíli jej o míček připravil Malhocký.
41:10
Hrbáček si před Staňkem thauješ míček na backhand, ten však tuto situaci zvládl.
41:00
Bureš získává míček, vysouvá se po mantinelu a pálí.
40:40
Klápa ve střele - trefuje pouze blok.
40:01
Buly pro Plzeň, u které se míček dlouho neohřál.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 14:5
40:00
39:10
Plzeňstí překazili rozehrávku Tatranu a Huml střílí.
38:16
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #53 Daniel Péc bez asistence (9:1).
38:15
Péc z předbrankového prostoru posílá míček backhandem za Staňka.
37:12
Lácha v samostatném úniku. Bohužel končí moc blízko Klimenta, který jeho šanci zneškodnil
36:53
Divočina před brankou domácích. Kliment chytá a hra se přesouvá na druhou strnau hřiště.
35:30
Fuchs Michal od pravého mantinelu střílí.

34:30
Carvan získává míček na sředu, bohužel jeho střela končí v bloku.
33:48
Dlouhý výhoz Klimenta překazil Fuchs.
32:23
Panuška z hrany malého brankoviště střílí - Staněk nohou vykopává.
31:05
Péc střílí od mantinelu po zemi. Staněk v klidu chytá.
29:43
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #7 Jakub Lisa, asistoval #21 Jakub Pluhař (8:1).
29:42
Lisa si přehazuje florbalku bránícího hráče a bez míří k zadní tyči. Tatran navyšuje svůj náskok.
28:50
Dlouhá přihrávka na Cipru, který z první střílí.
26:50
Dlouhý výhoz Klimenta na Carvana. Staněk zasahuje.
26:35
Tatran ovládl i přesilovku. Bureš od mantinelu nahrává na volného Hrbáčka - ten bohužel neproměňuje.
24:36
Vyloučen hráč #5 Marek Hozman družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
24:05
Panuška ve výběhu střílí od levého mantinelu. Staněk vyráží.
23:40
Plzeň sice na míču, ale neustále pod tlakem.
22:13
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #11 Adam Bureš, asistoval #15 Jakub Šolle (7:1).
22:13
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Šimon Staněk družstva FBŠ SLAVIA Plzeň
22:12
Bureš se od mantinelu trefuje do rohu na zadní tyči.
20:28
Panuška střílí od pravého mantinelu - trefuje však pouze vnější síťku.
20:01
Buly pro Plzeň, která se ovšem ihned ocitá pod tlakem.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 18:11
20:00
19:10
Křižná přihrávka na Láchu, který střílí - Kliment chytá.
17:20
17:19
Urbanovi se nezdřil výhoz, čehož využívá Péc a skóruje.
16:57
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #31 Vít Hrbáček, asistoval #7 Jakub Lisa (5:1).
16:04
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #18 Matyas Tykal, asistoval #77 Adam Löwy (4:1).
16:03
Vyhraný souboj Löwyho, který vybíhá po mantinelu a přihrává na střed na volného Tykala, který se bezchybně trefuje.
15:45
Tatran kontroluje hru.
14:47
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #7 Jakub Lisa, asistoval #15 Jakub Šolle (4:0).
14:46
Bureš od levého mantinelu střílí a míček se od bližší tyče odráží do pravého rohu.
14:00
Plzeňští se dvěma rychlými přihrávkami dostávají do útoku a Malhocký na poslední chvílí zachytává přihrávku.
13:03
Trestné střílení družstva PSN Tatran Střešovice neproměnil #17 Adam Kučera.
13:03
Urban zkušeně vykopává míček nohou.
13:02
Péc v rychlém brejku. Bohužel je faulován a je nařízeno trestné střílení.
12:27
Löwy získává míček a nahrává na volného Netrha, který těsně míjí odkrytou branku.
11:27
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #5 Marek Hozman, asistoval #17 Adam Kučera (3:0).
11:20
Kučerá získává míček na mantinelu, obíhá branku a zpoza brány nahrává na Hozmana před brankou, který se lehce trefuje za Urbana.
10:45
Panuška ve vyběhu - jeho střela je však zblokována.
10:05
Fuchsova střela od mantinelu končí v bloku.
09:35
Švácha a jeho střela od pravého mantinelu.
08:23
Vyloučen hráč #5 Marek Hozman družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
07:00
Rapp ze středu střílí - trefuje pouze Klementovu čepel.
05:55
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #31 Vít Hrbáček, asistoval #11 Adam Bureš (2:0).
05:54
Hrbáček se od mantinelu prosazuje na zadní tyč.
05:27
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #68 Vojtěch Panuška, asistoval #17 Adam Kučera (1:0).
05:26
Tatranští rychle využívají přesilovky. Nahrávka na střed na Kučer, který ihned nahrává na Panušku, který se z první prosazuje.
04:41
Vyloučen hráč #70 David Lácha družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost.
04:10
Biněda se prokličkovává středem. Bureš jej však okradl a domácí opět v šanci.
03:00
Baxa na míčku, Šolle ho však obral a Tatran se přesouvá na druhou polovinu hřiště.
02:32
Plzeňští ve střele, Malhocký blokuje.
01:55
Klement střílí od mantinelu a Urban vyráží.
01:00
Rychlý protiútok domácích a Urban měl co dělat, aby si udržel čisté konto.
00:29
Standardka Plzně v rohu končí střelou do blokujícího Šolleho.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Repček a Adam Tietz.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Patrik Urban; hráči v poli: Martin Benda, Matěj Rapp, Michal Fuchs, Matěj Švácha, Filip Cipra
00:00
Line-up domácích PSN Tatran Střešovice: brankář: Lev Kliment; hráči v poli: Vojtěch Kún, Vojtěch Panuška, Adam Kučera, Michal Antonín Malhocký, Marek Hozman
00:00
Vítáme vás u dnešního utkání CE soutěže juniorů (Kvalifikace – 4. kolo semifinále), kde se utkají týmy PSN Tatran Střešovice a  FBŠ SLAVIA Plzeň. Přeji příjemné počtení.