6:4
5:1
- : -

Panthers Praha - FBC Štíři Č. Budějovice 16:6
10. David Zelinka, 11. Matyáš Uher, 13. Marek Leiš, 19. Marek Linha, 20. Marek Leiš, 22. Antonín Ježek, 22. Dominik Novotný, 23. Marek Linha, 25. David Zelinka, 29. David Zelinka, 35. Ryan Ian Stejskal, 43. David Zelinka, 43. Marek Leiš, 49. David Zelinka, 54. Matyáš Uher, 60. Marek Leiš - 4. Jaroslav Studenovský, 22. Vojtěch Basík, 25. Vojtěch Fišer, 35. Vojtěch Prokop, 40. Vojtěch Basík, 47. Jaroslav Studenovský; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Julius Šabler 19 - Matěj Brabenec 4, Petr Vitoň 14; po třetinách: 5:1, 6:4, 5:1;
Komentář domácích Hudec Dominik (Asistent trenéra):
Vstup do kvalifikace tou správnou nohou nám vyšel perfektně! Byli jsme efektivní v zakončení a dařila se nám tvorba šancí díky ziskům u soupeře. Mrzet nás mohou obdržené góly, které většinou plynuly z našich ztrát a špatného rozhodování.
Komentář hostů Kratochvíl Jiří (Trenér):
Soupeř vyhrál zaslouženě, dneska mu tam spadlo snad vše. My musíme zlepšit hru pod tlakem a být ještě efektivnější. Děkujeme za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 11:8
60:00
59:46
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #57 Marek Leiš, asistoval #17 Matyáš Uher (16:6).
57:47
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
57:47
Vyloučen hráč #62 Ryan Ian Stejskal družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
53:48
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #17 Matyáš Uher, asistoval #57 Marek Leiš (15:6).
48:23
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #67 David Zelinka, asistoval #81 David Beneš (14:6).
47:28
Vyloučen hráč #65 Tomáš Dofek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
46:28
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #64 Jaroslav Studenovský, asistoval #58 Vojtěch Basík (13:6).
42:54
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #57 Marek Leiš bez asistence (13:5).
42:44
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #67 David Zelinka, asistoval #27 Antonín Ježek (12:5).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 13:11
40:00
39:57
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #58 Vojtěch Basík, asistoval #29 Vojtěch Prokop (11:5).
37:56
Domácí hrají v plném počtu.
35:56
Vyloučen hráč #94 Marek Urban družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
34:22
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #62 Ryan Ian Stejskal, asistoval #26 Šimon Jelínek (11:4).
34:12
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #29 Vojtěch Prokop, asistoval #58 Vojtěch Basík (10:4).
34:12
Vojtěch Prokop po krásné přihrávce zpoza brány od Vojtěcha Basíka vymetá pavučiny v levém horním rohu.
28:47
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #67 David Zelinka, asistoval #34 Tomáš Kačer (10:3).
24:45
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #78 Vojtěch Fišer, asistoval #60 Matyáš Cajthaml (9:3).
24:19
22:19
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #40 Marek Linha, asistoval #27 Antonín Ježek (8:2).
22:19
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Petr Vitoň družstva FBC Štíři Č. Budějovice
21:52
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #69 Dominik Novotný, asistoval #62 Ryan Ian Stejskal (7:2).
21:23
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #58 Vojtěch Basík, asistoval #64 Jaroslav Studenovský (6:2).
21:01
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #27 Antonín Ježek, asistoval #94 Marek Urban (6:1).
20:41
Marek Linha při zakončení trefuje masku golmana hostí.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:6
20:00
19:02
18:52
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #40 Marek Linha, asistoval #34 Tomáš Kačer (4:1).
14:33
Tým domácích je v plném počtu.
12:33
Vyloučen hráč #62 Ryan Ian Stejskal družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování florbalky.
12:33
Hostující tým čeká přesilová hra.
12:03
12:03
Ťukec do prázdné branky - třetí gól domácích.
10:00
10:00
Domácí tým se dostává do vedení.
09:02
09:02
Domácí po fantastické kombinaci srovnávají stav zápasu.
08:04
Tým hostů je v plném počtu.
07:45
Ježek na potřetí obstřeluje Brabencovu branku.
06:04
Vyloučen hráč #64 Jaroslav Studenovský družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za vysoká florbalka.
06:04
Domácí si zahrají první přesilovou hru v tomto utkání.
05:32
Hra je v neskutečném tempu.
03:57
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #64 Jaroslav Studenovský, asistoval #29 Vojtěch Prokop (0:1).
03:57
Hosté z rychlého protiútoku dokázali vstřelit první branku utkání.
00:01
Úvodní buly vyhrávají domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Buzický a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: hráči v poli: Matyáš Křivský, Matyáš Cajthaml, Vojtěch Fišer, Samuel Starčevský, Patrik Matys
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Julius Šabler; hráči v poli: David Zelinka, David Pech, Antonín Ježek, Marek Linha, Tomáš Kačer