6:2
- : -
FD Teplice

ACEMA Sparta Praha UNYP - FD Teplice 13:4
5. Radek Drba, 7. Vojtěch Krupička, 13. Michael Wertheim, 16. Kosťantyn Šlosar, 20. Vojtěch Bláha, 22. Štěpán Novák, 39. Vojtěch Bláha, 46. Michael Wertheim, 53. Kosťantyn Šlosar, 54. Michael Petráň, 59. Lukáš Mervart, 59. Michael Petráň, 60. Maxmilián Škoda - 24. Lukáš Mucha, 36. Ondřej Duben, 42. Ondřej Duben, 48. Lukáš Mucha; rozhodčí: Lukáš Polanský - Jakub Tázler; vyloučení: 3:7; využití: 3:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Michal Norek 7 - Vít Jablonský 17; po třetinách: 5:0, 2:2, 6:2;
Komentář domácích Thompson Oliver-James (Vedoucí):
Dnes jsme si utkání komplikovali sami nedusledností a v některých pasážích až příliš laxním přístupem. Soupeř přijel ubránit co nejlepší výsledek a trápil nás mnohem více než před týdnem. My se teď musíme v týdnu zkoncentrovat a příští víkend předvést daleko lepší výkon. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům za trpělivost.
Komentář hostů Mühlfait Martin (Vedoucí):
Dnešní zápas nebyl pro diváky asi příliš atraktivní, ale my jsme až na posledních pět minut třetí třetiny, plnili to, co jsme si před zápasem řekli. Děkujeme soupeři i divákům.
60:00
Střely ve 3. části: 9:5
60:00
59:30
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #8 Maxmilián Škoda, asistoval #76 Lukáš Mervart (13:4).
59:17
I na konci utkání jsou domácí hráči hladoví po gólech, Teplice bojují do posledního míčku.
58:44
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #64 Michael Petráň, asistoval #71 Radek Drba (12:4).
58:37
Timeout FD Teplice
58:37
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #76 Lukáš Mervart, asistoval #88 Vojtěch Krupička (11:4).
58:11
Vyloučen hráč #26 Michael Wertheim družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
56:50
Vyloučen hráč #94 Jan Veselý družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání.
56:50
Petráň se už chystal do střely, ale dostal háček od hostujícího hráče. Je z toho přesilová hra pro Spartu.
55:55
Teplice mají spoustu střel v přesilovce 5na3, brankář domácích nemá zatím žádný zákrok. Všechny střely jsou třemi obránci zblokovány.
54:31
Vyloučen hráč #76 Lukáš Mervart družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nesportovní chování.
54:24
Vyloučen hráč #94 Vojtěch Bláha družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
53:53
Teplice se vždy snaží vždy po zisku míče jít do protiútoku, Sparta se však stíhá vracet.
53:19
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #64 Michael Petráň, asistoval #26 Michael Wertheim (10:4).
53:00
Domácí nyní sehráli rychlý protiútok, brankář hostí opět fantastickým zákrokem chytá střelu.
52:30
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #61 Kosťantyn Šlosar, asistoval #64 Michael Petráň (9:4).
52:16
Sparta vystřelila několikrát za sebou v přesilovce, všechny střely letěly do ochranné sítě za brankou.
51:27
Vyloučen hráč #96 Jaroslav Skramušský družstva FD Teplice na 2 minuty za špatné střídání.
51:23
Domácí si nenahrávají přesně, ztrácí spoustu míčků a pouští Teplice do rychlých protiútoků.
50:29
Petráň dostal míček do branky, avšak po pískotu rozhodčího. Situaci předcházel faul domácích.
48:08
Vyloučen hráč #11 Ondřej Duben družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání.
47:04
Branku družstva FD Teplice vstřelil #24 Lukáš Mucha, asistoval #68 Vojtěch Bratschaedl (8:4).
47:04
Kvůli nedůrazu Sparty na svém brankovišti Teplice snižují manko.
45:47
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #26 Michael Wertheim, asistoval #94 Vojtěch Bláha (8:3).
44:30
Jeden z hráčů hostí se nyní ocitl sám před brankou. Tvrdou střelu poslal mimo branku.
44:05
Vyloučen hráč #11 Ondřej Duben družstva FD Teplice na 2 minuty za blokování florbalky.
43:12
Drba poslal dva své spoluhráče samotné na branku, Šlosar s šancí nenaložil správně a brankář hostujících šanci chytil.
42:10
Hned při prvním střídání poslal Bernat dvě střely na branku, obě skončily v boční síti.
41:28
Do hry se dostává náhradník Sparty Jakub Bernat.
41:19
Branku družstva FD Teplice vstřelil #11 Ondřej Duben bez asistence (7:3).
40:25
Hned na začátku třetiny se dostal do střely hostující hráč s číslem 77.
40:01
I třetí vhazování, které otevírá třetinu vyhrávají domácí.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:3
40:00
38:33
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #94 Vojtěch Bláha, asistoval #64 Michael Petráň (7:2).
38:16
Vyloučen hráč #7 Daniel Kocaj družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání.
35:28
Branku družstva FD Teplice vstřelil #11 Ondřej Duben, asistoval #44 Vít Jablonský (6:2).
32:06
Vyloučen hráč #7 Daniel Kocaj družstva FD Teplice na 2 minuty za hra bez florbalky.
31:00
Sparta šla do brejku, ten Krupička nevyřešil dobře a poslal míček mimo hřiště.
30:40
Bláha trefil tyč branky hostujících.
30:06
Neuvěřitelný zákrok předvedl brankář hostí. Po křižné přihrávce skočil na druhou stranu své branky a nohou zachytil střelu do horní části branky.
28:55
Hosté se dostali z brejku do velké šance. Ve finální moment střelec netrefil branku.
28:13
Hra je oproti první třetině mnohem více vypjatá. Sparta navýšila tempo, Teplice se však drží.
27:56
Nyní se hosté dostali do protiútoku, nebezpečnou střelu Norek chytil.
27:26
Brankář hostí opět neuvěřitelným zákrokem zachytil střelu domácích. Tentokrát střelu vyslal Havlina od mantinelu.
26:25
Šlosar dostal přihrávku od Petráně na střed hřiště. Z vyložené šance netrefil branku.
25:20
Mitera zahrál důrazně souboj za brankou soupeře. Rozhodčí tuto situaci nevyhodnotil jako faul na dvě minuty.
25:00
Hosté skáčou do střel a blokují každý pokus domácích.
24:37
Mervart poslal nepěkným zákrokem hráče Teplic k zemi. Je z toho pouze klasická rozehrávka.
24:00
Hosté po vstřelené brance nabili sebedůvěry a dostávají se k více situacím s míčkem.
23:06
Branku družstva FD Teplice vstřelil #24 Lukáš Mucha, asistoval #77 Samuel Olexa (6:1).
23:06
Urych zkusil kličku ve středním pásmu hřiště, to se mu nevyplatilo. Teplice kvůli tomuto pokusu poslal do přečíslení 2na1, jenž Teplice proměnili.
22:02
Sparta roztáčí kolotoč i na začátku druhé třetiny.
21:21
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #37 Štěpán Novák, asistoval #95 Matyáš Bláha (6:0).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:3
20:00
19:55
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #94 Vojtěch Bláha, asistoval #95 Matyáš Bláha (5:0).
17:51
Nebezpečnou střelu ze strany hřiště poslal Sparťanský útočník Havlina. Míček do branky nevsítil.
16:30
Teplice jsou stále pod velkým tlakem Sparty.
15:17
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #61 Kosťantyn Šlosar, asistoval #71 Radek Drba (4:0).
14:45
Do zajímavé situace se dostal hostující hráč s číslem 77, Norek si střelu pohlídal.
13:32
Krásnou křižnou přihrávkou nabídnul gól pro Nováka Bláha. Brankář hostí neuvěřitelným zákrokem chytá.
12:51
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #26 Michael Wertheim, asistoval #64 Michael Petráň (3:0).
10:30
Čech si nyní nerozuměl s míčkem, Duben šel do úniku sám na gólmana domácích. Ačkoliv Duben trefil zařízení, branka nepadla.
08:40
Wertheim připravil pěknou přihrávkou velkou šanci pro Škodu v přesilovce, ten nabídku odmítnul.
08:04
Vyloučen hráč #73 Matyáš Drobný družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání.
06:25
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #88 Vojtěch Krupička, asistoval #29 Jakub Čech (2:0).
06:25
Branku domácí vstřelil po dorážce Krupička. Čech střílel od levého mantinelu.
06:25
Duben se prosadil do střely, tu Norek chytá.
05:10
Hezký zákrok brankáře hostí, obránce Teplic míček vzápětí odpaluje na protější stranu hřiště.
04:55
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #71 Radek Drba bez asistence (1:0).
03:25
Hosté se dostali na chvilku k míčku. Pokus o brejk byl přerušen návratem domácích hráčů.
02:33
Krásnou přihrávkou na střech vybídl Čech Miteru. Brankář hostí opět střelu zneškodnil.
01:52
Domácí jsou stále na míčku, obrana hostí však pevně zdolává tlaku.
01:05
Do první větší šance zápasu se dostal domácí hráč Jan Urych. Brankář hostí střelu vykryl.
00:01
Úvodní vhazování vyhrávají domácí.
00:01
Úvodní vhazování druhé třetiny vyhrává Sparta.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Polanský a Jakub Tázler.
00:00
00:00
Line-up hostů FD Teplice: hráči v poli: Daniel Kocaj, Vojtěch Bratschaedl, Samuel Olexa, Tobiáš Tychler, Lukáš Mucha
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Michal Norek; hráči v poli: Kosťantyn Šlosar, Michael Petráň, Radek Drba, Jan Urych, Michael Wertheim