2:3
3:3
0:1

Florbal Chomutov - Kanonýři Kladno 8:9p
4. Adam Martin, 5. Martin Pretl, 14. František Tadeáš Kubík, 25. Martin Jeníček, 40. František Tadeáš Kubík, 48. Adam Manas, 56. Adam Martin, 60. Marek Cígler - 11. Jan Karel Matějka, 17. Dominik Prudil, 36. Matěj Čika, 38. Matěj Čika, 39. Matěj Čika, 49. Josef Nový, 58. Dominik Prudil, 60. Hugo Hübner, 61. Josef Nový; rozhodčí: Jiří Jelínek - Tomáš Chleborád; vyloučení: 3:0 + Hugo Hübner 4; využití: 1:1; diváků: 78; zásahy brankářů: Jan Leština 25 - Jakub Janoušek 19; po třetinách: 3:2, 2:3, 3:3, 0:1;
Komentář domácích Bocian Martin (Trenér):
Znovu pro mě velmi těžké hodnotit. Druhý domácí zápas, znovu jsme moc chtěli uspět a znovu nám to těsně uteklo. Na první pohled velké zklamání, ale přes prohru jsem na kluky velmi hrdý za výkon i za to, jak se dokázali vyrovnat s mnoha těžkými momenty, které toto utkání přineslo. Díky soupeři za kvalitní zápas a divákům za podporu!
Komentář hostů Minář Stanislav (Trenér):
Težké utkání ve kterém jsme měli hodně krizových chvílích, jak v první třetině, tak ve třetí. Závěr zápasu byl šílený, zápas byl velmi vyhrocený a my jsme nakonec zvládli sebevědomě závěr. S 2 body jsme spokený a připravíme se na poslední víkend.
70:00
Střely v prodloužení: 1:1
60:27
60:27
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #97 Josef Nový, asistoval #81 Martin Čermák (8:9).
60:01
Úvodní buly vyhrál tým domácích Florbal Chomutov.
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 8:11
60:00
59:44
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #69 Hugo Hübner, asistoval #15 Matěj Čika (8:8).
59:06
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #28 Marek Cígler, asistoval #55 Jan Fator (8:7).
58:28
Domácí jsou v přesilové hře, ale hosté zvládli vyrovnat.
57:34
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #20 Dominik Prudil bez asistence (7:7).
56:59
Vyloučen hráč #69 Hugo Hübner družstva Kanonýři Kladno na 2+2 minuty za hrubost.
56:33
Chomutov navýšil a to přesně Adam Martin, který proměnil trestné střílení.
55:58
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #51 Adam Martin z trestného střílení (7:6).
55:38
Timeout Kanonýři Kladno
53:33
K míčku se po delší době dostává i Chomutov, který chce ještě navýšit na svém brankovém skóre.
52:41
Timeout Florbal Chomutov
51:28
V dnešním utkání už třetí přesilová hra pro hosty, domácí mají stále co dohánět.
50:51
Vyloučen hráč #21 Martin Šulaj družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování florbalky.
48:57
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #97 Josef Nový, asistoval #20 Dominik Prudil (6:6).
47:52
Hosté zatím nevyužívají své přesilové hry.
47:08
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #5 Adam Manas bez asistence (6:5).
47:04
Vyloučen hráč #55 Jan Fator družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hra na zemi.
46:18
Leština v plné síle, zvládá chytat hned několik střel po sobě.
44:54
Volný úder pro Kladno, který střílí na bránu a Leština chytá.
42:50
Po těžké bitvě si míček odnáší Chomutov.
41:05
Z bitvy v rohu u domácí branky si míček odnáší domácí Chomutov.
40:01
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:11
40:00
39:11
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #84 František Tadeáš Kubík, asistoval #91 Matěj Dolejší (5:5).
38:46
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #15 Matěj Čika, asistoval #97 Josef Nový (4:5).
38:27
Hosté zvládli využít své přesilové hry.
37:25
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #15 Matěj Čika, asistoval #69 Hugo Hübner (4:4).
36:21
Vyloučen hráč #87 Martin Jeníček družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování florbalky.
36:04
Stačil jeden útok hostujícího týmu a Kladno snižuje, domácí se však snaží pár branek ještě vstřelit.
35:34
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #15 Matěj Čika, asistoval #81 Martin Čermák (4:3).
33:49
Šulaj byl připraven o míček, ale zvládl ho vybojovat nazpět.
32:24
Leština neuvěřitelným zákrokem chytá perfektní střelu ze strany hostů.
30:39
Dolejší nezvládl podržet míček a tak ho ztrácí.
29:44
Fantastický útok Jeníčka a Manase, kteří posílají další střelu.
26:29
Jeníček si v bitvě pokryl míček a tak mají domací další šanci na útok.
25:59
Domácí opět na míčku a dostávají se rovnou do útoku.
24:04
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #87 Martin Jeníček, asistoval #5 Adam Manas (4:2).
22:13
František Kubík úžasným zákrokem získává míček pro svůj tým.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým domácích.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:11
20:00
19:42
Domácí se drží v obraně a brání se před útokem hostů.
18:41
Za krátký okamžik se bude odehrávat poslední minuta první třetiny a na míčku je Kladno.
16:37
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #20 Dominik Prudil, asistoval #13 Ferdinand Tomášek (3:2).
14:31
Velice efektivní útoku vytváří Kladno.
13:34
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #84 František Tadeáš Kubík, asistoval #21 Martin Šulaj (3:1).
12:47
Kvůli nepovedenému útoku Kladna se tak na míček dostává Chomutov.
10:31
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #91 Jan Karel Matějka bez asistence (2:1).
10:04
Ze středu rozehrává Kladno a domácího se drží v obraně.
08:29
Kladno získává míček a rovnou posílá pár střel na domácího brankáře.
07:33
Kladno se vůbec nedostává k míči, domácí se stále drží na útočné polovině.
05:34
K míčku se dostává opět domácí tým, který se rovnou posouvá do útoku.
04:00
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #7 Martin Pretl, asistoval #21 Martin Šulaj (2:0).
03:52
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #51 Adam Martin, asistoval #64 Martin Tvrdek (1:0).
02:55
Míček má pod kontrolou převážně domácí tým.
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Tomáš Chleborád.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Jakub Janoušek; hráči v poli: Ferdinand Tomášek, Josef Nový, Matěj Čika, Dominik Prudil, Martin Čermák
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Jan Leština; hráči v poli: Marek Cígler, Jan Fator, Daniel Rozsévač, Hubert Hais, Marek Pleskač