4:0
9:0
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB - Florbal Primátor Náchod 13:0
22. Ondřej Pužman, 32. Tomáš Červinka, 37. Jakub Šourek, 37. Jan Venera, 43. Ondřej Pužman, 48. Michal Fišera, 53. Filip Bergman, 53. Tomáš Červinka, 54. Aleš Chmelař, 54. Filip Bergman, 57. Filip Bergman, 60. Jakub Šourek, 60. Jonáš Kudrna; rozhodčí: Michal Reczai - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Matěj Veselý 4 - Vojtěch Fof 15, David Fröde 5; po třetinách: 0:0, 4:0, 9:0;
Komentář domácích Šácha Martin (Trenér):
Dnes chci kluky pochválit za koncentrovaný výkon po celých 60 minut. I když první třetina skončila za bezgólového stavu, tak jsme měli kvalitní hru na míčku a stačilo proměnit šance. Teď se ještě musíme připravit na příští víkend. Díky soupeři a rozhodčím.
Komentář hostů Čečetka Jan (Trenér):
Dnes jsme vinou zranění, nemocí a souběžně hraných utkání museli nastoupit v improvizované sestavě. Kluci 40 minut bojovali, rvali se o co nejlepší výsledek a herní projev, za což jim děkuji. Bohužel ve třetí třetině polovina hráčů řešila všechno možné mimo florbalové hřiště, což se odrazilo v polevení v nastavené hře a hrozivému skóre na konci zápasu. Děkuji soupeři, rozhodčím a divákům za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 15:1
60:00
59:40
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #3 Jonáš Kudrna, asistoval #14 Kryštof Kostroun (13:0).
59:03
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #33 Jakub Šourek, asistoval #45 Filip Bergman (12:0).
59:03
Hraje se poslední minuta zápasu.
57:40
Po zblokované střele hra rychle míří na druhou stranu hřiště a Náchod opět čelí tlaku domácích.
57:34
Už to vypadalo, že si Veselý po dlouhé době sáhne na míček, ovšem obrana domácích balonek opět zblokovala.
56:19
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #45 Filip Bergman bez asistence (11:0).
56:04
Domácí v posledních minutách zápasu rozebírají tým hostí.
53:52
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #45 Filip Bergman, asistoval #97 Jakub Hart (10:0).
53:52
Hosté sice vystřídali brankáře, ale i jeho vzápětí prostřeluje Bergman po tom, co ho krásně našel Hart, a přidává již 10. branku Bolky.
53:19
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #62 Aleš Chmelař, asistoval #82 Martin Feigl (9:0).
53:19
Střídání brankáře. Nový brankář #31 David Fröde družstva Florbal Primátor Náchod
52:56
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #17 Tomáš Červinka, asistoval #14 Kryštof Kostroun (8:0).
52:56
Domácí vedou již o 8 branek, vzápětí se totiž trefuje Červinka.
52:38
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #45 Filip Bergman, asistoval #5 Michal Fišera (7:0).
52:38
Bergman obehrál obranu hostí a posílá míček za záda golmana.
49:40
Obrana domácích je nekompromisní a tak si Veselý zatím nemusí dělat žádné starosti.
47:11
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #5 Michal Fišera, asistoval #76 Ondřej Pužman (6:0).
47:05
Domácí rozebírají obranu hostí a utahují kohoutek.
45:25
Hosté se horkotěžko dostávájí na útočnou polovinu.
44:10
Šourek zpracoval prudkou přihrávku od Bergmana a zaměstnal Fofa, který na poslední chvíli vyráží.
42:33
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #76 Ondřej Pužman, asistoval #45 Filip Bergman (5:0).
41:57
Vyloučen hráč #97 Jakub Langpaul družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
41:57
Bolka si zahraje další přesilovku.
41:12
Fof skvěle proti Feiglovi.
40:50
Domácí se ihned tlačí do střely a prověřují Fofa.
37:49
Akce hostí zastavena na půlce hřiště Bergmanem.
36:26
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #66 Jan Venera bez asistence (4:0).
36:26
Bolka zlepšila koncovku ve druhé třetině a přidává další gól.
36:04
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #33 Jakub Šourek, asistoval #76 Ondřej Pužman (3:0).
36:04
Nyní již Šourek prostřeluje Fofa a je to 3:0.
35:36
Hendrych prověřil Fofa, ten však míček vyráží pryč.
33:45
Fof podržel svůj tým po tom, co zblokoval gólovku Kostrouna.
31:47
31:47
Tlak domácích zakončuje střelou na bránu Červinka a posílá Bolku do dvoubrankového vedení.
30:20
Boleslav si drží vysoké tempo a nepouští hosty skoro vůbec na míček.
28:01
Bergman křižnou přihrávkou vyslal Harta opět do střely, kterou vzápětí zblokovala obrana hostí.
25:43
Bergman zastavil protiútok hostí hned v počátku a vyslal Harta dopředu, Fof tentokrát ale bezchybný.
23:05
Bolka svírá hosty na své útočné polovině.
21:30
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #76 Ondřej Pužman, asistoval #5 Michal Fišera (1:0).
21:30
Domácí se poprvé v dnešním zápase trefují a proměňují tak přesilovku.
21:13
Vyloučen hráč #10 Daniel Havel družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
20:34
Domácí opět v 6, hosté si zahrají druhé oslabení.
17:56
Vyloučen hráč #61 Martin Hanuš družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
17:40
Domácí ve výhodě.
15:54
Šourek netrefil odkrytou bránu.
15:00
Domácí se sice po většinu třetiny drží na míčku, ale koncovka jim zatím vázne.
13:33
Kostroun z rozehrávky prověřil Fofa, ten vyráží nohou.
11:20
Feiglova střela z půlky zblokována obranou hostí.
10:50
Náchod i přes velký tlak domácích úspěšně brání.
08:55
První velká šance domácích. Plášil po náhravce Pužmana přestřeluje bránu hostí.
07:53
Červinka v rohu hřiště obral o balonek jednoho z hráčů hostí a posílá tak domácí opět do protiútoku.
07:21
Domácí zatím drží hru ve vysokém tempu.
05:20
Tlak domácích neúspěšně zakončuje Plášil střelou přímo do rukou Fofa.
03:50
Náchod rozehrál na obrané polovině domácích, bolka se ovšem vzápětí chopila balonku.
02:45
Také hosté vyslali první střelu na Veselého, i domácí brankář chytá.
01:30
Feigl poprvé v zápase prověřuje Fofa, ten s jistotou chytá.
00:02
Úvodní buly pro tým hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Reczai a Tadeáš Sidenberg.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Vojtěch Fof; hráči v poli: Martin Hanuš, Filip Knettig, Daniel Havel, Jakub Langpaul, Antonín Donaj
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Matěj Veselý; hráči v poli: Ondřej Pužman, Michal Fišera, Filip Bergman, Jakub Šourek, Jakub Hart