1:2
3:1
- : -

FbC Hradec Králové - SOKOLI Pardubice 4:6
37. Vítek Ryba, 55. Prokop Hanzlík, 56. Petr Szturc, 57. Prokop Hanzlík - 1. Adam Černý, 13. Lukáš Drahný, 16. Lukáš Drahný, 23. David Strnádek, 39. Tomáš Belej, 49. František Kadavý; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 81; zásahy brankářů: Michal Malý 24 - Jan Matějka 15; po třetinách: 0:3, 1:2, 3:1;
Komentář domácích Žižka Jeroným (Asistent trenéra):
V dnešním zápase byla škoda našich chyb v první třetině, kde se soupeř dostal do vedení a pro nás bylo pak těžší se psychicky vypořádat s nepříznivým skóre i nátlakovou hrou soupeře. Do vlastní kvalitnější hry jsme se dostali až po změnách v třetí třetině. Díky klukům za snahu plnit pokyny a za bojovnost až do komce utkání. Díky soupeři za derby v duchu fair play.
Komentář hostů Krejčí Tomáš (Asistent trenéra):
Dnešní zápas jsme si zkomplikovali opět jenom a jenom sami. Dnes jsme 95% zápasu byli jasně lepší, šancí jsme měli nezpočet, ale naše produktivita je věc která nas trápí, musíme to zklidnit. Bohužel dohráváme zápas ve stresu. 3 bodů si ceníme, které jsou pro naší psychiku důležité. Děkuji soupeřům a rozhodčím za fair- play zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 11:9
60:00
58:15
Hradec zkouší hru v šesti.
57:13
Drahný byl opět před Hradeckou brankou sám, ale nedokázal trefit skákající míček.
56:44
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #98 Prokop Hanzlík, asistoval #5 Andrej Janda (4:6).
55:41
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #36 Petr Szturc, asistoval #98 Prokop Hanzlík (3:6).
55:41
2 na 1, kterou krásně hradečtí vyřešili. Hanzlík poslal přihrávku mezi nohama pardubického hráče a Petr Szturc krásně trefuje.
54:08
54:08
Zblokovaná střela Prokopa Hanzlíka končí za zády pardubického brankáře.
53:35
Hráči Pardubic mají na florbalkách míček, ale nemohou se dostat přes dobře postavou obranu Hradce.
50:48
Zblokovaná střela Vítka Ryby končí vysoko nad brankou.
49:31
Přihrávka na Kadavého, který byl sám před brankou, neprošla.
48:07
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #35 František Kadavý, asistoval #4 Adam Cibere (1:6).
48:07
František Kadavý hrudí tečuje střelu Adama Cibere do pravé šibenice.
47:10
Nebezpečná střela Kvasila zkončila v boční síťce branky.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 2:11
40:00
39:57
Bělej měl před sebou odrytou branku, ale trefil jen tyčku.
38:29
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #28 Tomáš Belej z trestného střílení (1:5).
38:29
Tentokrát klička do backhandu a ta končí za zády brankaře.
37:27
Trestné střílení družstva SOKOLI Pardubice neproměnil #28 Tomáš Belej.
37:27
Zajímavý nájezd při kterém se Belej snažil otočit kolem brankáře, ale míček nedokázal doltačit za jeho záda.
36:08
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #82 Vítek Ryba, asistoval #36 Petr Szturc (1:4).
36:08
Rozehrávka z rohu z které Vítek Ryba vyběhl a trefil pravou šibenici.
35:17
Machatý měl zajímavou šanci vystřelit, ale střela se mu nepovedla a Michal Malý s ní neměl žádný problém.
32:32
Sledujeme pasáž hry, kde se týmy střídají u balónku, ale ani jeden si nedokázal vytvořit brankouvou šanci.
24:06
Macháček běžel sám na branku po výhozu brankáře, ale nedokázal trefit branku.
22:53
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #17 David Strnádek, asistoval #28 Tomáš Belej (0:4).
22:53
Strnádek střílí z basketbalové trojky a trefuje přesně.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:10
20:00
18:11
Drahný šel opět sám na branku, ale Michal Malý vytáhl svělý zákrok a míček vyrazil mimo branku.
15:03
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #44 Lukáš Drahný, asistoval #20 Adam Černý (0:3).
15:03
Rozehrávka na Adama Černého, který vrací na Drahného a ten zvyšuje na 3:0
15:00
Vyloučen hráč #4 Filip Brejcha družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
12:49
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #44 Lukáš Drahný, asistoval #28 Tomáš Belej (0:2).
12:49
Krosovka přes velké brankoviště nedokázal nikdo zastavit a Lukáš Drahný neměl těžkou práci a do odkryté branky zvyšuje na 2:0.
07:54
Přihrávka přes velké brankoviště Hradce, kterou v poslední chvíli vystihl Hanzlík.
04:51
Lukáš Drahný šel sám na brankáře Hradce, ale byl pod talkem a střela zkončila po zásahu brankáře mimo branku.
02:24
Hradec měl standartku ze zajímavé pozice, ale rozehrávající hráč přihrávkou na druhou stranu hřiště nikoho nenašel.
00:51
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #20 Adam Černý bez asistence (0:1).
00:51
Pardubice hned od začátku začali presovat a i díky tomu Adam Černý uklízí míček do branky domácích.
00:01
Úvodní buly pro Hradec
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů SOKOLI Pardubice: brankář: Jan Matějka; hráči v poli: Adam Cibere, David Strnádek, Lukáš Drahný, Tomáš Belej, František Kadavý
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové : brankář: Michal Malý; hráči v poli: Matěj Kremeník, Prokop Hanzlík, Jakub Wolf, Elliot Festa, Filip Rathouský