5:0
4:3
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - FBC DOŠWICH MILEVSKO 10:4
18. David Lácha, 24. Matěj Švácha, 31. Martin Benda, 32. Lukáš Netrh, 36. Matěj Švácha, 40. Martin Benda, 43. Lukáš Netrh, 54. Matěj Švácha, 55. Marek Fuchs, 58. Jakub Šedivý - 3. Daniel Dolejš, 49. Daniel Dolejš, 59. Daniel Dolejš, 60. Daniel Dolejš; rozhodčí: Jaroslav Němeček - Lukáš Hajšman; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Šimon Staněk 22 - Matěj Habart 34; po třetinách: 1:1, 5:0, 4:3;
Komentář domácích Kubinec Lukáš (Trenér):
Konečně nám to tam napadalo. Zápas jsme měli skoro celý pod kontrolou (až na poslední dvě odfláknuté minuty), hráli jsme sebevědomě a aktivně v útočném pásmu. Děkuji soupeři za utkání a přeji šťastnou cestu.
Komentář hostů Plocha Zdeněk (Trenér):
Nedůslednost v obrané činnosti ,nedůraz v útočné činnosti a neproměnování šancí vedlo s zaslouženému výtězství domácích. Děkujeme za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 10:13
60:00
59:58
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #45 Martin Schorník (10:4).
58:37
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #7 Patrik Novotný (10:3).
58:33
Trestné střílení družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO neproměnil #32 Adam Dvořák.
57:36
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #67 Jakub Šedivý, asistoval #12 Martin Benda (10:2).
54:53
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #36 Marek Fuchs, asistoval #45 Michal Fuchs (9:2).
53:06
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha, asistoval #45 Michal Fuchs (8:2).
48:57
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš bez asistence (7:2).
45:22
Vyloučen hráč #99 Petr Dvořák družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání.
42:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #82 Lukáš Netrh, asistoval #12 Martin Benda (7:1).
40:01
Zahajovací buly třetí třetiny vyhrává Milevsko.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 19:9
40:00
39:32
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #12 Martin Benda, asistoval #78 Matěj Rapp (6:1).
39:32
Další gólová střela Bendy.
35:59
35:59
Parádní souhra Fuchs - Švácha končí gólem.
34:05
Vyloučen hráč #67 Jakub Šedivý družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
32:47
Vynikající zákrok předvedl také Habart.
32:06
Staněk chytá další nebezpečnou střelu Milevska.
31:01
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #82 Lukáš Netrh bez asistence (4:1).
30:07
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #12 Martin Benda, asistoval #10 David Lácha (3:1).
30:07
Vynikající střela Bendy končí za zády golmana Milevska.
24:57
Znovu výborný Staněk.
23:00
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha bez asistence (2:1).
23:00
Slavia otáčí zápas ve svůj prospěch.
20:15
Slavia je na začátku druhé třetiny hodně aktivní.
17:11
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #10 David Lácha, asistoval #79 David Biněda (1:1).
11:28
Perfektní návrat Rappa.
06:43
Samostatný únik Milevska překazil výborný Staněk.
02:53
02:53
Parádním gólem se blýskl Dolejš.
01:01
První standartní situace pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Němeček a Lukáš Hajšman.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DOŠWICH MILEVSKO: brankář: Matěj Habart; hráči v poli: Martin Schorník, Eduard Chalupa, Daniel Dolejš, Patrik Novotný, Petr Dvořák
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Šimon Staněk; hráči v poli: Matěj Rapp, Martin Benda, Matěj Švácha, Jakub Šedivý, Michal Fuchs