8:1
6:2
- : -
Komentář domácích Svoboda Jan (Trenér):
Opět těžší první třetina s urputným soupeřem, od druhé třetiny se nám dařilo proměňovat šance, hrát jednoduše a to vedlo k i pěknému skóre. Soupeřům děkujeme za zápas a za týden se těšíme na odvetu.
Komentář hostů Kratochvíl Jiří (Trenér):
Další těžké utkání pro náš mladý tým. Světlé momenty v útoku střídají ty špatné na vlastní polovině, z toho pak plynou chyby a góly v naší síti. Musíme na tom zapracovat.
60:00
Střely ve 3. části: 27:9
60:00
58:32
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #24 Samuel Starčevský, asistoval #60 Matyáš Cajthaml (17:4).
58:19
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #73 Adam Sláma, asistoval #10 Matěj Jambor (17:3).
57:03
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #49 Antonín Mužík, asistoval #53 Matyáš Borek (16:3).
56:44
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #60 Matyáš Cajthaml, asistoval #77 Patrik Matys (15:3).
55:38
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Matěj Jambor, asistoval #73 Adam Sláma (15:2).
54:04
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #72 Matyáš Kronovetr, asistoval #25 Kilián Hejtmánek (14:2).
53:45
Vyloučen hráč #27 Dominik Březina družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:56
Petráň drze obchází bezradnou obranu Budějovic, ale tentorkrát se netrefil.
43:44
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Matěj Jambor, asistoval #68 Martin Škorpa (13:2).
40:59
Úvod třetí třediny mají opět pod kontrolou domácí. Hosté se k míčí dostávají jen zřídka.
40:56
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #53 Matyáš Borek, asistoval #10 Matěj Jambor (12:2).
35:57
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #72 Matyáš Kronovetr, asistoval #75 Ondřej Zlesák (11:2).
35:17
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #13 Jan Štefek, asistoval #44 Filip Kovářík (10:2).
33:45
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #68 Martin Škorpa, asistoval #10 Matěj Jambor (9:2).
32:58
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Kryštof Šejnost, asistoval #44 Filip Kovářík (8:2).
30:27
30:27
Gólovou smršť domácích přerušil pohotovou střelou Starčevský, po asistenci Cajthamla z pravého rohu Fridrichovy brány.

27:31
27:07
22:48
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #53 Matyáš Borek bez asistence (5:1).
22:17
Vyloučen hráč #75 Ondřej Zlesák družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:38
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #57 Ondřej Štefek, asistoval #72 Matyáš Kronovetr (4:1).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 28:12
20:00
19:18
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #72 Matyáš Kronovetr, asistoval #57 Ondřej Štefek (3:1).
16:32
Vyloučen hráč #68 Martin Škorpa družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:55
Vyloučen hráč #65 Tomáš Dofek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
08:16
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #68 Martin Škorpa, asistoval #27 Filip Bezpalec (2:1).
07:48
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Filip Kovářík, asistoval #49 Antonín Mužík (1:1).
00:51
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #60 Matyáš Cajthaml bez asistence (0:1).
00:51
Krátce po úvodním hvizdu a rychlém nahození míčku směrem k bráně domácích uklouzl O. Štefkovi míček a Budějovice otvírají skóre.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lucie Hejnová a Lukáš Žofka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Matěj Brabenec; hráči v poli: Samuel Starčevský, Matěj Švarc, Tomáš Dofek, Vojtěch Fišer, Matyáš Cajthaml
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Matěj Fridrich; hráči v poli: Adam Sláma, Filip Bezpalec, Matěj Jambor, Matyáš Borek, Martin Škorpa