2:2
0:7
- : -

Florbal Ústí - ACEMA Sparta Praha UNYP 3:12
11. Matěj Macák, 21. Martin Horn, 36. Martin Horn - 4. Adam Kos, 7. Vojtěch Andrášek, 13. Michael Wertheim, 31. Matyáš Bláha, 39. Radek Drba, 48. Josef Sedláček, 53. Josef Sedláček, 54. Vojtěch Andrášek, 54. Vojtěch Andrášek, 58. Michael Wertheim, 58. Vojtěch Andrášek, 59. Lukáš Mervart; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; diváků: 105; zásahy brankářů: Vojtěch Pražák 33 - Viktor Hejna 19; po třetinách: 1:3, 2:2, 0:7;
Komentář domácích Stummer David (Trenér):
Věděli jsme, že dnes nás čeká těžký zápas, kdy budeme hrát více času bez balónku a budeme se muset soustředit především na obrannou fázi a chodit do rychlých brejků. Dvě třetiny se nám to celkem dařilo a postavili jsme se k tomu se ctí. Ve 3. třetině nám na dvě lajny došla šťáva, což se projevilo i na skóre. Na zítra se zmátoříme a jdeme si pro 3 body! Díky pořadatelům, divákům a soupeři.
Komentář hostů Thompson Oliver-James (Vedoucí):
Věděli jsme, že nás dnes čeká těžké utkání, takže jsme rádi, že jsme ho díky dobrému závěru zvládli. Máme za sebou úspěšnou kvalifikaci, ale to je teprve první krok. Díky soupeři, rozhodčím a divákům a díky klukům za dosavadní přístup.
60:00
Střely ve 3. části: 7:14
60:00
58:59
Ústecké šance na výhru se pomalu ale jistě ztrácejí.
58:33
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #76 Lukáš Mervart, asistoval #26 Michael Wertheim (3:12).
57:58
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #85 Vojtěch Andrášek z trestného střílení (3:11).
57:29
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #26 Michael Wertheim, asistoval #69 Adam Kuchynka (3:10).
56:39
Horn nevědomky čepelí zblokoval další střelu hostí.
55:40
Kadlec dostal výhoz od Pražáka, ale bohužel mu sjel z čepele a končí ve spartských rukách.
53:48
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #85 Vojtěch Andrášek, asistoval #16 Jakub Mühlfait (3:9).
53:31
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #85 Vojtěch Andrášek, asistoval #69 Adam Kuchynka (3:8).
53:31
Andráškovi se podařilo v oslabení se vyřítit z obranné poloviny a vstřelit další pražský gól.
53:09
Vyloučen hráč #76 Lukáš Mervart družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:23
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #53 Josef Sedláček bez asistence (3:7).
52:23
Míček letěl nad ústeckou branku, Pražák se ho pokusil vestoje chytit, ale míček mu propadl a Sedláček ho nakonec odpálil přímo do brány.
51:18
Kimmerův pokus o zblokování střely málem skončil za Pražákovými zády.
49:37
Další Huberova střela byla zblokována hostujícím hráčem a byla sražena do rohu.
49:14
Huber pálí pouze nad Hejnovu bránu.
49:02
Pražák opět připraven zasahovat.
47:26
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #53 Josef Sedláček, asistoval #16 Jakub Mühlfait (3:6).
46:30
Dobosz byl obrán o balonek Mervartem, který se dostal do šance přihrát před bránu. Naštěstí poslal moc prudkou přihrávku a jeho spoluhráč si ji nedokázal zpracovat.
45:33
Kimmer sebral míček Muehlfaitovi a vyběhl na soupeřovu bránu, jeho střela byla ale zblokována.
42:40
Sparťané se teď drží více na obranné polovině, když ale přijde šance, neváhají ji využít.
41:00
Pražák s dalším výborným zákrokem opět podržel Ústí.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:15
40:00
39:04
Vyloučen hráč #93 Marek Kadlec družstva Florbal Ústí na 2 minuty za blokování florbalky.
38:15
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #71 Radek Drba, asistoval #88 Vojtěch Krupička (3:5).
37:29
Muehlfait promáchl střelu do prázdné.
37:02
Vyloučen hráč #7 Adam Kos družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za blokování florbalky.
35:56
Hornovi se z poloviny povedlo propálit Hejnu a přidává si tím druhý gól na své konto.
35:55
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #95 Martin Horn, asistoval #9 Tomislav Matějka (3:4).
35:37
Další série Pražákových výborných zákroků!
33:49
Macákova klička bohužel končí na čepelích hostí.
31:09
Drba přepadl přes Doboszova záda a svalil se na zem.
30:33
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #95 Matyáš Bláha, asistoval #29 Jakub Čech (2:4).
28:15
Opět skvělý Pražák!
26:27
Polák pálí úplně mimo sparťanskou bránu.
25:00
Dobosz zblokoval střelu do prázdné.
22:58
Další skvělý zákrok Pražáka, který chytá i další dvě dorážky.
22:30
Pražák zatím skvělými zákroky zvládá oslabení.
21:02
Doboszovi se povedlo utéct s balonkem z obranného pásma a zapisuje si první ústeckou střelu tohoto oslabení.
20:51
Vyloučen hráč #67 Jan Simeon Kimmer družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
20:46
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #95 Martin Horn z trestného střílení (2:3).
20:46
Kadlec běžel sám na branku, byl ale zfaulován.
19:50
Kadlec se pokusil o únik, ale byl dohnán dvěma Sparťany.
18:53
Vyloučen hráč #39 Jan Samuel Polák družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:32
Pražák se ukazuje dalším skvělým zákrokem!
16:16
Míček se téměř znovu dostal za ústeckou brankovou čáru, Pražák mu ale skvělým zákrokem v rychlosti zabránil.
14:10
Macák se dostal do šance po přihrávce od Kadlece, sparťanksý golman měl ale pokrytou tyčku, takže míček skončil mimo hřiště.
12:50
Huber si ze vhazování vybojoval míček a hned střílel, Hejna ovšem připraven.
12:44
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #26 Michael Wertheim, asistoval #7 Adam Kos (1:3).
12:37
Pražák nohou těsně zabraňuje gólu
10:54
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #92 Matěj Macák, asistoval #66 Štěpán Malý (1:2).
10:54
Dorážky na Hejnu nakonec přinesly první ústecký gól.
09:55
Hubka s Macákem se dostali do úniku na branku, Hejna ale Hubky pokus vyráží rukou.
09:08
Doboszovi se povedla hezká stahovačka, ale minul o kousek bránu Hejny
08:10
Kosovi sjela přihrávka, čehož se pokusil využít Kadlec, bohužel ale pouze sráží míček do rohu.
07:16
Huber se sklouzl do bloku a zabránil tím přihrávce do rohu.
06:20
05:14
Střela Muehlafaita končí na brance domácích.
04:45
Vyloučen hráč #9 Tomislav Matějka družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
03:52
Huber se pokusil o samostatný únik na branku hostí, byl však dohnán třemi Sparťanu.
03:16
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #7 Adam Kos, asistoval #71 Radek Drba (0:1).
03:16
A už tu máme první branku tohoto utkání, naneštěstí pro domácí do Pražákovy branky.
01:05
První střelu od Mervarta Pražák s přehledem chytá.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Viktor Hejna; hráči v poli: Adam Kuchynka, Adam Kos, Radek Drba, Michael Wertheim, Michael Petráň
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Vojtěch Pražák; hráči v poli: Jan Dobosz, Martin Horn, Matěj Macák, Tomislav Matějka, Ondřej Hubka
00:00
Vítáme vás u dnešního utkání, minulý vzájemný duel dopadl lépe pro Spartu v poměru 10:4. Uvidíme co nám přinese dnešní zápas.