1:2
2:5
- : -

Wizards DDM SO Praha 10 - Florbal Chomutov 4:8
20. Filip Černý, 28. Kryštof Počta, 49. Antonín Šubrt, 51. Štěpán Novák - 10. Marek Pleskač, 31. Adam Manas, 37. Adam Martin, 44. Hubert Hais, 45. Adam Manas, 46. Marek Cígler, 57. Adam Manas, 59. Adam Martin; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 4:3; využití: 1:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Eduard Vladař 21 - Lukáš Kopecký 26; po třetinách: 1:1, 1:2, 2:5;
Komentář domácích Kalina Matyáš (Asistent trenéra):
Dnešní utkání dokázalo uspat všech 15 fanoušků, kteří na "jedenáctku" zavítali. Zlomovým bodem utkání bylo neproměněné trestné střílení. To soupeře nakoplo a začal nás přehrávat. Snad to bude pro kluky lehkou fackou, díky které se proberou a změní svůj přístup a nasazení. Vše začíná na tréninku..
Komentář hostů Bocian Martin (Trenér):
Vyrovnané utkání. Povedl se nám nástup do třetí třetiny. Rozhodlo to, který tým využije více chyb soupeře. Díky klukům za bojovnost a soupeři za férové utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 11:10
60:00
59:42
Vyloučen hráč #16 Štěpán Novák družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za hrubost.
59:28
Vyloučen hráč #81 Filip Černý družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za hrubost.
58:56
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #51 Adam Martin bez asistence (4:8).
58:00
Domácí to zkouší v šesti.
56:27
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #5 Adam Manas, asistoval #51 Adam Martin (4:7).
56:00
Domácí nevyužili přesilovku.
53:59
Vyloučen hráč #28 Marek Cígler družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:03
Timeout Florbal Chomutov
50:03
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #16 Štěpán Novák, asistoval #55 Vojtěch Göpfert (4:6).
50:03
Wizards skvěle zabrali a je to jen o dva góly.
49:15
Skvělý zákon Vladaře.
48:57
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #24 Antonín Šubrt, asistoval #55 Vojtěch Göpfert (3:6).
48:29
Vyloučen hráč #5 Adam Manas družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
45:52
Počta tentokrát ze standartku neproměnil.
45:21
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #28 Marek Cígler bez asistence (2:6).
44:44
44:44
Vyloučen hráč #7 Martin Pretl družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
44:12
Timeout Wizards DDM SO Praha 10
44:12
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #5 Adam Manas, asistoval #87 Martin Jeníček (2:5).
43:33
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #97 Hubert Hais, asistoval #28 Marek Cígler (2:4).
43:33
Důraz před bránou zařídil hostům dvoubrankové vedení.
39:35
Vyloučen hráč #86 Matiáš Jaroš družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání.
36:21
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #51 Adam Martin, asistoval #87 Martin Jeníček (2:3).
33:37
Göpfert netrefil bránu, domácím to zatím moc nestřílí.
33:21
Trestné střílení družstva Wizards DDM SO Praha 10 neproměnil #16 Štěpán Novák.
33:21
Novák po skvělém výhozu Vladaře vybojoval trestné střílení.
30:24
30:24
Přesná střela k tyči vyrovnala stav utkání.
28:59
Střela Chomutova trefila strop haly.
27:11
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #97 Kryštof Počta, asistoval #13 Matěj Kolář (2:1).
27:11
Skvěle sehraná standartka dává domácím gólové vedení.
25:50
Stibor trefil pouze tyč.
24:00
Černý svým pokusem nerozvlnil sítě Chomutovské svatyně.
19:29
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #16 Štěpán Novák (1:1).
19:29
Skvělý press první lajny domácích zařídil vyrovnání.
18:13
Vachata netrefil branku z dobré příležitosti.
16:30
Zápas je ospalý z obou stran.
13:45
Göpfert neproměnil velkou šanci backhandem.
12:20
Hadač neproměnil obrovskou šanci.
11:33
Počta před bránou šanci neproměnil.
09:20
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #15 Marek Pleskač, asistoval #28 Marek Cígler (0:1).