1:2
0:2
- : -

FbC Hradec Králové - Florbal Primátor Náchod 3:7
15. Prokop Hanzlík, 17. Jakub Wolf, 26. Jan Lebeda - 3. Jakub Langpaul, 14. Jiří Jebavý, 18. Filip Knettig, 28. Martin Hanuš, 31. Martin Hanuš, 50. Daniel Havel, 53. Jakub Langpaul; rozhodčí: Martin Trnka - Kateřina Hátlová; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 74; zásahy brankářů: Michal Malý 10 - Vojtěch Fof 31; po třetinách: 2:3, 1:2, 0:2;
Komentář domácích Heger David (Trenér):
Děkuji týmu za utkání. Bojovnost,nasazení se nám vytknout nedá, nicméně mnoho ibdividuální chyb a špatných rozhodnutí rozhodlo dnešní utkáni ve prospěch soupeře. Dnes bohužel i trošku smůla 5x trenfená branková konstrukce. děkujeme Náchodu za fér utkání.
Komentář hostů Čečetka Jan (Trenér):
Dnešní nepříliš pohledné utkání, které moc tempa nepobralo, rozhodla větší jistota rozdílových hráčů v zakončení a ve hře v útočném pásmu. Klukům, co dnes odjezdili vítězně dva zápasy dorostu a zvládli vítězně tento zápas smekám. Díky soupeři, rozhodčím a divákům za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 18:6
60:00
52:19
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #6 Jakub Vysoký (3:7).
49:12
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #10 Daniel Havel, asistoval #66 Jan Štach (3:6).
49:12
Náchodský štastlivec si dnes odnese suvenýr v podobě míčku.
46:54
Individualní akce Vítka Ryby nám gól bohužel nepřinesla.
44:58
Hosté nastřelují tyč v oslabení.
44:08
Vyloučen hráč #61 Martin Hanuš družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:4
40:00
30:30
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #61 Martin Hanuš, asistoval #42 Filip Knettig (3:5).
30:30
Nešťastmý odraz od domácího obránce končí v síťi.
29:38
Vyloučen hráč #74 Martin Cupal družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hra rukou.
27:03
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #61 Martin Hanuš z trestného střílení (3:4).
25:53
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #21 Jan Lebeda, asistoval #36 Petr Szturc (3:3).
25:53
Svůj premiérový gól střílí Jan Lebeda.
23:48
Hořický odchovanec Eliot Festa krásnou střelou rozezněl tyč.
17:05
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #42 Filip Knettig, asistoval #66 Jan Štach (2:3).
16:08
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #89 Jakub Wolf, asistoval #98 Prokop Hanzlík (2:2).
16:08
Tito dva dnes opravdu září.
14:30
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #98 Prokop Hanzlík, asistoval #89 Jakub Wolf (1:2).
14:30
Jakub Wolf našel Prokopa Hanzlíka v předbrankovém prostoru, který se nemýlil.
13:33
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #17 Jiří Jebavý, asistoval #85 Adam Balek (0:2).
12:48
Hra je plná nepřestností a nedotažených akcí.
02:54
02:29
Domácí nastřelují tyč.
00:27
Domácí v první velké šanči, ale skóre pořád zůstává stejné.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Trnka a Kateřina Hátlová.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Vojtěch Fof; hráči v poli: Filip Knettig, Antonín Donaj, Jakub Langpaul, Jakub Vysoký, Adam Kosař
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové : brankář: Michal Malý; hráči v poli: Matěj Kremeník, Vojtěch Vošický, Vítek Ryba, Martin Cupal, Filip Brejcha