2:2
1:0
0:1

SOKOLI Pardubice - Předvýběr.CZ Florbal MB 3:4p
35. František Kadavý, 39. Tomáš Hanousek, 44. Tomáš Belej - 10. Štěpán Hendrych, 31. Aleš Chmelař, 35. Aleš Chmelař, 63. Tomáš Červinka; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Jan Matějka 14 - Tomáš Týc 12; po třetinách: 0:1, 2:2, 1:0, 0:1;
Komentář domácích Krejčí Tomáš (Asistent trenéra):
Dnes jsme věděli, že to bude velice takticky svázané utkání, což se také potvrdilo. 1.třetina byl z naší strany ustrašená, kde Bolka byla lepším týmem. Od 2.třetiny jsme se soupeři vyrovnali  i jsme byli chvílema lepší. Prodloužení už je loterie a čekání na jednu chybu a bohužel jsme jí udělali my. Musíme se kvalitně připravit na baráž. Děkuji soupeři a rozhodčím za iutkání a fanouškům za skvělou atmosféru.
Komentář hostů Šácha Martin (Trenér):
Dnes nemůžeme být s naším výkonem úplně spokojeni. Celý zápas se nám nedařilo být kvalitní na míčku, dělali jsme špatná rozhodnutí a soupeři, který čekal na naše chyby, umožnili obrovské množství brejků. My si naopak vytvořili poměrně dost šancí v první půlce zápasu, ale ty jsme neproměnili. Tím se Pardubice drželi stále v zápasu. Děkuji soupeři, rozhodčím a divákům.
70:00
Střely v prodloužení: 1:1
62:39
62:40
Střela po zemi pod nohy Matějky rozhoduje dnešní utkání.
62:39
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #17 Tomáš Červinka, asistoval #33 Jakub Šourek (3:4).
56:11
Vyloučen hráč #73 Max Malátek družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za zvedání florbalky.
43:48
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #28 Tomáš Belej bez asistence (3:3).
38:45
Balonek se odrazil od spoje zadního mantinelu přímo před bránou, kde čekal Hanousek
38:40
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #48 Tomáš Hanousek bez asistence (2:3).
38:05
Hosté faulováni v rohu, před rozehrou si ale mladoboleslavký útočník muse zavázat tkaničku
37:02
Belej v brejku, ale střílel nad
35:50
Domácí měli rozehrávku z dobré pozice, ale trefili blok Boleslavi a o míček přišli
35:00
Kadavý se dostal k odražené střele a dostal Sokoly do zápasu, vzápětí si hosté vzali dvoubrankové vedení zpět
34:13
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #62 Aleš Chmelař, asistoval #5 Michal Fišera (1:3).
34:02
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #35 František Kadavý, asistoval #73 Max Malátek (1:2).
33:00
Domácí drží hru na polovině soupeře a skórují
31:40
Po polovině utkání vedou hosté 2:0, domácí drží ve hře obětavé bránění, musí ale využít berejkové šance, do kterých se dostávají
30:15
Nedáš dostaneš, Týc vyrazil střelu Pardubic a vzápětí Boleslav skóruje
30:13
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #62 Aleš Chmelař, asistoval #32 Tomáš Volovik (0:2).