0:5
- : -
FBS Olomouc

FBS Olomouc - Torpedo Havířov 2:10
11. Robin Večeřa, 25. Matěj Ivo Pírek - 5. Jan Chmiel, 6. Vojtěch Petřík, 25. Matěj Pezda, 27. Samuel Řezáč, 40. Samuel Řezáč, 42. Radek Stolárik, 47. Radek Stolárik, 47. Samuel Řezáč, 53. Samuel Řezáč, 58. Tobiáš Zipser; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Jan Blecha 19 - Kryštof Rusz 15; po třetinách: 1:2, 1:3, 0:5;
Komentář domácích Hruška Tomáš (Trenér):
Když jsme ve čtvrtek odehráli dobrý zápas na Dubině, byli jsme spokojeni. Dnes to byl absolutní opak. Výkon našeho týmu byl tristní a nemáme být s čím spokojení. Absolutní hnus a doufám, že tak odporný výkon už letos neuvidím. Jediné pozitivium dnešního zápasu je návštěva diváků. Aspoň tu hrůzu vidělo jen pár lidí.
Děkuji soupeři za utkání, přeji šťastnou cestu domů a hodně štěstí v klíčovém zápase s Ostravou.
Komentář hostů Pěgřimek Lukáš (Trenér):
Vyjeli jsme dnes po všech strastech do Olomouce v improvizované sestavě a čekali peklo. Při vší úctě k soupeři, nemyslím si, že jsme dnes viděli nejlepší verzi Olomouce jakou známe. První třetina se nesla ve velmi pomalém tempu a vůbec bych se nedivil, kdyby diváci odešli někam na kávu. Od druhé třetiny jsme převzali kontrolu nad zápasem a proměnili i nějaké brejkové situace. Konečně jsme dnes byli produktivní. Rozhodly také výkony individualit. Musíme teď dobře zregenerovat a připravit se na zítřejší rozhodující zápas. Děkuji Olomouci za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 7:11
60:00
59:24
Řezáč sřelu nezamířil mezi brankové tyče.
58:27
Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
57:00
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #57 Tobiáš Zipser, asistoval #19 Matěj Pezda (2:10).
52:07
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #11 Samuel Řezáč, asistoval #19 Matěj Pezda (2:9).
52:07
Řezáč trefuje šibenici a zvyšuje.
51:43
Havířovský pokus končí za mantinely.
51:01
Olomouc se udržuje na polovině hostů, nedaří se však zakončit.
49:36
Další střela domácích je zastavena brankářovou nohou.
46:33
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #11 Samuel Řezáč, asistoval #47 Martin Buják (2:8).
46:33
Havířov nadělil Olomouci v rychlém sledu za sebou opět po dvou brankách.
46:14
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #77 Radek Stolárik, asistoval #44 Ondřej Urbančík (2:7).
44:58
Jarmarovi se ani nadvakrát nedaří skórovat.
42:47
Míček se odráží od Blechovi nohy až k protější tyčce. Brankové čáře se naštěstí pro domácí vyhýbá.
41:47
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #77 Radek Stolárik, asistoval #54 Jakub David (2:6).
39:51
Nahrávku z poloviny Řezáč využívá a 9 vteřin před koncem třetiny ještě upravuje průběžný stav.
39:25
Přerušení hry znemožňuje Pírkovi pokračovat ve hře.
38:22
Čas oba týmy využívají k vystřídání.
36:21
Stolárikovi i přes úspěšné obehrání soupeře míček uskakuje z čepele.
34:56
Míček neustálé střídá své působiště na obou polovinách.
32:25
Řezáčova střela "lízla" brankovou konstrukci, avšak v síti míček nekončí.
31:41
Romanovský blokuje střelu havířovských.
29:48
Novákova nahrávka do prázdné končí pouze na botě Daniše, hra pokračuje bez přerušení.
28:40
Blecha zákrokem opět zachraňuje situaci.
27:43
Situace 2 na 1 ze strany hostů nepřináší své ovoce.
26:21
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #11 Samuel Řezáč, asistoval #88 Vojtěch Petřík (2:4).
26:21
V rychlém sledu za sebou padá již třetí branka, i tentokrát do sítě domácích.
24:47
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #19 Matěj Pezda, asistoval #11 Samuel Řezáč (2:3).
24:47
Řezáčovi sjel míček z florbalky, avšak přímo na čepel Pezdy.
24:12
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #54 Matěj Ivo Pírek, asistoval #20 Petr Sova (2:2).
24:12
Po standartní situaci končí míček v bráně hostů.
23:47
Útok protistrany končí obdobným výsledkem.
22:48
Útočná akce olomouckých nepřináší změnu stavu utkání.
19:24
Ani tentokrát Blecha nezklamal, stav zůstává nezměněn.
18:33
Blecha zachraňuje situaci.
17:08
Horryho střela končí na hrudi soupeřova obránce.
15:33
Nebezpečný souboj přímo u pořadatelského stolku končí přerušením hry ze strany rozhodčích.
14:11
Mikulík svou střelou tentokrát trefuje prvního hráče do nohy.
12:51
Nepovedená rozehrávka Havířova končí nebezpečnou situací, Olomouci se však nepovedlo skórovat.
12:02
Hra se přelévá ze strany na stranu.
10:03
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #48 Robin Večeřa, asistoval #41 Antonín Mikulík (1:2).
10:03
Večera trefuje Rusze do nohy, ta však nezabránila míčku projít přes brankovou čáru.
08:18
Mikulík prověřuje brankáře hostů.
07:12
Domácí tlačí soupeře, stále však bez úspěchu.
05:11
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #88 Vojtěch Petřík bez asistence (0:2).
05:11
Petřík využívá zmatku domácích v předbrankovém prostoru a rozdíl činí již dvě branky.
04:47
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #58 Jan Chmiel, asistoval #44 Ondřej Urbančík (0:1).
04:47
Střelou od modré Chmiel dostává svůj tým do vedení.
03:31
První střela hostů končí za hracími mantinely.
02:59
Ambrožův výpad byl zastaven soupeřovou obranou.
01:42
Havířov se stále snaží usadit na půlce soupeře.
00:01
Úvodní míček získal tým hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Viktor Kubala a Patrik Mik.
00:00
00:00
Line-up hostů Torpedo Havířov: brankář: Kryštof Rusz; hráči v poli: Tobiáš Zipser, Vojtěch Petřík, Martin Buják, Matěj Pezda, Samuel Řezáč
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Jan Blecha; hráči v poli: Robin Večeřa, Martin Mikolajek, Petr Sova, Martin Ambrož, Antonín Mikulík