1:7
1:2
- : -

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:13
9. Martin Tomek, 17. Matěj Vrátný, 22. Adam Mikoláš, 59. Matěj Melčák - 1. Nikolas Vizváry, 2. David Slončík, 7. Nikolas Vizváry, 7. Viktor Karásek, 21. Lukáš Fukala, 28. David Slončík, 28. Matěj Šmerda, 28. Lukáš Fukala, 31. Lukáš Fukala, 34. David Slončík, 39. Adam Zubek, 42. Dominik Vinárek, 45. Lukáš Fukala; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 52; zásahy brankářů: Patrik Antoniazi 29 - Matěj Prašivka 11; po třetinách: 2:4, 1:7, 1:2;
Komentář domácích Gvuzd Vojtěch (Trenér):
Dnešni zápas pro nás znamenal další lekci. Zkušenosti k nezaplacení. Soupeř byl ve všech činnostech lepším týmem. Od oblasti mentální až po tu fyzickou. Rozhodně máme na čem pracovat a o čem uvažovat. Děkuji soupeři za zápas a za zkušenosti.
Komentář hostů Veselý Jaromír (Vedoucí):
Atmostféra místní Arény byla na začátku utkání značně zamrzlá a spolu s diváky sledoval počínání na hřišti i dav tučňáků arktických, proto jsme museli soupeři pořádně zatopit. Pod kotlem chytlo hned na první pokus, pak už jsme jen přimíchávali další ingredience.
Doufám, že si přesnost a tempo hry přeneseme i do další fáze soutěže, dneska jsme předvedli velkou kvalitu.
60:00
Střely ve 3. části: 6:11
60:00
59:49
Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava neproměnil #20 Adam Mikoláš.
59:10
Brankář FBC vytáhnul parádní zákrok proti střele útočníka Vítkovic z křídelního prostoru.
58:53
Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil #14 Lukáš Fukala.
58:11
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #8 Matěj Melčák, asistoval #20 Adam Mikoláš (4:13).
56:48
Po chvíli, kdy se na hřišti nic zajímavého nedělo, se ke střele dostal útočník FBC, brankář Vítkovic však i tuto střelu pokryl.
53:50
Po delší pasáži hry se Vítkovice prokombinovaly až ke střele, brankář ji však pokryl.
52:04
FBC často vyráží do nebezpečných protiútoků, tento skončil střelou vedle.
49:30
Vítkovice mají více ze hry, teď se ale podařilo FBC pěkně zakombinovat a dostat se k nebezpečné střele, brankář Vítkovic ji však vyrazil.
48:50
Nepřehledná situace před brankou domácích, míček poskakoval po brankové čáře, rozhodčí rozpažuje na znamení, že se o branku nejedná.
45:59
Střela kapitána domácích mířila těsně vedle branky.
44:29
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Lukáš Fukala, asistoval #91 Nikolas Vizváry (3:13).
42:45
Vítkovice mají, tak jako po většinu zápasu, míček ve svém držení a kombinují na obou polovinách hřiště.
41:30
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #8 Dominik Vinárek bez asistence (3:12).
41:22
Útočník FBC z rychlého breaku prověřil brankáře Vítkovic.
41:16
Další střela Vítkovic, tentokrát už brankář FBC musel zasahovat.
40:33
Vítkovice opět začínají třetinu aktivně, ovšem střela z křídelního prostoru branku minula.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 3:16
40:00
39:15
FBC se snažilo odpovědět na gól Vítkovic, avšak střela ze strany hřiště se neujala.
38:15
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #65 Adam Zubek, asistoval #71 Adam Palčinský (3:11).
37:19
Vyloučen hráč #20 Adam Mikoláš družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
35:53
Útočník FBC se pokoušel prohodit si obránce Vítkovic, avšak srazili se tělem. Faul se nepíská.
35:20
Vítkovice komabinují z obrany.
33:54
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 David Slončík, asistoval #14 Lukáš Fukala (3:10).
33:40
Po delší odmlce se domácímu týmu povedlo zakombinovat na útočné polovině Vítkovic, což vyústilo i v dobrou střelu.
30:40
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Lukáš Fukala, asistoval #66 David Slončík (3:9).
30:00
Vítkovice kombinují na útočné polovině.
29:47
Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil #42 Matěj Gabriel.
27:50
Vítkovice se nyní dostaly do tempa, což vyýustilo v tři rychlé branky do sítě domácího týmu.
27:40
27:20
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #17 Matěj Šmerda, asistoval #81 Jan Blecha (3:7).
27:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 David Slončík, asistoval #91 Nikolas Vizváry (3:6).
24:30
Vítkovice praktikují účinný repressink, už poněkolikáte se jim podařilo dostat obránce domácích pod tlak a sebrat mu balonek.
21:39
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #20 Adam Mikoláš bez asistence (3:5).
21:39
FBC Ostrava si připravilo rychlou odpověď. Střelou z protiútoku snižují stav utkání na 3:5.
20:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Lukáš Fukala, asistoval #36 Filip Novotný (2:5).
20:11
Stejně jako v první třetině i do této části vstoupily Vítkovice velmi aktivně a po sérii přihrávek se prosazují střelou z dálky,
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:15
20:00
18:55
Dobrá šance týmu z Ostravy, brankář Vítkovic však střelu dokázal vyrazit.
16:13
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #34 Matěj Vrátný bez asistence (2:4).
16:13
Tým FBC se prosadil rychlým rozehráním úderu.
14:49
Kapitán hostů střílel příklepem ze strany hřiště. Golman FBC střelu pokryl.
13:26
Útočník Ostravy z těsné blízkosti na hostujícího brankáře nevyzrál.
10:50
Vyloučen hráč #92 Martin Tomek družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře.
10:50
Nevybíravým zákrokem poslal hráč FBC hráče Vítkovic na mantinel, bude následovat 2 minutová přesilovka pro hostující tým.
09:15
Domácím vstřelený gol vliv krev do žil a drží se na polovině hostí.
08:18
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #92 Martin Tomek, asistoval #14 Matěj Přindiš (1:4).
08:00
Velká šance Vítkovic brankou neskončila. Domácí obránce následně odpálil míček ze skrumáže před brankou.
06:39
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #16 Viktor Karásek, asistoval #79 Jakub Galia (0:4).
06:32
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #91 Nikolas Vizváry, asistoval #66 David Slončík (0:3).
06:10
Další dvě střely FBC Ostrava v krátkém čase, skore se však nemění.
05:12
Vítkovickou chybu v rozehrávce útočník FBC Ostravva nepotrestal. Brankář hostí vytasil kvalitní zákrok proti nájezdu ze strany.
03:24
První významná šance týmu FBC Ostrava, brankář Vítkovic však předvedl dobrý zákrok proti střele z rohu hřiště.
02:48
Domací tým má více ze hry a rozvážně kombinuje ze své obrany.
01:54
00:22
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #91 Nikolas Vizváry, asistoval #14 Lukáš Fukala (0:1).
00:22
Po rychlé kombinace na levé straně hřiště se prosadil hostující Nikolas Vizváry.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Krátký a Pavel Vojkůvka.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Matěj Prašivka; hráči v poli: Dan Peterek, Filip Novotný, David Slončík, Lukáš Fukala, Nikolas Vizváry
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Patrik Antoniazi; hráči v poli: Richard Pum, Adam Mikoláš, Karel Mičulka, Jan Punčochář, Vojtěch Murín