11:1
13:2
- : -

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - FBC Česká Lípa 28:3
5. Mário Ozimý, 8. Tomáš Fryš, 8. Matěj Vosátka, 13. Jakub César, 21. Matěj Vosátka, 23. Lukáš Vašíček, 26. Ondřej Kroužek, 29. Michael Čihák, 30. Ondřej Kroužek, 33. Tomáš Trnka, 34. Matěj Vosátka, 37. Lukáš Trnka, 37. Matěj Vosátka, 37. Mário Ozimý, 40. Jakub César, 41. Matěj Vosátka, 41. Mário Ozimý, 44. Lukáš Trnka, 44. Šimon Taraba, 48. Lukáš Trnka, 49. Lukáš Vašíček, 54. Mário Ozimý, 54. Lukáš Vašíček, 55. Tomáš Fryš, 55. Matěj Vosátka, 60. Tomáš Fryš, 60. Tomáš Trnka, 60. Lukáš Vašíček - 34. Filip Cobl, 53. Filip Cobl, 56. Jan Zátka; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 2:3; využití: 2:1; diváků: 15; zásahy brankářů: František Stárek 7 - Milan Švajcr 34; po třetinách: 4:0, 11:1, 13:2;
Komentář domácích Grega Jozef (Trenér):
Slušný výkon, teď krátký odpočinek a zítra zase do akce. Děkujeme soupeři za zápas.
Komentář hostů Staněk Karel (Trenér):
Dneska jsme zvládli první třetinu, která nám zatím v zápasech moc nevycházela. Zbytek zápasu jsme se nechali strhnout jejím výsledkem a soupeř nás trestal. Děkujeme za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 38:6
60:00
59:59
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #21 Lukáš Vašíček, asistoval #91 Matěj Vosátka (28:3).
59:39
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #64 Tomáš Trnka, asistoval #80 Mário Ozimý (27:3).
59:01
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #16 Tomáš Fryš, asistoval #46 Lukáš Trnka (26:3).
59:00
Běží poslední minuta zápasu.
57:12
Důležité zmínit, že Vosátka má momentálně double hattrick gólů a hattrick asistencí.
55:17
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #21 Jan Zátka, asistoval #4 Ondřej Hudík (25:3).
55:17
Hosté se v zápase stále snaží být aktivní a teď se jim to vyplatilo, dávají třetí gól.
54:42
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #91 Matěj Vosátka, asistoval #13 Jakub César (25:2).
54:42
Domácí dali 4 góly za poslední minutu a půl.
54:25
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #16 Tomáš Fryš, asistoval #20 David Veleba (24:2).
53:48
53:25
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #80 Mário Ozimý, asistoval #46 Lukáš Trnka (22:2).
52:51
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #25 Filip Cobl, asistoval #12 Jiří Drahoňovský (21:2).
52:51
Hosté využívají přesilovku.
52:30
Vosátka netrefil prázdnou bránu, ale po jeho dnešním výkonu se za to na něj nikdo zlobit nebude.
50:53
Vyloučen hráč #16 Tomáš Fryš družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
50:53
Hosté budou mít druhou přesilovku.
50:40
Brankář hostů si dnes sice odnese ze zápasu velkou nadílku, zákroků má nicméně ještě více a podává dobrý výkon.
50:00
Domácí vysílají jednu střelu za druhou.
48:22
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #21 Lukáš Vašíček, asistoval #41 Šimon Taraba (21:1).
47:48
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #46 Lukáš Trnka, asistoval #80 Mário Ozimý (20:1).
47:48
Přesilovka využita, domácí dali už 20 gólů.
47:05
Vyloučen hráč #12 Jiří Drahoňovský družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
47:05
Domácí mají třetí přesilovku.
43:38
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #41 Šimon Taraba, asistoval #91 Matěj Vosátka (19:1).
43:38
Třetí třetina je zatím stejného rázu jako ta druhá.
43:15
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #46 Lukáš Trnka, asistoval #16 Tomáš Fryš (18:1).
40:59
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #80 Mário Ozimý, asistoval #16 Tomáš Fryš (17:1).
40:59
Ozimý má hattrick.
40:48
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #91 Matěj Vosátka, asistoval #21 Lukáš Vašíček (16:1).
40:48
Nádherná akce na začátku třetiny, domácí se rychlou kombinací dostali až k prázdné bráně.
39:59
I druhá třetina je u konce, Bohemka dnes soupeře vskutku demoluje.
39:59
Dnes ty góly skoro nestíhám komentovat.
39:14
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #13 Jakub César, asistoval #91 Matěj Vosátka (15:1).
39:14
César dává svůj druhý gól, 15:1.
37:08
Přesilovka hostům opravdu nevyšla, dostali během ní tři branky.
36:55
36:55
Ozimý má pravděpodobně gól zápasu, nádherná sólová akce z levé strany a povedená klička okolo brankáře.
36:46
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #91 Matěj Vosátka, asistoval #20 David Veleba (13:1).
36:14
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #46 Lukáš Trnka, asistoval #64 Tomáš Trnka (12:1).
35:08
Vyloučen hráč #59 Ondřej Kroužek družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
35:08
I hosté si nyní vyzkouší přesilovku.
33:47
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #25 Filip Cobl, asistoval #21 Jan Zátka (11:1).
33:47
Hostům vyšel protiútok a Stárek si tedy dnes čisté konto neudrží.
33:10
33:10
Vosátka dovršuje hattrick.
32:57
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #64 Tomáš Trnka, asistoval #46 Lukáš Trnka (10:0).
32:57
Bratři Trnkové se zařídili o desátý gól zápasu.
31:50
Vosátka předvedl pěknou sólovou akci, střílí ale do brankáře.
30:00
Dnešní zápas sleduje 15 diváků, děkujeme za podporu.
29:37
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #59 Ondřej Kroužek, asistoval #21 Lukáš Vašíček (9:0).
29:37
Tečovaná střela padá Švajcrovi do brány, 9:0.
28:19
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #65 Michael Čihák, asistoval #46 Lukáš Trnka (8:0).
28:19
Čihák dává osmý gól utkání.
27:59
Fryš dobře vystřelil z úhlu, Švajcr chytá.
26:50
Veleba netrefil prázdnou branku.
25:32
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #59 Ondřej Kroužek, asistoval #80 Mário Ozimý (7:0).
25:32
I Kroužek už je na listině střelců, 7:0.
25:00
Hosté v druhé třetině zatím jenom brání, domácí je k ničemu nepustí.
23:30
Švajcr má dnes napilno, připisuje si jeden zákrok za druhým.
22:11
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #21 Lukáš Vašíček, asistoval #13 Jakub César (6:0).
22:11
César krásnou přihrávkou našel Vašíčka a ten dává šestý gól domácích.
20:52
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #91 Matěj Vosátka, asistoval #41 Šimon Taraba (5:0).
20:52
Domácím vyšel vstup do druhé třetiny, dávají rychlý gól.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 17:1
20:00
19:59
První třetina je u konce, domácí drželi stálý nátlak a měli jasnou převahu, hosté se nezvládají dostávat do protiútoků.
19:45
Švajcr se blýskl skvělým dvojitým zákrokem.
19:18
Hosté vydrželi oslabení a jsou v plném počtu.
18:25
César prověřil Švajcra z dálky, ten se nenechal překvapit.
17:18
Vyloučen hráč #21 Jan Zátka družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
17:18
Domácí čeká další přesilovka.
16:00
Švajcr chytá střelu kroužka.
14:15
Moravík ze středu hřiště minul levou tyč.
12:50
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #13 Jakub César, asistoval #21 Lukáš Vašíček (4:0).
12:50
César dává gól, 4:0.
10:30
Hosté jsou zatím celý zápas pod velkým nátlakem.
08:50
Flekl se dobrým sólem dostal do šance, ale minul bránu.
07:28
07:10
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #16 Tomáš Fryš, asistoval #80 Mário Ozimý (2:0).
07:10
Bleskurychlé využití přesilovky, 2:0.
07:07
Vyloučen hráč #23 Václav Drahoš družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
07:07
Domácí budou mít první přesilovku zápasu.
04:01
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #80 Mário Ozimý bez asistence (1:0).
04:01
První branku zápasu dává Ozimý, Bohemka je ve vedení.
01:55
Bohemka drží míček, nebezpečné šance ale zatím nepřišly.
00:53
Druhá střela domácích, opět vedle.
00:20
Do první šance zápasu se dostal Taraba, minul levou tyč.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Humeňanský a Michal Minařík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa: brankář: Milan Švajcr; hráči v poli: Filip Cobl, Ondřej Hudík, Václav Drahoš, Jan Zátka, Jiří Moravík
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians DDM Praha 7: hráči v poli: Matěj Vosátka, Šimon Taraba, Lukáš Vašíček, Jakub César, David Veleba