3:4
- : -
FBC Liberec

TJ Sokol Královské Vinohrady - FBC Liberec 6:9
3. Filip Ouředníček, 20. Marek Svoboda, 26. Dominik Šach, 45. Miroslav Řehák, 47. František Urbánek, 58. Marek Honzák - 2. Jakub Horník, 17. Adam Zoubek, 22. Jakub Horník, 22. Adam Zoubek, 34. Bartoloměj Smolka, 41. Adam Stýblo, 45. Jakub Horník, 51. Tomáš Urban, 56. Jakub Horník; rozhodčí: Jakub Cigl - Vojtěch Typl; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 24; zásahy brankářů: Vojtěch Vítek 36 - Matyáš Devátý 32; po třetinách: 2:2, 1:3, 3:4;
Komentář domácích Paštika Marek (Trenér):
Dneska zápas ve vysokém tempu. Soupeř zaslouženě postupuje do baráže o nejlepších dvanáct týmů. Máme ještě na čem pracovat.
Komentář hostů Klucho Matěj (Trenér):
Pro nás těžké utkání, Vinohrady nám nedali nic zadarmo. Těší nás, že jsme se postupem zápasu zlepšovali a že se prosadili všechny tři formace. Děkujeme všem za utkaní.
60:00
Střely ve 3. části: 16:19
60:00
57:49
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #71 Marek Honzák, asistoval #96 Marek Hauptmann (6:9).
57:49
Sokolům se povedlo proměnit šanci v přesilové hře a stav je tak 6:9
56:45
Domácím se výhra vzdaluje, avšak jejich snaha nepolevuje.
56:44
Vyloučen hráč #8 Bartoloměj Smolka družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
55:39
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #69 Jakub Horník, asistoval #20 Štěpán Sázavský (5:9).
54:15
Vyloučen hráč #33 Marek Svoboda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
53:00
Skvělá kombinační akce domácích bohužel nevyústila v gól.
51:49
Trestné střílení družstva FBC Liberec neproměnil #23 Adam Stýblo.
50:09
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #29 Tomáš Urban, asistoval #2 Matěj Hájek (5:8).
46:24
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #40 František Urbánek, asistoval #63 Filip Ouředníček (5:7).
46:00
Po úvodním zaváhání se SKV snaží vrátit do hry, i přes nepříznivý stav 4:7
44:57
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #37 Miroslav Řehák, asistoval #4 Dominik Šach (4:7).
44:30
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #69 Jakub Horník, asistoval #59 Ondřej Cejnar (3:7).
41:30
Už to vypadalo, že to bude gól, ale Vítek-(SKV) dokázal chytit střelu do prázdné.
40:31
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #23 Adam Stýblo, asistoval #71 Lukáš Dolejš (3:6).
40:31
Jen několik málo vteřin po zahájení třetí třetiny se hostům povedlo prolomit obranu domácích a stav je tak 3:6
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 14:15
40:00
33:51
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Bartoloměj Smolka, asistoval #28 Matěj Stránský (3:5).
31:15
Rychlý únik jednoho z domácích útočníků vyústil v šanci, která však nebyla proměněna.
28:20
Hra se posledních několik minut přelévá ze strany na stranu a stav je stále 3:4
25:28
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #4 Dominik Šach, asistoval #18 Richard Kellenberger (3:4).
24:00
Hostům se dvakrát po sobě povedlo vztřelit branku a stav je 2:4
21:43
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #42 Adam Zoubek, asistoval #2 Matěj Hájek (2:4).
21:23
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:11
20:00
19:54
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #33 Marek Svoboda, asistoval #21 Vojtěch Honzák (2:2).
19:54
Krásná střela Svobody do levého růžku.
16:27
16:27
Hosté až na potřetí vsítili branku
14:20
Vinohrady se snaží prolomit obranu soupeře, ale zatím neúspěšně.
13:26
Vyloučen hráč #12 Petr Faltus družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
03:53
Vyloučen hráč #71 Marek Honzák družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení.
02:14
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #63 Filip Ouředníček, asistoval #89 Jonáš Obermann (1:1).