1:5
1:3
- : -
Komentář domácích Dolejš Lukáš (Trenér):
Kvalifikace máma za sebou, smiřujeme do první ligy, kam patřime. Celá kvalifikace splnila účel, a já děkuji klukům za předvedené výkony. Soupeři děkuji za zápas a přeju mu hodně štěstí v nejvyšší soutěži.
Komentář hostů Menhart Jakub (Trenér):
Musím kluky pochválit za předvedený výkon. Všechny třetiny odpracované naplno a pro spoustu hráčů nabrané nové zkušenosti. Děkujeme soupeři za zápas a těšíme se na hlavní část sezóny.
60:00
Střely ve 3. části: 9:14
60:00
55:28
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #37 Jakub Trojáček (3:13).
47:18
Hosté jdou z oslabení do přesilovky.
47:17
Vyloučen hráč #5 Daniel Dolejš družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za hra rukou.
45:55
Vyloučen hráč #15 Vít Soukup družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:25
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #11 Adam Bureš, asistoval #7 Jakub Lisa (2:13).
42:23
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #11 Adam Bureš, asistoval #69 Lukáš Procházka (2:12).
40:58
Domácí jsou opět v oslabení.
40:57
Vyloučen hráč #99 Petr Dvořák družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za hrubost.
40:41
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #11 Adam Bureš, asistoval #98 Adam Křepinský (2:11).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:20
40:00
37:21
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #19 Jakub Šolle z trestného střílení (2:10).
36:26
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #62 Petr Heřmánek, asistoval #5 Daniel Dolejš (2:9).
36:17
Domácí našli malou skulinku a probojovali se do branky hostů.
35:25
Domácí skvěle zvládli ubránit oslabení.
33:23
Střídání brankáře. Nový brankář #62 Kryštof Pecka družstva PSN Tatran Střešovice
33:23
Vyloučen hráč #62 Petr Heřmánek družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za bránění ve hře.
31:52
Tatran si určuje tempo hry. Došwich se jen těžko chytá.
25:39
Hosté si z domácí branky udělali střelnici jako hlavní atrakci.
25:38
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #10 Matěj Hejzlar, asistoval #36 Jakub Klápa (1:9).
25:22
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #68 Vojtěch Panuška, asistoval #15 Vít Soukup (1:8).
25:22
Střídání brankáře. Nový brankář #22 Matěj Habart družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO
23:21
Tatran se stále drží v útočné linii.
23:20
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #98 Adam Křepinský bez asistence (1:7).
21:10
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #68 Vojtěch Panuška, asistoval #16 Lukáš Mühlfait (1:6).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:22
20:00
16:45
Tatran si s domácími pohrává a využívá jejich chyb.
12:29
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #69 Lukáš Procházka, asistoval #68 Vojtěch Panuška (1:5).
10:36
Vyloučen hráč #78 Tobiáš Petržilka družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
09:35
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #29 Ondřej Panuška, asistoval #68 Vojtěch Panuška (1:4).
08:44
Dvěma rychlými goly hosté zvyšují svůj náskok.
08:43
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #27 Ondřej Klement, asistoval #7 Jakub Lisa (1:3).
07:25
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #15 Vít Soukup, asistoval #68 Vojtěch Panuška (1:2).
04:58
Domácí vzali branku Tatranu útokem. Bohužel všechny střely míří mimo.
02:19
Milevští ihned vzali míček na svou florbalku a vyrovnávají skóre.
02:18
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #37 Jakub Trojáček, asistoval #62 Petr Heřmánek (1:1).
01:26
Hosté využívají chyby domácích a vstřílí první gol utkání.
01:25
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #68 Vojtěch Panuška, asistoval #69 Lukáš Procházka (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Fuciman a Pavel Urbánek.
00:00
00:00
Line-up hostů PSN Tatran Střešovice: brankář: Lev Kliment; hráči v poli: Jakub Lisa, Adam Bureš, Adam Křepinský, Ondřej Klement, Jakub Šolle
00:00
Line-up domácích FBC DOŠWICH MILEVSKO: brankář: Adam Hejný; hráči v poli: Martin Schorník, Eduard Chalupa, Daniel Dolejš, Petr Heřmánek, Jakub Trojáček