2:3
- : -
FbC Plzeň

FbC Plzeň - FBŠ SLAVIA Plzeň 4:10
11. Vítek Vyčíchlo, 28. Vojtěch Mrvík, 46. Jiří Varta, 56. Vítek Vyčíchlo - 1. Michal Fuchs, 2. Matěj Rapp, 9. Martin Benda, 17. Jakub Šedivý, 25. Marek Fuchs, 34. Matěj Rapp, 40. David Biněda, 49. Matěj Švácha, 53. Michal Fuchs, 59. Filip Cipra; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 4:4; využití: 2:1; diváků: 90; zásahy brankářů: Petr Smazal 19 - Šimon Staněk 29; po třetinách: 1:4, 1:3, 2:3;
Komentář domácích Täuber Jaromír (Trenér):
S takovým výkonem bychom prohráli i proti horším týmům. Soupeř dnes téměř ve všem lepší. Musíme pochopit, že na hřišti je třeba jednat a ne hrát alibisticky. Samo to nepůjde. Děkuji soupeři a pořadatelům.
Komentář hostů Polomis Jan (Vedoucí):
Stejně jako včera jsme konečně začali dávat branky. Větší část zápasu jsme hráli naši hru, mrzí nás občasné výpadky, kterých dokázal soupeř kvalitně využít. Kvalifikace je za námi. Děkujeme pořadatelům a soupeři přejeme hodně štěstí v další fázi kvalifikace.
60:00
Střely ve 3. části: 14:12
60:00
58:26
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #85 Filip Cipra, asistoval #54 Filip Huml (4:10).
55:23
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #32 Vítek Vyčíchlo bez asistence (4:9).
55:23
Vyčíchlo získal v oslabení míček, kličkou obehrál dva hráče, poté i brankáře, a backhandem pohodlně zakončil do již odktyté branky.
54:42
Vyloučen hráč #51 Vojtěch Mrvík družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování.
54:03
S Kaasovo střelou z velké vzdálenosti neměl Staněk nejmenší problémy.
52:59
Domácí zkoušejí zariskovat, odvolávají brankáře a zkusí hru v šesti.
52:47
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs z trestného střílení (3:9).
51:56
Vyčíchlo se pokusil nahodit míček na branku před kterou číhal Hájek, který málem skóroval.
51:49
Timeout FbC Plzeň
50:46
Domácí díky zisku přešli do protiútoku 2 na 1, Sobek mířil těsně vedle.
49:57
Vyloučen hráč #12 Martin Benda družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za blokování florbalky.
49:57
Skvělý zisk domácích a následně výborně Šik vyvezl a donutil Bendu faulovat.
48:58
Vyloučen hráč #91 Patrik Hájek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
48:25
Domácí ve vlastní přesilovce ztratili míček a bohužel inkasují.
48:19
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha bez asistence (3:8).
47:05
Janovský se pokusil ohrozit Staňka, střela mu ale nesedla a brankář hostů si se střelou hravě poradil.
46:44
Vyloučen hráč #91 Šimon Staněk družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:33
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #44 Jiří Varta, asistoval #32 Vítek Vyčíchlo (3:7).
45:33
Varta v přesilovce trefuje od mantinelu přesně a využívá tak i druhou přesilovku domácích.
44:14
Vyloučen hráč #70 David Lácha družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
44:14
Domácí si zahrají druhou přesilovku v zápase.
42:45
Po faulu France budou rozehrávat na vlastní polovině domácí.
41:46
Po skvělém napadání se Sobek dostal do další šance, byl ale odstaven tělem.
40:04
Hned po úvodním buly třetí třetiny zkusil Sobek vystřelit, Staněk byl ale připraven.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:7
40:00
39:37
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #79 David Biněda, asistoval #70 David Lácha (2:7).
39:37
Binděra trefuje přesně k tyči a zvyšuje tak náskok hostů na rozdíl pěti branek.
38:42
Hájkovi se nepovedlo zpracování přihrávky, míček mu odskočil za mantinel a rozehrávat tak budou hosté.
37:42
Janovský předvedl dobrý předskok, míček ale bohužel pro něj končí za mantinelem.
36:32
Michal Fuchs se pokusil dostat do středu a zakončit, to se mu povedlo, ale jen do masky Smazala.
36:02
Mrvík předvedl v oslabení další skvělý obraný zákrok, bohužel pro něj se míček odrazil zpět k hostům.
34:48
Vyloučen hráč #66 Robin Papírník družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
34:48
Po faulu Papírníka si hosté zahrají druhou přesilovou hru v zápase.
33:56
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #78 Matěj Rapp, asistoval #45 Michal Fuchs (2:6).
32:47
Díky skvělému návratu a obranému zákroku Mrvíka se hosté nedostali do šance a domácí navíc mohou pokračovat v držení míčku.
30:39
Chyba v rozehrávce hostů nabídla domácím nadějnou pozici, jeden z hostů ale stihl akci zastavit.
29:42
Šedivý se pokoušel z velkého úhlu překonat Smazala, jeho střela ale těsně proletěla okolo pravé tyčky.
27:41
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #51 Vojtěch Mrvík bez asistence (2:5).
27:41
Mrvík přesnou střelou pod horní tyčku snižuje.
26:27
Vyloučen hráč #70 David Lácha družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
26:27
Po hostující chybě při střídání si domácí zahrají první přesilovku.
25:38
Po dobrém napadání domácích zkoušel Vyčíchlo najít nahrávkou vzduchem Janovského ten však míček v těžké situaci netrefil míček.
24:27
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #36 Marek Fuchs, asistoval #97 Tobiáš Franc (1:5).
24:27
Po nadějné pasáži z pohledu domácích hosté opět skórují.
21:19
Varta skvěle přečetl hru a předskočil protihráče, následně nahrál Baštýnovi, tomu ale míček sjel z čepele.
20:25
Hosté se postarali o první střelu druhé třetiny, ta ale byla zablokovaná.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:10
20:00
18:47
Chybu v rozehrávce hostů, Brejchova přízemní střela ale končí mimo.
16:18
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #67 Jakub Šedivý, asistoval #12 Martin Benda (1:4).
16:18
Hosté rychle využívají přesilovku střelou ze středu a berou si tak tříbrankové vedení zpět.
16:03
Vyloučen hráč #51 Vojtěch Mrvík družstva FbC Plzeň na 2 minuty za blokování florbalky.
13:03
Po chybě v rozehrávce se domácím naskytla obrovská příležitost, jeden z hostujících se ale stihl vrátit, zblokovat Baštýnovu nahrávku a Šik bohužel skákající míček netrefil tak, jak by si přál.
10:41
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #32 Vítek Vyčíchlo, asistoval #71 Petr Smazal (1:3).
10:41
Smazal nejdříve skvěle vychytal šanci hostů, okamžitě vyslal dlouhým výhozem Vyčíchla a ten se sám před brankářem nemýlil.
08:19
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #12 Martin Benda, asistoval #67 Jakub Šedivý (0:3).
08:19
Domácí se zatím nedokážou dostat do zápasu, naopak hosté zvyšují své vedení na rozdíl tří branek.
07:12
Baxa zkoušel vystřelit, Baštýn ale jeho střelu zablokoval.
06:10
Po faulu domácích měla Slavie k dispozici rozehrávku z rohu, kterou se pokusili využít nahrávkou před branku, domácí obránce byl ale připravený.
04:53
Michal Fuchs se pokoušel vystřelit z vytočení, szřrla mu ale nesedla a končí vedle branky.
03:48
Domácí se rozehrávkou snaží rozhýbat obranu hostí, ta se ale zatím nenechala rozhodit.
01:55
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #78 Matěj Rapp, asistoval #47 Matěj Švácha (0:2).
01:55
Rapp přesnou střelou z první zvyšuje na 2:0 z pohledu hostů.
00:31
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #47 Matěj Švácha (0:1).
00:31
Hosté hned z první akce otevírají skóre zápasu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Lukáš Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Šimon Staněk; hráči v poli: Matěj Rapp, Martin Benda, Michal Fuchs, Matěj Švácha, Jakub Šedivý
00:00
Line-up domácích FbC Plzeň: brankář: Petr Smazal; hráči v poli: David Janovský, Patrik Hájek, Vojtěch Mrvík, Vítek Vyčíchlo, Matěj Sobek
00:00
Dobrý den, vítejte na online přenosu plzeňského derby, mezi domácím Fbc a hostující Slávií. Zápas začne přibližně za čtvrt hodiny.