0:3
1:7
- : -

Panthers Praha - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 2:14
1. David Zelinka, 60. Marek Leiš - 1. Filip Gabriel, 4. Matyáš Kronovetr, 10. Matyáš Kronovetr, 11. Martin Škorpa, 27. Matyáš Kronovetr, 36. Ondřej Zlesák, 37. Adam Sláma, 43. Vojtěch Petráň, 44. Antonín Votava, 45. Filip Kovářík, 45. Antonín Votava, 51. Adam Eliáš, 52. Kryštof Šejnost, 52. Antonín Votava; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 2:1 + Ondřej Zlesák 4; využití: 0:1; diváků: 47; zásahy brankářů: Julius Šabler 9, Daniel Kolář 17 - Josef Šedivý 23; po třetinách: 1:4, 0:3, 1:7;
Komentář domácích Nováková Andrea (Vedoucí):
Kromě úvodu a závěru utkání patřilo Chodovu. Bohužel jsme se nepoučili ze včerejších chyb, což mělo dopad na výsledek. Děkujeme soupeři a věříme, že se ještě střetneme.
Komentář hostů Svoboda Jan (Trenér):
Jsme rádi za výhru. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme mu hodně štěstí.
60:00
Střely ve 3. části: 12:16
60:00
59:52
Domácí v posledních 10 vteřínách upravují skóre a přidávají svůj druhý gól.
59:50
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #57 Marek Leiš, asistoval #34 Tomáš Kačer (2:14).
56:59
Domácí gólman hasí svým zákrokem nohou hostující akci 2 na 1.
53:16
Domácím se v rychlém proti nepodařilo zakončit.
51:39
Další tři rychlé branky pro Chodov.
51:38
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava, asistoval #10 Matěj Jambor (1:14).
51:29
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Kryštof Šejnost, asistoval #44 Filip Kovářík (1:13).
50:48
Vlastní branku družstva Panthers Praha vstřelil #16 Adam Eliáš (1:12).
48:33
Kolář kryje střelu i dorážku.
47:49
Dlouhý výhoz hostujícího gólmana zachytává domácí obrana a rychlý útok se tak nekoná.
46:37
Prudká střela Motla ze středu.
45:24
Jelínek zachytil přihrávku hostující obany a střílí do brankáře.
44:37
3 podobné góly hostů znamenají rozdíl již 10 branek.
44:36
44:18
Kovářík z úhlu prostřeluje gólmana a dává 10. branku hostů.
44:17
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Filip Kovářík, asistoval #93 Vojtěch Petráň (1:10).
43:26
Hosté přehráli domácí obranu a Votava s klidem střílí gól na bližší tyč.
43:25
42:44
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #93 Vojtěch Petráň, asistoval #44 Filip Kovářík (1:8).
42:23
Rychlý útok hostí 3 na 2. Gól však nepadl.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:11
40:00
39:34
Střelu i další 2 dorážky kryje domácí brankář.
37:25
Tři rychlé střely domácích, ale ani jedna neskončila v brance.
37:02
Domácí zastavil rychlý útok hostů.
36:14
Pro hosty šťastně odražený balónek znamená další zvýšení skóre již na rozdíl 6 branek.
36:13
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #73 Adam Sláma, asistoval #93 Vojtěch Petráň (1:7).
35:44
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #75 Ondřej Zlesák, asistoval #72 Matyáš Kronovetr (1:6).
34:24
Vyloučen hráč #10 Ryan Ian Stejskal družstva Panthers Praha na 2 minuty za špatné střídání.
29:06
Střelu Kronovetra kryje Kolář.
27:53
Borek střílí vysoko nad branku.
26:41
Kronovetr čekal sám na středu před brankou a po bezchybné přihrávce Gabriela už měl lehkou práci.
26:40
Timeout Panthers Praha
26:40
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #72 Matyáš Kronovetr, asistoval #33 Filip Gabriel (1:5).
25:42
Hosté se snaží kombinovat na své útočné polovině, ale vstřelit gól se jim zatím nedaří.
23:29
Hlaváč v samostatném úniku trefuje hostujícího brankáře do nohou.
20:53
Střela Jelínka z půlky končí těsně vedle branky.
18:47
Votava čekal sám před brankou na přihrávku, která se k němu ale díky obraně domácích vůbec nedostala.
16:44
Sláma to zkouší z půlky, Šabler chytá.
15:37
Domácí jsou v plném počtu a ani v této přesilovce jsme gól neviděli.
14:40
Zlesák protlačil náhravku pod obránci až na Kronovetra, ten však míček netrefil.
13:37
Vyloučen hráč #54 Ondřej Suchánek družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:37
Přesilovku si vyzkouší i hosté. Suchánek si odsedí trest za vrážení.
12:10
Zlesák zachytil dlouhou přihrávku domácích. Naštěstí pro ně z toho nevznikla žádna šance.
10:51
Vyloučen hráč #44 Filip Kovářík družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
10:51
Domácí budou mít další šanci na vyrovnání. Uvidíme, zda se jim další přesilová hra již gólově vydaří.
10:21
Hosté rychle přidávají další branky a v 10. minutě už mají náskok 3 branek.
10:20
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #68 Martin Škorpa, asistoval #10 Matěj Jambor (1:4).
09:38
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #72 Matyáš Kronovetr, asistoval #68 Martin Škorpa (1:3).
08:56
Hosté hrají v plném počtu.
08:12
Necelá minuta do konce přesilovky domácích a zatím jsme mnoho šancí neviděli, do střely se naopak dostal hostující tým.
04:56
Vyloučen hráč #75 Ondřej Zlesák družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2+2 minuty za vysoká florbalka.
04:56
Domácí čeká šance na vylepšení skóre v jejich prospěch. Hosté budou v oslabení hned 4 minuty.
03:51
00:52
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #33 Filip Gabriel, asistoval #83 Antonín Votava (1:1).
00:52
Tým hostí stejně rychle odpovídá a stav je hned po první minutě zase vyrovnán.
00:09
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #67 David Zelinka, asistoval #34 Tomáš Kačer (1:0).
00:09
Domácí tým rychle otevírá skóre dnešního zápasu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Monzer a Lukáš Procházka.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Josef Šedivý; hráči v poli: Jan Štefek, Lukáš Kafka, Martin Škorpa, Matěj Jambor, Ondřej Zlesák
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Julius Šabler; hráči v poli: David Pech, Tomáš Kačer, Marek Linha, David Zelinka, Antonín Ježek