3:4
2:0
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - SK Meťák České Budějovice 7:6
19. Matyáš Cajthaml, 20. Dominik Březina, 28. Vojtěch Fišer, 33. Vojtěch Fišer, 39. Matyáš Cajthaml, 49. Vojtěch Basík, 57. Vojtěch Prokop - 14. Filip Pírka, 17. Tomáš Bezpalec, 21. Filip Pírka, 30. Tomáš Příhoda, 36. Tomáš Bezpalec, 39. Tomáš Příhoda; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 1:6; využití: 2:0; zásahy brankářů: Tomáš Kaňák 30 - Daniel Švec 39; po třetinách: 2:2, 3:4, 2:0;
Komentář domácích Kouba Marek (Vedoucí):
Dnesní zápas velký boj , chyběla nám kreativita a kvalita na míčku. Zapasu by slušela dělba bodů. Děkuji soupeři za zápas.
Komentář hostů Janoušek Ivan (Trenér):
Vyrovnaný zápas, rozhodly přesilové hry.
60:00
Střely ve 3. části: 16:14
60:00
59:17
Timeout SK Meťák České Budějovice
57:04
Vyloučen hráč #40 Oliver Schick družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání.
56:23
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #29 Vojtěch Prokop, asistoval #58 Vojtěch Basík (7:6).
56:23
Perfektní střela z půlky od Prokopa jenom zasvištěla v síti.
55:04
Vyloučen hráč #4 Nicolas Humpál družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za hrubost.
54:35
Bezpalec silnou střelou z půlky trefil golmanovu helmu. Kaňák dneska hodně zachraňuje.
53:09
Míček proskákal za zády kaňáka, ale za brankovou čáru se nedostal a vyskočil ven.
52:53
Prokop vystřelil a trefil akorát helmu golmana.
52:43
Trestné střílení družstva FBC Štíři Č. Budějovice neproměnil #29 Vojtěch Prokop.
52:43
Vyloučen hráč #35 Martin Kořenský družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání.
52:16
Na hráčích je vidět, že je vyrovnaný výsledek, jso opatrnější a snaží se tečovat a bránit míček všemi silami.
48:52
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #58 Vojtěch Basík, asistoval #27 Dominik Březina (6:6).
48:52
Basík měl štěstí, míček dokázal proletět doslova mezi prsty Švece, skoro to vypadalo, jako kdyby ho chytnul, ale míček bych rychlejší.
48:10
Fišer z otočky stříli silnou střelu do pravého dolního rohu branky, Švec byl ale nekompromisní a skvělě zvládnul tuto vzniklou situaci.
47:14
Krásný skok Kaňáka, který svým tělěm vykryl prázdné místo v brance.
46:09
Štíři se snaží dlouhými přihrávkami dostat dopředu, ale Meťák míček opět tečuje. Hosté to mají hodně v rukou a tento způsob se jim efektivmně vede řešit ve svůj prospěch.
45:12
Trestné střílení družstva FBC Štíři Č. Budějovice neproměnil #58 Vojtěch Basík.
45:12
Basík si chtěl povodit Švece, ale ten naopak zmátnul jeho a míček mu sjel do jeho rukou.
43:28
Švec si může připsat další zákrok, který znovu zachránil svůj tým. Skákající míček hned držel ve svých rukou a nedal domácím žádnou šanci.
42:15
Prokopovu šanci zazdila skvělá obrana hostů.
41:17
Kaňák vyskočil pro míček, ale už byl daleko, ale i tak se rychle vrátil do branky a nenechal žádnou šanci hosům ho prostřelit.
40:25
Oba týmy hned začali s velikým chtíčem vyhrát, jsou akční od první minuty.
38:43
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #60 Matyáš Cajthaml bez asistence (5:6).
38:38
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #61 Tomáš Příhoda, asistoval #66 Václav Schneider (4:6).
38:38
Dva na jednoho, díky skvelé přihrávce se dostzali až před Kaňáka, ten nejdřív míček chytnul, tan mu vypadl a poté ho do branky dorazili.
36:02
Vyloučen hráč #78 Vojtěch Fišer družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nesportovní chování.
35:30
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec, asistoval #54 Štěpán Taubr (4:5).
35:30
Obrana zabránila Kaňákovi ve výhledu a tak vůbec netušil, kde je míček, už nemohl nic dělat.
35:16
Kaňák dokázal ustát zmatek před bránou a chopil se míčku.
32:30
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #78 Vojtěch Fišer, asistoval #29 Vojtěch Prokop (4:4).
32:30
Smůla domácích se prolomila, Fišer naleznul volné místo v bráně a i přes snahu Švece padl gol.
31:46
Vyloučen hráč #83 Filip Pírka družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání.
31:28
Štíři se snažili dostat dopředu díky dlouhé přihrávce, ale útok ji už nestihnul doběhnout a akce nebyla využitá.
30:41
Domácí se snaží něco vymyslet u brány Meťáku, ale nedaří se jim to a míček ztrácí.
29:50
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #61 Tomáš Příhoda, asistoval #35 Martin Kořenský (3:4).
28:36
Hra se začíná vyrovnávat, nejenom výsledkem, ale i jistotou na míčku a v akcích.
27:43
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #78 Vojtěch Fišer, asistoval #23 Matyáš Cuřín (3:3).
25:16
Hosty hodně zachraňuje Švec, připisuje si další krásný zákrok, který by byl jinak jistý gól.
23:23
Fišer už měl skoro jistý gól, ale Švec ho ho ještě vyštrachal za svými zády a stav je pořád stejný.
20:15
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #83 Filip Pírka, asistoval #20 Tomáš Bezpalec (2:3).
20:15
Dobře zpracovaná přihrávka si našla čepel Pírky a ten zakončil do druhé strany něž byl golman, tomu už to jenom projelo mezi tyčkou a nohou.
19:59
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #27 Dominik Březina, asistoval #65 Tomáš Dofek (2:2).
18:55
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #60 Matyáš Cajthaml, asistoval #78 Vojtěch Fišer (1:2).
18:41
Sehrný Meťák se znovu dostal do brankového prostoru a domácí zachraňuji.
17:04
Kaňák předvádí další krásný zákrok.
16:44
Hosté jsou si na míčku jistější a zatím jenom oni proměňují šance.
16:36
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec, asistoval #93 Jan Duda (0:2).
13:16
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #83 Filip Pírka, asistoval #61 Tomáš Příhoda (0:1).
13:05
Pírka na Bezpalce, ale Kaňák zachránil.
12:09
Vyloučen hráč #4 Nicolas Humpál družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání.
11:25
Dofek skvělě zabránil hrozící hrozbě v pohodbě skvele sehraného Meťáku.
10:15
Hrubá chyba domácích, přihrávky obránců využili hosté, ale koncovka už pokulhávala.
07:57
Meťák začal hodně tlačit domácí, Tomeš se znovu pokoušel o gólovou šanci, ale Kaňák znovu bezchybný.
05:49
Tomeš se dobře vytočil, ale chběla lepší koncovka.
04:40
Obrana hostů měla lehké trhliny, Matys dokázal získat míček a jenom golmamn zachránil přd golem