2:2
3:5
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 5:8
22. Tomáš Zeisel, 38. Jakub Vařecha, 53. Michal Malec, 55. Jakub Vařecha, 60. Adam Klusoň - 6. Ondřej Valeš, 23. Patrik Synek, 31. Jakub Drga, 48. Matyáš Ostrý, 49. Vojtěch Gut, 59. Matyáš Ostrý, 59. Adam Drga, 60. Jakub Drga; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 3 + Tadeáš Gryc TDKU + 4:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matěj Buršík 17 - Daniel Hampl 22; po třetinách: 0:1, 2:2, 3:5;
Komentář domácích Fiala Marek (Trenér):
Velkou část zápasu jsme přizpůsobili naši aktivitu aktivitě soupeře a až na koncovku 2. třetiny jsme se nebyli schopni dostat do tempa. Koncovku zápasu jsme úplně nezvládli v hlavách. Soupeři gratulujeme k postupu a přejeme hodně štěstí. Před námi je letos spousta práce, ale je pozitvní, že i přes novou herní filosofii se nám podařilo v zápasech přenášet věci z tréninku do zápasu. Celému týmu chci poděkovat za vynaložené úsilí.
Komentář hostů Menšík Jan (Asistent trenéra):
Pro nás fyzicky náročné utkání, ve kterém se hodně střídalo, kdo kontroloval průběh. My jsme byli o něco efektivnější v zakončení a díky tomu jsme celý zápas vedli a dotáhli do vítězného konce. Jsme rádi, že jsme v celé kvalifikaci neprohráli jediný zápas a postupujeme. Díky soupeři za utkání a fanouškům za podporu.
60:00
Střely ve 3. části: 11:8
60:00
59:21
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #67 Adam Klusoň, asistoval #31 Michal Malec (5:8).
59:19
Vařecha z volleye vysoko nad bránu.
59:09
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #41 Jakub Drga z trestného střílení (4:8).
59:06
Konec zápasu přináší neskutečné množství emocí.
58:51
Vyloučen hráč #17 Tadeáš Gryc družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 do konce utkání.
58:51
Vyloučen hráč #17 Tadeáš Gryc družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2+2 minuty za nesportovní chování.
58:37
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #14 Adam Drga bez asistence (4:7).
58:23
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #20 Matyáš Ostrý, asistoval #41 Jakub Drga (4:6).
57:50
Hattrick míří do 6.
57:17
Hattrick zatím neúspěšně hledá chybu v obraně Gullivers.
55:39
Vyloučen hráč #14 Adam Drga družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za špatné střídání.
55:13
A bude se vylučovat, Gullivers nevychytali střídání.
54:00
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
54:00
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #15 Jakub Vařecha bez asistence (4:5).
54:00
Vařecha neskutečně vymetl síťku v levém horním rohu.
52:25
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #31 Michal Malec, asistoval #4 Lukáš Suk (3:5).
48:23
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #62 Vojtěch Gut, asistoval #38 Lukáš Boček (2:5).
47:48
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #20 Matyáš Ostrý, asistoval #29 Ondřej Soják (2:4).
47:48
Samostatný únik Ostrého.
47:00
Hra byla přerušena, Klusoň zůstal ležet na zemi.
45:25
Skvěle odbráněná standartní situace Gullivers.
44:44
Gullivers přestřelili odkrytou bránu.
43:31
Přechod Gullivers na útočnou polovinu. Hned v zápětí přišli o balonek.
41:41
40:33
Hattrick se okamžitě tlačí na útočnou polovinu.

39:20
Hattrick vytváří obrovský tlak na soupeře.
37:35
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #16 Jáchym Eliáš (2:3).
37:35
Skvěle secvičená standartní situace ze středu zařizuje Hattricku snížení skóre.
37:00
Vařechova střela do bloku.
36:06
Suk trefuje tyč.
35:20
Hattrick na své obranné polovině, snaží se najít bezpečný přechod na útočnou polovinu, což se jim podařilo.
34:03
Zápas je v posledních minutách doslova nahoru a dolů.
32:42
Střela Malce do masky Hampla.
31:28
Suk zpátky ve hře.
30:25
Vyloučen hráč #17 Tadeáš Gryc družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za bránění ve hře.
30:04
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #41 Jakub Drga, asistoval #29 Ondřej Soják (1:3).
30:04
Střela po standartní situaci končí za zády Buršíka.
29:56
Suk se svalil k zemi, vypadá to na zranění kolene.
29:25
Buršík musel zasahovat.
28:51
Střela Eliáše končí v bloku.
26:50
Hattrick se drží zuby nehty, Gullivers nemůžou najiít chybu v obraně domácích.
26:06
Suk skvěle vybojoval cenný čas.
25:30
Vyloučen hráč #31 Michal Malec družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za nesportovní chování.
25:00
Hattrick zatím skvěle brání.
24:16
Vyloučen hráč #16 Jáchym Eliáš družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za opakované přestupky.
22:09
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #10 Patrik Synek, asistoval #46 Jeroným Škvařil (1:2).
22:09
Tvrdá střela od mantinelu překonala Buršíka.
21:03
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #47 Tomáš Zeisel, asistoval #6 Marek Zapletal (1:1).
21:03
Skvěle se prosadil Zeisl, který byl z předbrankového prostoru nekompromisní.

18:14
Hattrick bude rozehrávat z rohu na útočné polovině.
17:00
Zisk balonku pro Hattrick.
15:25
Buršík předvedl skvělý zákrok.
14:51
Gullivers budou rozehrávat z rohu na straně soupeře.