1:1
4:3
0:0

Kanonýři Kladno - Wizards DDM SO Praha 10 7:6pn
5. Dominik Horák, 26. Jan Karel Matějka, 44. Martin Čermák, 52. Dominik Horák, 57. Ferdinand Tomášek, 60. Dominik Horák, N Karel Frýba - 8. Ruben Melchior Stibor, 14. Prokop Kočař, 32. Filip Černý, 52. Filip Černý, 57. Ruben Melchior Stibor, 60. Vojtěch Göpfert; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 2:5 + Matěj Bednář OS; využití: 3:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Jiří Ostrák 14 - Eduard Vladař 26; po třetinách: 1:2, 1:1, 4:3, 0:0;
Komentář domácích Buk Jan (Asistent trenéra):
Do zápasu jsme nasadili kombinovanou sestavu a dorostenci kteří nastoupili v této zkoušce obstáli. Náš výkon se postupně zlepšoval.
Komentář hostů Urbanec Roman (Vedoucí):
Štěstí a vše další při nás nestálo. Posledních osm minut bylo v bojovnosti a to další o náhodě. Děkujeme divákům, pořadatelům a přejeme příjemný zbytek neděle.

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM SO Praha 10 hráč #23 Lukáš Tesařík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno hráč #89 Karel Frýba a vstřelil rozhodující gól (7:6).

Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM SO Praha 10 hráč #55 Vojtěch Göpfert , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno hráč #82 Dominik Horák , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM SO Praha 10 hráč #81 Filip Černý a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno hráč #98 Šimon Procházka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM SO Praha 10 hráč #55 Vojtěch Göpfert a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno hráč #89 Karel Frýba a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM SO Praha 10 hráč #24 Antonín Šubrt , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno hráč #82 Dominik Horák a vstřelil gól.
70:00
Zahájena trestná střílení.
70:00
Střely v prodloužení: 2:2
70:00
64:57
Vyloučen hráč #65 Matěj Mach družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
63:18
Vyloučen hráč #13 Matěj Kolář družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání.
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 8:5
60:00
59:58
Horák zařizuje úžasné vyrovnání 3 vteřiny před koncem základní hrací doby.
59:57
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #82 Dominik Horák, asistoval #89 Karel Frýba (6:6).
59:56
Vyloučen hráč #97 Kryštof Počta družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání.
59:38
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #55 Vojtěch Göpfert, asistoval #87 Prokop Kočař (5:6).
59:28
Kladenský Ostrák vytahuje luxusní zákrok!
59:03
Timeout Kanonýři Kladno
56:59
Wizards rychle odpovídají.
56:58
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #38 Ruben Melchior Stibor bez asistence (5:5).
56:16
Tomášek krásně umisťuje střelu a navrací Kladnu brankové vedení.
56:15
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #13 Ferdinand Tomášek, asistoval #65 Matěj Mach (5:4).
51:29
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #97 Kryštof Počta (4:4).
51:16
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #82 Dominik Horák, asistoval #81 Martin Čermák (4:3).
49:46
Vyloučen hráč #10 Jakub Sedliský družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:39
43:30
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #81 Martin Čermák, asistoval #31 Matěj Půček (3:3).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:8
40:00
35:39
Vyloučen hráč #88 Matěj Bednář družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za nesportovní chování.
35:39
Vyloučen hráč #88 Matěj Bednář družstva Wizards DDM SO Praha 10 - osobní trest.
31:06
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #55 Vojtěch Göpfert (2:3).
25:40
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #91 Jan Karel Matějka bez asistence (2:2).
23:43
Vyloučen hráč #45 Patrik Vachata družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání.
22:39
Mach rozezvoněl tyčku hostujících.
21:01
Wizards vstupují do druhé třetiny důrazně a budují si šance.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 13:5
20:00
18:54
Tomášek výborně našel spoluhráče přes celé hřiště až před brankáře, tomu ale střela nesedla.
15:16
Frýba se s balonkem dostává ke střele, Vladař byl pozorný a balon chytá.
13:39
Kočař se otáčí před posouvajícím se Ostrákem a zasouvá mu balon pod ruku.
13:38
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #87 Prokop Kočař, asistoval #88 Matěj Bednář (1:2).
12:05
Matějka probíhá celé hřiště a pálí, brankář hostí však čape.
07:24
Po chybě kladenského obránce wizards vyrovnávají skóre utkání.
07:23
04:05
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #82 Dominik Horák, asistoval #13 Ferdinand Tomášek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Patera a Nikola Staňková.
00:00
00:00
Line-up hostů Wizards DDM SO Praha 10: brankář: Eduard Vladař; hráči v poli: Patrik Vachata, Matěj Kolář, Filip Černý, Kryštof Počta, Vojtěch Göpfert
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Jiří Ostrák; hráči v poli: Hynek Špaček, Jakub Kříž, Jan Karafiát, Ferdinand Tomášek, Martin Čermák