5:1
5:0
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB - FbC Hradec Králové  12:2
11. Ondřej Pužman, 19. Jan Venera, 27. Jakub Hart, 31. Jonáš Kudrna, 32. Jan Venera, 40. Filip Bergman, 40. Štěpán Hendrych, 41. Jakub Šourek, 43. Tomáš Volovik, 45. Kryštof Kostroun, 58. Jakub Hart, 58. Filip Bergman - 15. Petr Szturc, 29. Vítek Ryba; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Matěj Veselý 8, Jan Zlatohlávek 11 - Michal Malý 3; po třetinách: 2:1, 5:1, 5:0;
Komentář domácích Šácha Martin (Trenér):
První třetina od nás dnes vlažná ve všech ohledech. Od druhé třetiny jsme začali plnit věci, které si kluci stanovili a to neslo úspěch. Díky celému týmu za přístup ve všech zápasech kvalifikace, která byla náročná.
Komentář hostů Heger David (Trenér):
Mnoho zkušeností pro náš mladý tým - dnešní utkání.
Děkuji týmu za snahu. Od půlky zápasu fyzička Off proto výsledek vypadá tak jak vypadá. Máme na čem pracovat.
60:00
Střely ve 3. části: 11:5
60:00
59:55
Bergman vystřelil poslední střelu dnešního zápasu, byla ale mimo.
59:00
Začala poslední minuta dnešního zápasu.
58:32
Lebeda z hranice velkého brankoviště přestřeluje boleslavskou svatyni.
57:52
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #45 Filip Bergman z trestného střílení (12:2).
57:52
Nájezd pro Bolku! Pojede Filip Bergman.
57:19
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #97 Jakub Hart, asistoval #5 Michal Fišera (11:2).
57:19
Krásnou přihrávku vyslal Fišera Hartovi. Ten měl odkrytou bránu
56:14
Szturc se vydal směr mladoboleslavská branka. Zlatohlávek jeho střelu zastavil mezi nohama.
54:28
Bergman byl v obložení dvou hradeckých hráčů u mantinelu. ze situace skvěle vybruslil a Boleslav zůstala na balónku.
53:30
Hradec je opět v tlaku. Uvidíme zda se změní skóre.
50:33
Hart rozvonil v mladoboleslavské hale tyč!
47:29
Hradec teď drží balónek a snaží se dostat k mladoboleslavské brance. Boleslavská pětka na hřišti je zatím odolná vůči hradeckému tlaku.
45:10
Kohút měl dobrou brankovou příležitost, ale Malý pravou nohou předvedl pěkný zákrok!
44:43
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #14 Kryštof Kostroun, asistoval #55 Štěpán Hendrych (10:2).
44:43
Kostroun přidává desátý gól Mladé Boleslavi do královéhradecké branky!
42:33
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #32 Tomáš Volovik, asistoval #98 Jan Plášil (9:2).
42:33
Uběhlo jen málo přes dvě minuty a Boleslav dál střílí! Volovik využil Plášilovu přihrávku a zvyšuje na 9:2
40:20
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #33 Jakub Šourek, asistoval #97 Jakub Hart (8:2).
40:20
Boleslav otevírá třetí třetinu gólem! Stav utkání 8:2
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář #42 Jan Zlatohlávek družstva Předvýběr.CZ Florbal MB
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:6
40:00
39:41
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #55 Štěpán Hendrych, asistoval #14 Kryštof Kostroun (7:2).
39:41
Boleslav přidává v poseldní minutě druhé třetiny už druhý gól. Stav utkání 7:2
39:25
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #45 Filip Bergman, asistoval #97 Jakub Hart (6:2).
39:25
Boleslavská standartka na hranici velkého brankoviště nedopadla nejlíp. Následná akce ale končí gólem! Stav utkání 6:2
38:31
Plášil ze standartky trefuje tyč Malého svatyně.
37:37
Nepřehledná situace v domácím brankovišti. Veselý zastavil střelu Hanzlíka na brankové čáře.
35:32
Kohút zase sám před bránou. Opět přestřeluje.
33:23
Bolka útočí, útočí a útočí. Hradec brání, brání a brání...
31:52
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #66 Jan Venera, asistoval #76 Ondřej Pužman (5:2).
30:42
Někteří hráči z obou družstev dnes odejdou z utkání nejspíš s "beruškamy". Hodně střel totiž blokují právě hráči, a tak se míček ani nedostane ke gólmanům.
30:17
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #3 Jonáš Kudrna, asistoval #55 Štěpán Hendrych (4:2).
30:03
Hradec zatím útočí pouze z brejků. Stálý útok jsme u nich ještě téměř neviděli.
28:33
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #82 Vítek Ryba, asistoval #4 Filip Brejcha (3:2).
28:12
Bergman z otočky napálil jednoho z hradeckých obránců.
26:40
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #97 Jakub Hart, asistoval #45 Filip Bergman (3:1).
26:40
Hart s Bergmanem předvedli kombinaci, na jejiíž konci slaví celý středočeský tým gól! Stav utkáni 3:1
25:12
Venera s Festou svedli souboj u manitenlu. Rozhodčí vyhodnotili, že si Venera počínal nedovoleně.
22:58
Plášilovu střelu dorážel Kohút, Malý byl ale velkým mužem v této akci a jeho pokus zneškodnil.
20:48
První střelu ve druhé třetině vyslal hostující celek. Veselý zůstává v pozoru i druhou třetinu.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:4
20:00
19:50
Boleslav už nic nezkouší a dohráva zbytek první třetiny u svojí branky.
18:46
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #66 Jan Venera, asistoval #14 Kryštof Kostroun (2:1).
18:46
Kostroun našel Veneru před bránou, který rozhodil brankaře a kličkou uklidil míček do brány! Stav utkání 2:1.
16:16
Volovik se nabízel úplně sám uprostřed hřiště. Hendrych ho slušnou přihrávkou našel. Následovalo hledání míčku a jeho následná ztráta.
14:16
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #36 Petr Szturc bez asistence (1:1).
14:16
Srovnání skóre! Szturc využil nepřesnou přihrávku boleslavské obrany a trefil se nad rameno Veselého.
11:39
Prokop se při pokusu o přihrání spoluhráči netrefil do balónku. Jeho chybu mohl potrestat Hart, když stál úplně sám před brankařem. To se mu ale nepovedlo a Malý si připisuje další zákrok.
10:02
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #76 Ondřej Pužman, asistoval #5 Michal Fišera (1:0).
10:02
Fišera nabil Pužmanovi, který pálil od mantinelu do prázdné brány. Boleslav jde po deseti minutách do vedení 1:0!
09:05
Vyloučen hráč #36 Petr Szturc družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:29
Fišera vyslal Kohúta, tomu se ale balónek zapletl mezi nohy a míček ztratil.
07:51
Zatím vidíme pomalou hru bez větších šancích.
04:59
Červenka jako první vyzkoušel pozornost Malého. Když vyrazil míček maskou, otestoval si tak i její pevnost.
02:38
Kudrna se postaral o první střelu. Ta ale skončilo mimo hřiště.
01:28
Boleslavští zatím převážně drží míček na svých čepelích. Ani jeden tým se ale zatím nedostal ke střele.
00:01
Zápas začal! Úvodní buly pro Hradec.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Beránek a Jaroslav Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové : brankář: Michal Malý; hráči v poli: Matěj Kremeník, Vítek Ryba, Martin Cupal, Filip Brejcha, Filip Nerad
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Matěj Veselý; hráči v poli: Ondřej Pužman, Michal Fišera, Filip Bergman, Jakub Šourek, Jakub Hart
00:00
Dobré odpoledne, vítám Vás u online přenosu posledního kvalifikačního utkání skupiny F CE soutěže juniorů. Mladoboleslavský celek si po včerejším zápase v Pardubicích zajistil první postupové místo ve kvalifikační skupině. Znamená to tedy, že v nadchazející sezoně se Mladá Boleslav zapíše mezi 12 účastníků nejvyšší juniorské florbalové soutěže Českého florbalu. Hradecký tým naopak v kvalifikaci ještě nezískal ani bod. V posledním střetnutí obou celků, odjížděl boleslavský autobus, z Hradce, narvaný třemi body. Středočeši totiž vyhráli nad hradeckýcm celkem 8:3.