1:2
1:0
- : -

Florbal Primátor Náchod - SOKOLI Pardubice 3:6
16. Martin Hanuš, 37. Filip Knettig, 49. Jakub Langpaul - 4. Ondřej Machatý, 11. Petr Křinka, 17. Petr Křinka, 17. František Kadavý, 25. Ondřej Machatý, 39. David Strnádek; rozhodčí: Daniel Suchý - Václav Křepelák; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 49; zásahy brankářů: Vojtěch Fof 23 - Vojtěch Ujec 27; po třetinách: 1:4, 1:2, 1:0;
Komentář domácích Čečetka Jan (Vedoucí):
Pokud chceme hrát nejvyšší juniorskou soutěž, tak nemůžeme čtyřikrát namazat na gól soupeře, nechat si soupeře procházet středem jak nůž máslem a nevyužít tolik protiútoků 2na1 a 1na0. Pak se prospaná první třetina špatně stahuje a zápas otáčí. Nic proti soupeři, vyhrál zaslouženě, ale pokud "dominoval", tak by skóre a obraz hry musel vypadat úplně jinak než dneska. Díky soupeři, rozhodčím a divákům za zápas.
Komentář hostů Krejčí Tomáš (Asistent trenéra):
 V dnešní utkání jsme jasně dominovali a nedovolili jsme Náchodu vůbec nic: Hráči celé utkání odmakali a a poctivě odpracovali.malou kaňkou na utkání jsou obdržené 3 branky po našich laciných chýbách ze kterých se musíme poučit. Zápas mohl skončit daleko větším rozdílem ale naše produktivita není v klidu řešena. Děkuji soupeři a rozhodčím za fair-play utkání. Hlavně našim fanouškům chci poděkovat, kteří vážili cestu do Náchoda
48:27
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #42 Filip Knettig (3:6).
48:27
Langpaul tečuje střelu Knettiga a snižuje.
47:38
Drahný netrefuje prázdnou bránu
45:13
Fof výborně vyhodil na Vysokého. Ten ale trefil pouze golmana hostů.
38:33
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #17 David Strnádek, asistoval #21 Jan Nezval (2:6).
38:33
Pardubice dávají gol. Strnádek gol oslavil kotoulem
36:29
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #42 Filip Knettig, asistoval #97 Jakub Langpaul (2:5).
36:29
Náchod dává pěkný gol a snižuje stav utkání.
25:01
Rázl šel sám na bránu, ale Ujec ho vychytal.
24:49
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #57 Ondřej Machatý, asistoval #25 Petr Kvasil (1:5).
16:42
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #35 František Kadavý, asistoval #21 Jan Nezval (1:4).
16:42
Pardubice dávají gol na 1:4.
16:05
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #55 Petr Křinka, asistoval #73 Max Malátek (1:3).
15:45
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #61 Martin Hanuš z trestného střílení (1:2).
15:45
Hanuš udělal svoji klasickou kličku a Náchd snižuje.
14:52
Prause nádherně prosoloval hřiště, ale šance golem neskončila.
10:43
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #55 Petr Křinka, asistoval #35 František Kadavý (0:2).
10:43
Balek ztratil před vlastní bránou a hostujíci tuto chybu potrestali.
10:13
Uder hostí skončil v bloku
07:53
Hostující hrají na míčku a pokoušejí se překonat obranu domácích. Zatím se jim to moc nedaří
04:58
Langpaul střílí pouze do boční síťky
03:09
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #57 Ondřej Machatý, asistoval #28 Tomáš Belej (0:1).