6:3
- : -
FBS Olomouc

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBS Olomouc 12:6
13. David Slončík, 19. David Slončík, 20. Nikolas Vizváry, 21. Dan Peterek, 22. Jan Sitora, 40. Lukáš Fukala, 46. Dan Peterek, 47. Matěj Šmerda, 48. Lukáš Fukala, 51. Lukáš Fukala, 58. Lukáš Fukala, 59. David Slončík - 5. Martin Ambrož, 24. Martin Ambrož, 40. Petr Sova, 45. Martin Robert Horry, 46. Antonín Mikulík, 60. Robin Večeřa; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 2:4; využití: 2:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Adam Strážnický 7 - Šimon Nykl 40; po třetinách: 3:1, 3:2, 6:3;
Komentář domácích Veselý Jaromír (Vedoucí):
Čtvrteční florbalový hnus je za námi. Úspěšně jsme na hřiště vyzvraceli vítězství. Hru nám srážela obrovská hromada technických nepřesností na míčku a laxnosti v obranných situacích. Nicméně rozdíl mezi soupeři byl tak významný, že ani tak nepodařená hra nepřinesla k závěrečnému hvizdu výsledkové drama.
Do budoucna se musíme naučit vytěžit ze hry mnohem víc.
Komentář hostů Hruška Tomáš (Trenér):
Ačkoli dvouciferný výsledek nevypadá moc dobře, tak můžeme být víceméně spokojeni. Sice jsme nehráli první dvě třetiny, pro diváky, moc atraktivní florbal, ale hru na obranné polovině jsme neměli úplně špatnou a za všechny obdržené góly jsme si mohli sami. Pak jsme hru více otevřeli, stáhli na 6:5, ale Vítky ukázaly, že jsou úplně jinde. Děkuji soupeři za zápas, za vstřícnost při odložení a přeji hodně zdaru v TOP 12.
59:25
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #48 Robin Večeřa bez asistence (12:6).
59:25
Večeřa míří přesně na zadní tyč
58:36
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 David Slončík, asistoval #91 Nikolas Vizváry (12:5).
58:36
Slončův hattrick a desátý gól domácí první lajny
57:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Lukáš Fukala, asistoval #79 Jakub Galia (11:5).
57:10
Fukala už míří přesně
56:55
Peterek znovu do tyče
56:20
Vyloučen hráč #54 Matěj Ivo Pírek družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
50:51
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Lukáš Fukala, asistoval #91 Nikolas Vizváry (10:5).
50:04
Hostující beci zastavili míček na brankové čáře
47:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Lukáš Fukala, asistoval #66 David Slončík (9:5).
47:11
Nějak se tu kluci rozstříleli
46:42
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #17 Matěj Šmerda, asistoval #13 Filip Szemla (8:5).
46:42
Šmerda hned nato od levého manťáku zvyšuje
45:59
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #40 Dan Peterek, asistoval #91 Nikolas Vizváry (7:5).
45:59
Tak olomoucké nadechnutí netrvalo dlouho
45:34
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #41 Antonín Mikulík, asistoval #33 Matěj Pecha (6:5).
45:34
Olomouc výrazně ožila a přidává další gól do víka
44:53
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #83 Martin Robert Horry, asistoval #54 Matěj Ivo Pírek (6:4).
39:36
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #20 Petr Sova, asistoval #71 Matěj Romanovský (6:3).
39:36
Šmerda jednu šanci hostí zablokoval, nicméně domácí se rozhodli dát hostům ještě jednu možnost, kterou hosté využívají
39:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Lukáš Fukala, asistoval #36 Filip Novotný (6:2).
34:56
Vyloučen hráč #13 Filip Szemla družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hra rukou.
27:32
Vyloučen hráč #41 Antonín Mikulík družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
27:32
Tlak domácích, sekera a dvojka pro Olomouc
25:18
Parádní sejv Stráži, dorážku už hosté nezvládli
23:34
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #16 Martin Ambrož, asistoval #53 Martin Mikolajek (5:2).
23:34
A teď už zase jo, hosté přesně zakončují rychlý brejk
22:29
Teď Olomouc moc neví..
21:56
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #27 Jan Sitora, asistoval #8 Dominik Vinárek (5:1).
21:56
Individuální akce Sitiho a střela pod břevno
21:15
Gabrielovu střelu Nykl zastavil
20:42
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #40 Dan Peterek, asistoval #66 David Slončík (4:1).
20:42
Novotného průnik nejprve Slončík gólově nnezakončil ale pak našel Peterka, který zvyšuje
20:00
20:00
Střely v 1. části: 16:2
20:00
19:46
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #91 Nikolas Vizváry, asistoval #66 David Slončík (3:1).
19:46
Vizváry dostal nabito na střed a uklízí pod břevno
19:22
Vyloučen hráč #80 Filip Černohous družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
18:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 David Slončík, asistoval #14 Lukáš Fukala (2:1).