3:5
- : -
FBC Liberec

FBC Liberec - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 5:12
16. Ondřej Vyvial, 22. Tomáš Urban, 44. Lukáš Dolejš, 46. Ondřej Cejnar, 55. Adam Stýblo - 5. Tomáš Fryš, 16. Tomáš Trnka, 21. Matěj Vosátka, 30. Matěj Vosátka, 38. Mário Ozimý, 40. Šimon Batkovič, 40. Lukáš Trnka, 41. Matěj Vosátka, 42. Maxim Grega, 46. Mário Ozimý, 47. Tomáš Fryš, 47. Šimon Batkovič; rozhodčí: David Bezucha - Lukáš Polanský; vyloučení: 2:3 + Jakub César 4; využití: 2:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Vilém Svrček 30 - Miroslav Kovařík 20; po třetinách: 1:2, 1:5, 3:5;
Komentář domácích Klucho Matěj (Trenér):
V půlce zápasu totální kolaps a již nás nikdo nenahodil. Markantní rozdíl ve hře s míčem a 1-1 celkově. Velmi mě mrzí, že jsme nebyli Bohemce důstojnějším soupeřem ani v jednom utkání. Gratuluji ji k zaslouženému postupu a my si jdeme ještě zahrát.
Komentář hostů Palatínus Antonín (Trenér):
Jsem rád, že kluci přistoupili k utkání zodpovědně a ačkoliv jsme měli relativně velký náskok, tak jsme nic nenechali náhodě. V první třetiny to mělo ještě mouchy v obranné hře, nicméně druhá třetina nám vyšla podle představ a v této části utkání jsme jasně dominovali. Ve třetí třetině se už zápas pouze dohrával, my jsme vypadli z role a byl už to takový hurá florbal. Díky soupeři za zápas a přeji hodně štěstí do baráže.
60:00
Nejlepší hráči dnešního zápasu: Liberec - Michal Václavík , Bohemians - Mário Ozimý
60:00
Střely celkem: Liberec - 25 , Bohemians - 42
60:00
Střely ve 3. části: 9:9
60:00
59:53
Vyloučen hráč #13 Jakub César družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2+2 minuty za sekání.
59:40
Bohemians na míčku se snaží ještě vymyslet nějakou gólovou situaci.
59:20
Probíhá poslední minuta dnešního zápasu.
58:24
Stránskému se podařilo vstřelit branku, ta bohužel nemohla platit, všichni viděli jeho vysokou hokejku.
54:59
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #23 Adam Stýblo, asistoval #71 Lukáš Dolejš (5:12).
54:59
Další využitá přesilová hra z hokejek domácích.
53:20
Vyloučen hráč #13 Jakub César družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost.
51:12
Bohemians si během dvou minut vytvořit jemon jednu vážnou situaci.
49:12
Vyloučen hráč #69 Jakub Horník družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
49:12
I hosté si zahrají druhou přesilovou hru.
49:03
Horník trefuje boční síťku brány.
47:20
Tvrdá střela Václavíka z půlky hřiště, hostující brankář jeho střelu dokázal vychytat.
46:30
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #97 Šimon Batkovič, asistoval #91 Matěj Vosátka (4:12).
46:16
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #16 Tomáš Fryš, asistoval #23 Dominik Bürger (4:11).
45:58
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #59 Ondřej Cejnar, asistoval #77 Michal Václavík (4:10).
45:58
Liberecká pětka určená na tuto přesilovku se prosazuje poměrně rychle.
45:38
Vyloučen hráč #80 Mário Ozimý družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:38
Liberec má druhou výhodu přesilové hry v dnešním zápase.
45:06
Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
45:06
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #80 Mário Ozimý, asistoval #46 Lukáš Trnka (3:10).
45:06
Ozimý trefuje zadní šibenici brány.
43:17
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #71 Lukáš Dolejš, asistoval #23 Adam Stýblo (3:9).
43:17
Dolejš se od mantinelu dokázal překonat hostujícího brakkáře.
41:57
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #88 Maxim Grega, asistoval #16 Tomáš Fryš (2:9).
41:57
Zapomenutý Grega za libereckou obranou neměl sebemenší problém se zakončením.
41:22
Ozimý nastřeluje tyč.
40:22
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #91 Matěj Vosátka bez asistence (2:8).
40:01
Míček se opět ocitl na polovině domácích.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:22
40:00
39:33
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #46 Lukáš Trnka, asistoval #80 Mário Ozimý (2:7).
39:21
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #97 Šimon Batkovič, asistoval #11 Adam Václav Kyselka (2:6).
39:21
Využítá přesilová hra z hole Batkoviče.
39:05
Začala probíhat poslední minuta druhé třetiny.
38:33
Vyloučen hráč #29 Tomáš Urban družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
38:33
I Bohemians si vyzkouší přesilovou hru.
37:42
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #80 Mário Ozimý, asistoval #64 Tomáš Trnka (2:5).
37:42
Ozimý trefuje z první nahrávku přes celé hřiště.
35:44
Hosté si z domácích udělali kuželky, ale nedokázali zakončit.
35:00
Dnešní dopolední utkání navštívilo 50 diváků.
32:20
Timeout FBC Liberec
29:51
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #91 Matěj Vosátka, asistoval #97 Šimon Batkovič (2:4).
29:51
Stejná situace jako na začátku třetiny. Batkovič krosem na Vosátka a ten trefuje z první odkrytou bránu.
29:45
Vosátka netrefuje prázdnou část brány. Svrček míček odrazil do tyčky.
27:25
Hosté promarnili výhodnou akci 4 na 2.
25:40
César nedokázal dostat míček za záda domácího brankáře.
23:37
Hosté mají vellký tlak na bránu i ve druhé třetině.
21:42
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #29 Tomáš Urban, asistoval #42 Adam Zoubek (2:3).
21:42
Urban dokázal dorazit střelu Zoubka.
20:27
20:27
Krosová nahrávka na Vosátka a ten byl ve svém zakončení nekompromisní.
20:01
Bule znovu pro Liberec, hosté i hned napadají.
15:43
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #64 Tomáš Trnka bez asistence (1:2).
15:43
Rychlá odpověď. Trkna si vzal míček na své polovině a proběhl s ním celé hřiště a střelou ze středu bere vedení zpět na svou stranu.
15:28
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #70 Ondřej Vyvial, asistoval #23 Adam Stýblo (1:1).
15:28
Jak zaznělo z liberecké střídačky ,,Líp to trefit nešlo,,. Vyvial střelou od mantinelu přešně trefil skulinku na bližší tyči.
13:40
Ozimý trefuje z otočky jenom boční síťku.
12:30
Bohemians na míčku, drží domácí na jeho polovině.
10:30
Vyhrocenou situaci před domácí brankou dopadl lépe pro Liberec.
07:42
Domácí nevyužili početní převahu.
06:10
Bohemians i v oslabení se dokáží dostat do útoku a ohrozit bránu domácích.
05:42
Vyloučen hráč #21 Lukáš Vašíček družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za bránění ve hře.
05:42
Liberec dostal výhodu přesilové hry.
04:57
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #16 Tomáš Fryš, asistoval #59 Ondřej Kroužek (0:1).