0:3
2:3
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - FBŠ Hummel Hattrick Brno 2:8
48. Matyáš Sirotek, 50. Jiří Koklar - 3. René Slezák, 9. Lukáš Vlach, 24. Tomáš Brom, 30. Matěj Bednář, 33. Vít Máček, 53. Jonáš Kůra, 55. Nikolas Zouhar, 60. Matyáš Kůra; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 1:3 + Jaroslav David 4; využití: 1:1; diváků: 103; zásahy brankářů: Tomáš Švehla 14, Martin Hanousek 12 - Filip Létal 25; po třetinách: 0:2, 0:3, 2:3;
60:00
Střely ve 3. části: 11:13
60:00
59:59
59:33
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #74 Matyáš Kůra, asistoval #6 Tomáš Brom (2:8).
58:19
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
57:53
Vyloučen hráč #9 Jaroslav David družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2+2 minuty za hrubost.
55:49
Slezák z první skvělá střela, akorat pár centimetrů chybělo od jejího cíle.
54:35
Matějček chtěl využít obrovské šance, ale Létal skočil po míčku.
54:05
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #87 Nikolas Zouhar, asistoval #6 Tomáš Brom (2:7).
54:05
Hanousek se nejprve přesunul na jednu stranu, dostal se na do lehu a po přihrávce na druhou stranu už bylo skoro nemožnmé reagovat.
53:04
Střelu z první Hanousek zastavil levou rukou.
52:21
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #92 Jonáš Kůra, asistoval #96 René Slezák (2:6).
51:45
Drobiš zablokoval standartku.
51:44
Vyloučen hráč #14 Filip Kyrian družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
50:02
Hájek vystřelil od mantinelu, ale Hanousek odrazil tělem a zacinkala jenom tyčka.
49:23
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #81 Jiří Koklar, asistoval #79 Matyáš Kouba (2:5).
49:23
Kokklar poslal po zemi docela pomjalu míček, ten si ale našel cestu mezi nohami Létala.
49:11
Šance na straně domácích, golman položený, ale Froňek nezvládnul vystřelit nahoru.
47:46
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #22 Matyáš Sirotek, asistoval #71 Dominik Vlček (1:5).
47:46
Smůla je překonána, domácí se dokázali dostat do střelecké pozice a Létalovi prostřelili síť.
46:57
Vyloučen hráč #74 Matyáš Kůra družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za držení.
45:00
Hanousek hezky vyšmátnul míček na poslední chvíli.
44:24
Hattrick má skvělé přechody, dokáží využít každé chyby a obrátit ji ve svůj prospěch.
41:05
Koubova střela akorát trefila nohu obrany.
37:48
Další přesilovka, co jako přesilovka nevypadala, Hattrick skvěle blokuje a domácí nemají takovopu jistotu na míčku.
36:08
Vyloučen hráč #66 Matěj Bednář družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:14
Drobiš měl šanci na střelu, ale zkusil zvýšit šance tím, že to poslal Froňkovi, ale to už mu překazila obrana.
34:08
Další pokus od Štírů v podání Froňka, ale ten už jenom na poslední chvílií trefoval míček backhandem a střela šla mimo.
32:49
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #76 Vít Máček, asistoval #96 René Slezák (0:5).
32:49
Střídání brankáře. Nový brankář #94 Martin Hanousek družstva FBC Štíři Č. Budějovice
32:49
Slezák dal přesnou přihrávku před branku Máčkovi, ten perfektně zamířil a vstřelil míček do levého horního roku.
31:29
Létal si může připsat hezký zákrok, velikým vyjetím z brány zablokoval možnosti Štírů na vstřelení branky.
30:42
Zouhar zklepnul míček Švehlovi, ale ten vychytal.
29:27
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #66 Matěj Bednář, asistoval #38 Lukáš Jelínek (0:4).
29:13
Froňkova střela mířila mimo.
26:42
Štíři tuto třetinu zatím nezvládli vystřelit žádnou střelu.
25:25
Na Štírech je vidět, že se snaží najít způsob na proražení obrany hostů, ti ji ale nenechávají moc prostoru.
23:51
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #6 Tomáš Brom, asistoval #74 Matyáš Kůra (0:3).
23:22
Hattrick se ujal dobré šance, předběhl obranu a šel sám na Švehlu, ten tachánil tým.
20:54
Švehla na poslední chvíli zachytil za sebou míček.
18:38
Hummel se ve třech nebezpečně přesouval ke Švehlovi, ale Štíři je dokázali ve dvou zablokovat.
15:49
Drobiš střílí zákeřnou táhlou střelu z otočky, Létal ale hned natahuje nohy a vychytal.
15:14
Domácí se snažili přejít dopředu, ale přihrávky měli moc skákavé a míček nemohli trefit.
13:18
Spíše to vypadá jako by měli přesilovku hosté, více jsou na míčku a mají více gólových šancí.
12:25
Vyloučen hráč #96 René Slezák družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:45
Akce Matějček- Sirotek- Drobiš byla zakončená tyčkou, která se krásně rozezněla.
08:10
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #41 Lukáš Vlach, asistoval #96 René Slezák (0:2).
08:10
Krásná souhra mezi hráči, Vlach objel míčekm branku a spolu se Slézákem se přihrávkami dostali až ke Švehlově bráně a Švehlu už si obehráli.
07:09
Jelínek svým tělěm dobře brání míčku, aby se nedostla k Létalovi
06:08
Sedláček prokličkoval středem, ale zakončení už nebylo dobré.
05:32
Sirotek od manťáku prověřuje Létala ve střehu, ale ten si je jistý a chytá
03:54
Strouhal tečoval střelu mířenou na Švehlu.
02:44
Hattrick je více aktivní na míčku a jde do všeho trušku víc.
02:16
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #96 René Slezák, asistoval #41 Lukáš Vlach (0:1).
01:56
Slezák pokusil prostřelit Švehlu, ale ten bystře reagoval.
01:00
Štíři se přihrávkami snaží přejít dopředu.
00:01
Úvodní bule 1. třetiny pro tým hostů.
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Tomáš Sommer.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Létal; hráči v poli: Jiří Hájek, Jonáš Kůra, René Slezák, Lukáš Vlach, Vít Máček
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Tomáš Švehla; hráči v poli: Tomáš Brožek, Daniel Drobiš, Michal Matějček, Matyáš Sirotek, Petr Žáček