4:2
0:1
0:0

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - FBŠ Hummel Hattrick Brno 4:5pn
33. Patrik Pollak, 35. Václav Černoch, 37. Martin Karpíšek, 37. Martin Kadlec - 8. Vít Máček, 28. Jonáš Kůra, 35. Marek Fuchs, 59. Matěj Bednář, N Matěj Bednář; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 254; zásahy brankářů: Matyáš Krupa 23 - Filip Létal 15; po třetinách: 0:1, 4:2, 0:1, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers hráč #23 Václav Černoch , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno hráč #96 René Slezák a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers hráč #98 Martin Kadlec , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno hráč #66 Matěj Bednář a vstřelil rozhodující gól (4:5).
64:55
Kadlec mohl 5 sekund před koncem prodloužení rozhodnout, ale Látal svůj tým podržel.
64:40
Poslední minutu prodloužení opravdu vře pod kotlem.
63:30
Kůra je prvním autorem střeli v přesilovce. Velmi povedená střela z otočky, směřovaná 30 nad led na zadní, Krupa vyráží konečky prstů.
62:50
Doposud nebyla vyslána jediná střela, jak na bránu, tak ani pokus o ni.
60:30
Obranný systém v osobním stylu zatím gulliverům vychází.
60:01
Atraktivní prodloužení 3 na 3 zahíjeno, uvodní buly pro hosty.
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 7:7
60:00
59:59
Nyní nás čeká prodloužení, které nemálo kdo čekal. Utkání je velmi vyrovnané.
58:52
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #66 Matěj Bednář, asistoval #96 René Slezák (4:4).
58:52
Hosté nakonec hru v 6 využívají sehrávkou na střed a střelou 20 nad led na zadní. Gól si připisuje Matěj Bednář po pěkné příhrávce Reného Slezáka.
57:15
Hosté v 6.
56:26
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
56:26
Hosté si vybírají oddechový čas, tak uvidíme, s čím příjdou. Předpokládáme co nejdříve hru v 6.
52:52
Jan Zbořil nyní podle svého vzoru Harryho Maguire odkopává míček pryč z předbrankového nebezpečí.
52:24
Závar před bránou hostí i přes 2 střely na bránu gólem nekončí.
51:56
Zdravotník v akci, jeden z hráčů hostí si vyžaduje ošetření a je odnášen za mantinel.
50:40
Již se nacházíme ve fázi hry, kdy by ani jeden z týmu nechtěl udělat fatální chybu, oba týmy mermomocně brání a druhý tým do výrazných šancí nepouští.
48:20
Oba týmy nyní velmi dobře brání. Jak už jsem mnohokrát zmiňovat, jediný prostor, do kterého se týmy převážně dostávají, tak jsou prostory u mantinelů. Poté vetšinou přichází přerušení nebo odebrání balónku.
43:50
Kadlec nyní nastřeluje tyč Látalovi svatyně. Od domácích fanoušků se jen ozval pověstný povzdech.
43:12
Kapitán hostů Fuchs nyní ze solidní pozice na hranici velkého brankoviště vysílá solidní střelu na Krupovu svatyni. Ten tento pokus naštěstí pro domácí chytá.
42:40
Černoch v první větší šancí trefuje dorážkou míček ze vzduchu, Látal střelu eliminuje a posílá míček do bezpečných končin.
42:00
Začátek třetí třetiny nečekaně ve stejném tempu, ani jeden z týmů nechce nechat tomu druhému ani kousek prostoru.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:7
40:00
39:58
Konec třetiny se nesl ve stejném tempu, jak posledních 8 minut. Akce nahoru dolů, rychlá přerušení, bloky, zblokované střely a spousta střel z mantinelů.
36:58
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #98 Martin Kadlec, asistoval #6 Michal Šmíd (4:3).
36:58
Opravdu, co se nyní děje. Další branku domácích připisuje znovu mladý hráč a příjemné překvapení letošní sezóny, Martin Kadlec. Veškeré góly padly z rychlých akcí, hra je nyní ještě ve vyšším tempu než doposud.
36:05
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #79 Martin Karpíšek, asistoval #11 Adam Bouška (3:3).
36:05
Konečně je se na co dívat. Tedy já to moc nestíhám. Branku si připisuje youngster Martin Karpíšek.
34:57
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #12 Marek Fuchs, asistoval #6 Tomáš Brom (2:3).
34:57
Hosté znovu v rychlém sledu utkání odpovídají, branku si připisuje Marek Fuchs.
34:39
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #23 Václav Černoch, asistoval #33 Jan Videman (2:2).
34:39
Atmosféra domácích nastartovala show. Videman po 2 zblokovaných střelách přenechal úlohu Černochovi a ten se střelou pod břevno zapisuje
33:30
Pollakův gól je přesně to, co potřebovali nejen domácí fanoušci, ale zejména hosté, atmosféra je nyní opravdu někde jinde.
32:26
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #86 Patrik Pollak, asistoval #98 Martin Kadlec (1:2).
32:26
Tak když to nejde přes tutovky, tak to Pollak zkusil z půlky. A ono to vyšlo. Krásná střela dokonce zpoza poloviny hriště směřovaná tzv. 20 nad led.
32:00
Hra se jinak nese opravdu ve vysokém tempu, což má za výsledek ne úplně pohledný florbal plný individuálních chyb, faulů a zmařených přihrávek
31:15
Krupa nyní krásně hasí po dlouhé době tutovku hostí, kterou se snažil exekuovat Vlach z malého brankoviště.
29:30
Domácí fanoušci se nyní snaží ze všech sil podporovat skandováním své fanoušky. Ovšem bez odměny ze strany domácích hráčů v podobě gólu tato atmosféra moc dlouho nevydrží.
27:30
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #92 Jonáš Kůra, asistoval #45 David Sládeček (0:2).
27:30
Hosté nakonec zprvu ne moc povedenou přesilovku proměňují jak jinak, než střelou z mantinelu. Autorem přízemního projektilu byl Jonáš Kůra.
27:03
Minuta z přesilovky pryč, domací Novák dokázal zmařit spoustu času na polovině hostí, Zbořil zase dokázal krásně zblokovat povedenou střelu.
26:03
Vyloučen hráč #6 Michal Šmíd družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře.
26:03
Šmíd nyní přerušil akci za cenu 2 minutového spočnutí na trestné lavici.
25:30
Nyní se opravdu nic moc neděje, všechny akce končí rychlým faulem, blokem nebo zmařenou přihrávkou. Nejzajímavější věc snad je, že David Novák má každou botu jinou.
22:00
Hra je nyní velmi kouskovaná ať už se jedná o fauly, posunutou bránu, či vpadený míček do plochy z vedlejšího hřiště.
20:15
Úvodní buly pro hosty, ovšem vysoké tempo z předešlé třetiny se přenáší i do té druhé. Vysoký pressing domácích a snaha o rychlé sehrávky na mantinel.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 2:10
20:00
19:59
Mezitřetinový program se nese ve znamení střeleckých soutěží pro děti.
18:45
Pressing Hattricku by se dal opravdu nazvat na 100% hřiště. Nyní se jim to však vymstilo a Gullivers díky správně zahranému obranému čtverci dokázali vytvořit slibnou šanci, která však končí poté, co míček sjíždí Bouškovi z posvátné FatPipe čepele.
17:20
Zouhar se nyní po dlouhé době ocitl právě v takové akci, kdy dokázal i přes nátlak dvou soupěřu dobruslit až ke Krupovi, ten však lišácky vyjel a svýma dlouhýma nohama tento nájezd maří.
16:30
Většina vybudovaných šancí obou týmu začíná přes mantinel, kde následně dochází k intervenci ze strany bránícího týmu. Myslím, že diváci čekají na povedenější akce.
15:10
I přesto, že doposud padl pouze jeden gól, tak se utkání nese ve velmi vysokém tempu. Ovšem vetšina akcí nejsou tzv. "tutovky", spíše střely z horších pozic nebo ztracená poslední nahrávka.
14:15
Kouřil nyní potvrzuje, že ani jednomu týmu to dneska střelecky nelepí, a posílá svoji střelu na mantinel.
12:30
Hra je opravdu ve vysokém tempu a kdykoliv se jakýkoliv z týmu dostane do sebemenší pozice, dochází k okamžitým soubojům. Ani jeden tým nechce nechat tomu drůhemu kapku prostoru.
11:30
Hra v pásmu hostí pokračuje, bohužel pro ně další šanci Vlach také míjí.
11:00
Fáze zápasu, kdy jsou na bálonku zejména hostí. Hra v pásmu však nijak výrazně nyní Krupovu bránu neohrožuje.
09:57
Sehrávka na střed po ose Zbořil-Dokládal-Foret končí blokem hostí.
07:18
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #76 Vít Máček, asistoval #92 Jonáš Kůra (0:1).
07:18
Krásná brejková sehrávka ve 3, Krupa svůj přesun na Máčkovu střelu nestíhá a střela krásně zaplachtila pod horní tyč.
06:30
Domácí si již po necelých 7 minutách vyžádávají u zdravotnice kelen.
04:50
Novák nyní z docela nijaké šance zavařil Látalovi, který nervózně pod svými "betony" hledal zapdnutý balónek.
02:45
První střely na bránu se ujímá hostující tým, Krupa ale tento pokus naprosto v klidu hasí.
02:30
Ochozy sportovní haly VUT jsou zaplněny. Ovšem fanoušků tu má nejen dosti domácí tým, ale i hostující.
01:30
Úvod utkání se nese v rychlém tempu, ale doprovázeném nepřesnými přihrávkami.
00:01
Vítáme u obrazovek všechny fanoušky brněnského florbalu! Od dnešního derby mezi Gullivers a Hattrickem čekáme vyhrocenou bitvu, ale také taktickou šarvátku, určitě se máte na co těšit!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Krátký a Pavel Vojkůvka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Létal; hráči v poli: Jonáš Kůra, René Slezák, Lukáš Vlach, Vít Máček, Tadeáš Gryc
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Matyáš Krupa; hráči v poli: Alex Dokládal, Václav Černoch, Adam Bouška, Jan Videman, Martin Karpíšek