1:2
5:2
- : -

TJ Znojmo LAUFEN CZ - DDQ Florbal Chomutov 11:4
8. Vojtěch Procházka, 8. Petr Mašek, 14. Jiří Šrámek, 18. Vojtěch Procházka, 20. Jiří Šrámek, 25. Tomáš Kucharič, 43. Petr Mašek, 47. Vojtěch Procházka, 54. Bohumil Piskáček, 54. Petr Mašek, 59. Petr Mašek - 23. Jakub Štěrba, 32. Adam Zahraj, 51. Adam Zahraj, 56. Adam Zahraj; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 112; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 35 - Bruno Vagel 29; po třetinách: 5:0, 1:2, 5:2;
58:18
Vyloučen hráč #14 Petr Číhal družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
58:04
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #39 Petr Mašek, asistoval #98 Filip Daberger (11:4).
57:40
Chomutov si našel prostor pro střelbu, opět jde v hale slyšet zvuk tyčky.
57:06
Pánek rozbíhá další protiútok Znojma.
55:48
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #98 Adam Zahraj, asistoval #19 Jakub Štěrba (10:4).
53:48
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #39 Petr Mašek, asistoval #79 Martin Pánek (10:3).
53:48
Přesilovka pro Znojmo skončila radostně a zvyšují na 10:3.
53:17
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
53:17
Vyloučen hráč #86 Ondřej Halej družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
53:08
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #88 Bohumil Piskáček, asistoval #20 Jiří Šrámek (9:3).
52:53
Pískáček a jeho perfektní blok.
51:11
Dnešní zákroky Bauera jsou opravdu dechberoucí.
50:51
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #98 Adam Zahraj, asistoval #51 Adam Martin (8:3).
49:05
Na míčku opět Znojmo.
46:50
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #26 Vojtěch Procházka, asistoval #20 Jiří Šrámek (8:2).
42:32
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #39 Petr Mašek, asistoval #14 Petr Číhal (7:2).
40:01
Úvodní buly poslední třetiny opět pro hosty.
34:45
Na míčku Znojmo se snahou vymyslet gólovou kombinaci.
32:40
Kellermann střílí ze středu hřiště, trefuje blok.
32:10
Mašek střílí od mantinelu, střela míjí brankový prostor.
31:47
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #98 Adam Zahraj, asistoval #28 Petr Linc (6:2).
30:10
Po střele Pískáčka se hlasitě ozvalo břevno.
29:20
Kucharič zatlačil na obránce Chomutova.
26:58
Chomutov na míčku na útočné polovině.
24:35
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #92 Tomáš Kucharič, asistoval #88 Bohumil Piskáček (6:1).
22:39
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #19 Jakub Štěrba, asistoval #28 Petr Linc (5:1).
22:39
Po dorážce Štěrby Chomutov snižuje gólový rozdíl.
19:11
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #20 Jiří Šrámek, asistoval #88 Bohumil Piskáček (5:0).
18:33
Hra je v poměrně vysokém tempu.
17:33
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #26 Vojtěch Procházka, asistoval #79 Martin Pánek (4:0).
16:36
Chomutov v plném počtu.
16:06
Chomutov si snaží najít prostor pro střelu, Znojmo ale skvěle brání.
14:34
Vyloučen hráč #26 Vojtěch Procházka družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:34
Po faulu Procházky si přesilovou hru tentokrát zahraje Chomutov.
13:13
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #20 Jiří Šrámek, asistoval #92 Tomáš Kucharič (3:0).
12:03
Ďuriška si našel prostor pro střelu.
11:29
Pískáček střílí od mantinelu.
09:46
Bauer nyní předvedl opět velmi kvalitní zákrok!
08:31
Vyloučen hráč #92 Daniel Kellermann družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:49
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #39 Petr Mašek bez asistence (2:0).
07:39
07:15
Šarša poslal dvě střely za sebou na Bauera, pro něj žádný problém.